Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

Bush jakie gniada ma pochodzenie? Wygląda na bardzo fajnego, i to tego zgrabnego konia  🙂
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
24 marca 2010 21:29
Quendi - regularnie farbuję włosy od ponad 3 lat (naturalny kolor nie nadaje się do pokazywania ludziom  😁 ), aktualnie możesz podziwiać kolor nazwany przez producenta oberżyną, na moich włosach od niespełna tygodnia  😉
Sierra - matka gniadolca jest półfolblucicą (po Kastecie xx), a ojcem Biskwit  (tak, Ten Biskwit od WKKW  😉 ). Komplement przekażę, chociaż ona zdaje się być świadoma potęgi swojej urody - jedno takie jej spojrzenie:

a ja się rozpływam jak ciepłe masełko  😂
(a na zdjęciu akurat wyciągam smakołyka - mam nimi tak powypychane kieszenie, że zapomniawszy o ich zamknięciu zostawiam za sobą cukrowo-marchewkową dróżkę  😁 )
wątek zamknięty
Bush Ile ma wzrostu? Trzeba jej przyznać, to bardzo urodziwa dama. Naprawdę, przysłowiowa: perełka. I jest chyba czego pozazdrościć, bo  tego co piszesz ma dobry charakter  🙂

ps. też znam konia który "aż tak" nienawidzi deszczu. Jak go zastanie na padoku to trzeba niemal po niego biec, bo gotów jest się pociąć kawałkiem drewna, a w każdym razie jest na tyle zdesperowany, że próbuje wydostać się górą/dołem/środkiem aby uciec i się schować 😉 Niestety chodzi sam, więc kolega/koleżanka jako schronienie służyć nie może...
wątek zamknięty
Sierra ten kon ktory nienawidzi deszczu jest przypadkiem siwy? 😉
wątek zamknięty
Owszem. To ten sam 😉
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
24 marca 2010 22:10
busch, powiem Ci tak - moze gdybys w ostatnim czasie do kazdego swojego zdjecia na koniu nie dodawala zalosnego "wstawie chociaz moich zdjec i tak nigdy nikt nie skomentuje" - to bym komentowala. a tak to mi sie odechciewa zwyczajnie 😉

Dzionka, o ile moj organizm nie powie - gilowym przykladem - NIE na wczesne wstawanie, to raczej bede przed poludniem (i tlumami wszelkimi), ale tak naprawde to sie obaczy... a jezdzilas juz na Dzionku poza hala? 😀 😀

Sierra dawno Czardaszowych zdjec nie bylo, popraw sie!
wątek zamknięty
kujka, nie jeździłam jeszcze na zewnątrz, mam nadzieję, że jutro mi się uda 😀 Tzn. jeździłam jesienią. O mamo, już 5 miesięcy stoję w Liderze :O
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
24 marca 2010 22:22
Dzionka, a ja jezdziiilaaaam! i jest cudownie 😀 (ciotka dobra rada rzecze: nie idz na parkur bo swiezo po pozimowym bronowaniu jest grzasko, idz na czworobok - jezdzi sie super)
wątek zamknięty
Okej ciociu, pójdę na czworobok 🙂 Jakbyś zaspała to dawaj znaka 🙂
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
24 marca 2010 22:47
Sierra - mniej więcej 165 cm wzrostu  🙂
Niestety jestem w stanie sobie wyobrazić, że z powodu deszczu koń może staranować płot - gniada na szczęście "tylko" się kłania, ale robi to w tak desperacki sposób, że pewnie płot też by rozwaliła, gdyby musiała 🤔wirek:.

busch, powiem Ci tak - moze gdybys w ostatnim czasie do kazdego swojego zdjecia na koniu nie dodawala zalosnego "wstawie chociaz moich zdjec i tak nigdy nikt nie skomentuje" - to bym komentowala. a tak to mi sie odechciewa zwyczajnie

Dobra, już nie będę  🤦
wątek zamknięty
Ponia   Szefowa forever.
24 marca 2010 23:00
Sierra,  :kwiatek:
wątek zamknięty
busch jak dla mnie ona ma idealnie malowaną mordkę, śliczna 😉
wątek zamknięty
Kujka dzisiaj - podobno - ciocia Szafirowa do nas jedzie, aby potowarzyszyć mi podczas stępactwa i zmieniania opatrunku, to może nam jakieś jakieś zdjęcie zrobi. Albo samemu Czardaszowi 😉

Zwłaszcza, że planuje popełnić lans fotkę do szmatoholików, bo jest piękna pogoda a i tak - niestety :/ - nie mam nic lepszego do roboty.

