Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

caroline, pewnie nie miałaś jak ostróg do prądu podłączyć :P 😉
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
03 czerwca 2010 22:15
o nein! znowu uraziłaś Kasza! 😤
bo co jak co, ale Kasz nie potrzebuje elektryzowanych ostróg - on sam jest jak fabryka prądu 🤣

wątek zamknięty
Jakie znowu?!
Czyli jest elektryczny! Dlatego nie mogłaś jeździć, wyładował się i nie było gdzie podpiąć 😁
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
03 czerwca 2010 22:24
takie znowu:

[quote author=caroline link=topic=49.msg597224#msg597224 date=1274727137]
2010 rok
Jeszcze tylko go przemalujesz, i patrz co Ci wyjdzie
😂



rewir, odbieram to jako obelgę! :P


[/quote]

nie wiem czy się rozładował (raczej nie, skoro ładuje się od trzech dni 😉), bo nie było jak go na jazdę/lonżę ubrać. to znaczy było jak, ale nie chciało mi się latarki szukać 😉
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Cytowanie zdjęć
wątek zamknięty
😁 przecież wiesz, że miałam dobre intencje
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
03 czerwca 2010 22:28
wiem, wiem 🤣

tylko wychodzi ci to jak naszym politykom: chcieliśmy dobrze, a wyszło jak zwykle 😉
wątek zamknięty
pfff.. uważam, że Belg z mojej foty jest przepiękny, a ostrogi z prądem mogą tylko pomóc 😎 😉
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
03 czerwca 2010 22:40
wiesz... nawet możesz mieć rację, jednak jeśli chcesz to odnieść do mnie i Kasza, to się nie zgadzam i już :P
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
04 czerwca 2010 07:22
caro jak wsiądziesz to może doczekamy się jakieś małej fotorelacji? 🙂
tulipan rozumiem 😉 świetne masz zdjęcia  😀
wątek zamknięty
darolga, proszę bardzo...





i już mnie nie ma 😎
wątek zamknięty
jak powiedzieć koleżance, którą widzę po raz pierwszy od paru miesięcy, że mam nie jednago ale dwa do pojeżdżenia?  🤔wirek: 😡
gdybym choć miała aparat to by miała co robić....
wątek zamknięty
pfff.. uważam, że Belg z mojej foty jest przepiękny, a ostrogi z prądem mogą tylko pomóc 😎 😉

z taką masą to on nie ma przyśpieszenia za słaby silnik do masy  😁
wątek zamknięty
Z tym przyspieszeniem Majora to się nie zgodzę jako że byłam ostatnio świadkiem jego krycia. Jak tylko zobaczył kobyłę to śmignął w jej kierunku niemal jak folblut 😉
A ja mam kolejnego siwego pod opieką... i oczywiście brudas i wielbiciel kup, całe szczęście że chociaż jeden koń z siwego stadka jest czyściochem.
wątek zamknięty
Do kobył to wiesz wiadomo,że lepsze przyśpieszenie bo ma powody 😉
Coś nowego doszło  do stajni? 👀
Także witam w klubie siwków miłujących brud.  😉
wątek zamknięty
W naszej stajni aktualnie 4 siwki robaczywki ale wcześniej pod moją opieką były 2 a od paru dni również trzeci. Mam nadzieję że właścicielka czwartego nie zdecyduje się na oddanie go w trening bo wtedy musiałabym ktoregoś pofarbować.
Kasija Twoja siwka jest prawie biała więc ja mam duużo mniej roboty przy czyszczeniu niż Ty
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
04 czerwca 2010 12:34
Miałyśmy jechać dzisiaj na zawody, i dupa. Powódź na południu W-wy.  👿 👿 👿
Ale macie jedno z treningu wczorajszego:
wątek zamknięty
Wrzucam obiecane fotki 🙂

Stajnia jest fantastyczna. Wszystko jest totalnie pro-końskie, obydwa zwierzaki zaaklimatyzowały mi się momentalnie. Zresztą trudno im się dziwić, mają trawę, a z drugiej strony... Zero owadów 😲 Chyba mi się psikadła na muchy i komary przeterminują, bo tam nic nie lata i nie gryzie. Nawet potrząsający głową Jureczek, który w normalne potrząsał głową i musiał chodzić w moskitierze, jakby w ogóle zapomniał o takiej opcji...
Co tam zresztą się dużo rozpisywać, ogólnie ja w stajni mam tak:

A konidła tak:

Z Kucem zaliczyliśmy już myjkę i kąpanko (ciepła woda rulez!).

Kuc zresztą dostał boks-porodówkę, w którym mogłoby zamieszkać jeszcze ze dwóch takich przerostów, jak on 😁 Z apartamentu ma okienko (telewizorek) na zewnętrzny czworobok, jest zatem co oglądać:

W ogóle to zrobił się jakiś bardzo towarzyski:

Teraz mnie weź, no mnie!