Bush Siwy kolega może by nie staranował, ale klei się, kombinuje, też jakby kłania...wygląda jakby próbował sforsować ogrodzenie. Ale żeby taranem to nie. To zbyt wielka arystokracja.  🙄 😎  A słowo honoru, widziałam - gdy kropiło - jak parskał i kręci łbem jakby miał HSS, a gdy zaczynało padać to nie wiedział gdzie łeb chować, bo jak schował między przednie nogi czy pod słabiznę...to przecież padało na grzbiet! I zad!

wątek zamknięty
Sierra jak Ci się zatęskniło za jazdą to zapraszam 😉 Rudy zawsze lubił ciocie Sierrę bo go ładnie ubierała a nie to co pańcia 😎
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
25 marca 2010 09:51
znalazłam w sieci ogłoszenie o sprzedaży Replaya amazonki.
wie ktoś coś na ten temat?
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
25 marca 2010 10:02
z tego co wiem z jej photobloga to on od dawna jest wystawiony na sprzedaż przez jego właściciela. ale to najlepiej jak sama wypowie się na ten temat..
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
25 marca 2010 10:03
deborah, jest na sprzedaz, amazonka go przeciez tylko jezdzi.
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
25 marca 2010 12:01
deb jest na sprzedaż, Amazonka dużo o tym pisala na swoim photoblogu.
Ale przy takiej cenie wątpię by póki co ktoś go kupil (na szczęście dla Amazonki)
wątek zamknięty
padam na twarz i nie wstane (a do pracy trza sie zwlec)
wczoraj zaliczylam pierwsze prawdziwe, planowane galopy na torze - alllle fajnie! az ludzie podjezdzali i pytali czy ona mnie tak poniosla i ze respekt 😁
do tego wsiadlam na jednego pana na ktorym nie siedzialam od jesieni.. fakt ze stres mega, fakt ze chcialam zsiadac, ale tez fakt ze nie zsiadlam, poklusowalam, sprobowalam galopu i po bryku z zadu stwierdzilam ze lepiej nie 😉 dziwnie wsiasc na duzego wygodnego konia po dluzszym jezdzeniu arabki.. jakos tak predkosc klusa mnie przerazala 😉
no a dzis na drugiego fajnego pana na ktorym nie siedzialam dlugo wsiadlam i wprawdzie juz nie bylo tak fajnie itd ale.. mam zdjecia  😅 wstretne i malo, ale mam.



wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 marca 2010 12:30
magda, jeździłaś na "polach ryżowych"  🤣 wreszcie nie można narzekać na to,że się kurzy  😁
wątek zamknięty
kurzy sie :P na jednej polowie. na drugiej plywa :/
wątek zamknięty
magda, cóż to za przepiękny Pan na zdjęciach?
I jaki uśmiech 😀
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 marca 2010 12:45
magda, witamy w Przywidzu 🙂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
25 marca 2010 13:20
magda, ale piekny kasztan, sliczna ma masc... ale moze jakos w nocy po kryjomu udaloby Ci sie sciac ta straszna grzywe  👀
respekt za prawdziwy galop po torze. ciekawe czy moj kon tak dalby dzide. ostatnio probowalam go rozbujac pod koniec jazdy, mial duzo miejsca na polu, nawet juz dalam mu luzne wodze a ten galop byl taki no... bez szczegolnej checi "iscia" do przodu. ale moze taki mial nudny dzien bo sie pare razy przekonalam ze jak chce pobiegac to potrafi... w koncu bazakoni wyliczyla mi ze ma 81,76% folbluta
no i zwiekszylismy zarcie  😀iabeł:
wątek zamknięty
rudzinka chodzila wyscigi wiec z odpalaniem wrotek nie ma problemu 😀 na szczescie tym razem bylo wszystko pod kontrola i rozpedzilysmy sie dopiero jak stwierdzilam ze droga wolna i mozemy 😀

pan ladny grzywe ma okropna, w niedziele moze go odpicuje troche.. z drugiej strony mamy bardziej kudlate kudlacze w kolekcji wiec nie jezt zle 😉 masc rzeczywiscie ma piekna - czerwony kasztan 🙂 zdjecia zupelnie nie oddaja uroku..
wątek zamknięty
yga   srają muszki, będzie wiosna.
25 marca 2010 15:19
incognito- Dostałam telefon że Herpes, ale diagnoza nie jest w 100% jednoznaczna. I weź tu się kur*a dowiedz co mu jest  🤔
wątek zamknięty
Yga-Trzymam kciuki za wyzdrowienie Kodeksa bardzo mocno!
Dziś po raz pierwszy właściwie śmigaliśmy w ujeżdżeniówce. Ciężko się przestawić, ale bardzo mi się to spodobało.
Jazda była świetna. No może trochę przesadzam, ale jestem zadowolona 🙂
Lansowaliśmy się dzięki uprzejmości Milusi i Olkii, a za zdjęcia dziękuję Fantazji 🙂
Marzy mi się siodło ujeżdżeniowe  💘
Na dniach zdjęcia ze skoków mam nadzieję 🙂





Wybaczcie ilość zdjęć, ale tak mi się podobało  🙂
wątek zamknięty
Tristia, zawsze mi się wydawało, że Ty jesteś wysoka a on malutki 🙂 Ale patrząc po przedostatnim zdjęciu to chyba całkiem się wzrostowo zgrywacie 🙂
wątek zamknięty
Anaa-Oboje jesteśmy nieduzi (ja około 163 cm, on jakieś 153 w kłębie, może ciut więcej).
wątek zamknięty
Tristia, to jest Alkazar ?  bo na zdjęciach to nie jest ten sam koń którego wstawiałaś na początku  👍

A mojemu Dzieciakowi wybiła dzisiaj 5 rocznica urodzin  🏇

I od razu powiem, że On z wiekiem jest inny - wczoraj jak miał jeszcze tą 4 to chodził super, aż mi się buzia sama uśmiechała - to ciekawe co mnie jutro zastanie 🙂  😎
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.