No zostaw już tego drugiego, ja jestem tutaj:


A drugi chłopak, Jurek, mega-cykor, od momentu opuszczenia przyczepy czuł się jak u siebie w domu  😲 Nie boi się niczego 🤔 Chyba mi się konie zamieniły mózgami podczas transportu (muahaha, był kiedyś taki film), bo Kuc oczywiście po hali chodził wężykiem, oglądając czujnie wywietrzniki, wejścia i wszelkie inne podejrzane rzeczy.
A poza tym - jeździmy!




🙂
wątek zamknięty
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
04 czerwca 2010 12:44
Qanta przeniosłaś się do lostaka  👀 Czy mylę wnętrze hali i stajni  👀? Jestem zazdrosna!!  😜

EDIT:  🤦 weszłam w galerię  😉 Mimo to wciąż jestem zazdrosna  🙂
wątek zamknięty
Fantastyczne zdjęcia! I do pozazdroszczenia zaciesz!  😀

Powiedz Quanto, jeśli to nie tajemnica, w Centurionie dalej będziesz trenować z D.U?  😀
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
04 czerwca 2010 12:54
quantanamera, ale w Centurionie sobie nie poskaczesz :P
wątek zamknięty
okwiat, tajest, to Centurion 🙂 Powiem tak, sama sobie zazdroszczę 🙂 No i ekipa jest naprawdę zgrana i wesoła. W tej stajni to nawet loża szyderców wygląda tak:

😉 😉

Dorotka ma dużo koni w Wilczej, i od strony czasowej byłoby ciężko zorganizować regularne dojazdy do dwóch szkap, kiedy w stajni na co dzień 8 czy 10 koni w robocie. Porywanie się na pracę "na szybko" i z dojazdem i w domu to raczej nie to. Póki co może będziemy się jakoś spotykać konsultacyjnie, albo weekendowo - zresztą będę to ogarniać, jak mi się też ułoży sytuacja z Rotem, bo jednak utrzymanie czterech ogonów (pensjonaty, treningi, wiadomo) to jednak jest duża pozycja w budżecie. Co dalej z siwym - będę wiedziała za miesiąc.
Póki co jestem musztrowana przez Ciocię Lostak i wierz mi sierko, dostaję ostry wycisk za moją jazdę wieś-tańczy-i-śpiewa 😡 😁

cieciorka, póki co jest plan, żebym dojeżdżała do WG na skakanie na poniaku 😀 Jeśli to by się udało ogrnąć jakoś na poniedziałki, to pokicam z lubością... na odznakę  😉
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
04 czerwca 2010 13:01
Póki co jestem musztrowana przez Ciocię Lostak i wierz mi sierko, dostaję ostry wycisk za moją jazdę wieś-tańczy-i-śpiewa 😡 😁

widac:

będziesz jeszcze ściągać panią Morsztyn na konsultacje?
wątek zamknięty
cieciorka, śmiej, się, śmiej  😀iabeł: Jak ktoś ma ADHD i ciągle męczy te biedne konie, oj, niełatwo z takimi pierdołami jeździeckimi się użerać, i w ogóle kłaniam się w pas za same chęci 🙇

Z konsultacjami to jest trudny temat - w Wilczej już od dawna nie ma wolnych boksów, więc trzeba by robić te jazdy gdzie indziej, a nie bardzo widzę taką stajnię... Jak przychodzi co do czego, to i jeźdźcy się wykruszają, ja nie będę sama tematu podnosić na pewno.
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
04 czerwca 2010 13:18
quanta, teraz to nie wiem czego bardziej Ci zazdrościć - koni czy miejsca, w którym stoisz 😀
wątek zamknięty
Quanta taka "loża szyderców" jest i mi co najmniej nie straszna, a wiem co mówię, mimo, że w Centurionie nie stoję i nie stałam  😀iabeł: 😁  Czy to oznacza, że teraz ty będziesz startować na Kucyku?  😀
wątek zamknięty
Tu chyba chodziło, że ta loża się uśmiecha... życzliwie conajmniej 🙂 Życzliwość.. jakże rzadka to cecha dziś. Tym bardziej pozazdrościć 🙂
wątek zamknięty
Cejloniara, wiem o co chodziło, bo znam wszystkie osoby na zdjęciu osobiście. Ba! Z dwoma osobami (czyli lożą właśnie) stałam w jednej stajni przez pewien okres czasu, wcale nie krótki 😉
wątek zamknięty
Ano... odniosłaść się do straszności loży, tak jakby zdjęcie miało to obrazować... 🙂
wątek zamknięty
Sierra, w pierwszej kolejności to bym cokolwiek mogła jechać na Jureczku, ale que sera, sera... Muszę się douczyć jeździć, no i zrobić nieszczęsną brązową odznakę, ale poza tym nie widzę przeciwwskazań 😉

A loża na fotce to się po prostu najzwyczajniej w świecie cieszy 🙂 Normalnie, życzliwie - to rzadkie bardzo, ale też tak właśnie można 🙂
wątek zamknięty
quantanamera, gratulacje i zazdroszczę, cudowna stajnia 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.