Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

maleństwo   I'll love you till the end of time...
29 grudnia 2010 14:00
Piszę wszem i wobec - jako, że wczoraj już miałam 2 PW

SARA MALEŃSTWA JEST NADAL MALEŃSTWA, QUANTA INO DZIERŻAWI I CHWAŁA JEJ ZA TO! 🙂
wątek zamknięty
kujka dzięki  😉 przecież nie mogę dać wszystkiego naraz  😎 ja też niezmotoryzowana. Ale do nas zawsze się z KIMŚ (patrz najczęściej Burza  :kwiatek🙂 zabieram. Fakt że z warszawy do piaseczna się muszę komunikacją przeczłapać.
_kate czekoladowy pan się tak zapasł że aż strach go pokazywać  😁 ale obiecuje wieczorkiem coś wstawić  :kwiatek:
Andeel nie wsiadałam bo po 1 ślisko a po 2 to część mojego planu zagłady 😉
Sankaritarina będzie więcej, obiecuję  :kwiatek:



edit: no to obiecane foty

Nord





Frugo




wątek zamknięty
to tym bardziej go lubię, bo zrobiłam toż samo  😀
wątek zamknięty
A kto z voltowiczów wybiera sie na kurs masażu, termowizji i dopasowania siodeł 29-30 Stycznia? 🙂
http://www.allekonie.pl/gielda-koni/page/show_ad/catid/3/adid/8577
wątek zamknięty
Mąka jakie sympatyczne chłopaki.Łatek bardzo mnie sie podoba 🙂

Ja mam pierwszą zimę auto i jest cudnie.Plus hala do jazdy i żyć nie umierać 😉
wątek zamknięty
ja pierwszą zimę nie mam auta  🤣
ale za to hala jest  😎
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
29 grudnia 2010 17:55
[quote author=maleństwo link=topic=14622.msg828346#msg828346 date=1293628853]
kujka, to jak jutro będę jechała, będę się rozglądać na pobocze, czy jakieś zwłoki zamarznięte nie leżą :p
[/quote]
padłam  🤣
ja też chodzę na spacery a czasem nawet do miasta w narciarskich spodniach.
wątek zamknięty
Gillian, dziękuje bardzo, nie przegapiłaś 🙂

branka, dziękuje ślicznie!

wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
29 grudnia 2010 19:08
Burza, sto lat i olimpiady Burzol!
wątek zamknięty
Burzolku, wszystkiego najlepszego, samych szczęśliwych chwil z Piorunem! I jak najwięcej tych chwil of course! 😅 😀

Mąka jak nie lubię srokatych (kto mnie zna ten wie, jak nie lubię :cool🙂 tak takiego jak Frugo mogłabym mieć 💘 Czy on jest z tych małych czy mi się wydaje? 🙂
wątek zamknięty
A kto z voltowiczów wybiera sie na kurs masażu, termowizji i dopasowania siodeł 29-30 Stycznia? 🙂
http://www.allekonie.pl/gielda-koni/page/show_ad/catid/3/adid/8577


ja rozważam 😉
wątek zamknięty
A kto z voltowiczów wybiera sie na kurs masażu, termowizji i dopasowania siodeł 29-30 Stycznia? 🙂
http://www.allekonie.pl/gielda-koni/page/show_ad/catid/3/adid/8577


podbijam- ktoś z wielkopolski rozważa?  😉
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
29 grudnia 2010 19:47
Niesmialo tak, na dowod, ze po wszystkich perturbacjach zdrowotno-mieszkaniowych nie tylko zyjemy, ale nawet niesmialo pomalutju do pracy wracamy 🙂

jakis kadr z roboty:


no i obowiazkowe sniegofotki 🙂




pozdrawiamy 🙂
wątek zamknięty
szafirowa, co to za nachrapnik ? :>
wątek zamknięty
szafirowa, crossu zawsze wygląda super, co by mu się nie działo 🙂 Super, myślałam, że leżycie i kwiczycie, a tu proszę! Jeszcze się spotkamy na halówkach czego i tobie i sobie życzę😀
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
29 grudnia 2010 20:01
Szafirowa, wyglądacie zjawiskowo, poważnie mówię! Miło cię znowu widzieć na koniu w jednym kawałku, mam nadzieję, że nic się nie zmieni pod tym względem!  😜 A tak bez żartów, to cieszę się, że już wszystko w porządku  :kwiatek:
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
29 grudnia 2010 20:08
croopie, oglowie p.Marka z Ursusa robione na moje (a raczej kochanej cioci Sierry :kwiatek: ) specjalne zamowienie na wzor oglowia William Micklem Multibridle, z zachowaniem wszystkiich funkcji. W wolnym tlumaczeniu: jedyne sluszne oglowie Crossa 😉

Dzionka, prosz... toz my lezymy, kwiczymy i jeszcze raciczkami majtamy 😉 . Ja mam ciagle schize ze zeszkapial potwornie i w ogole go prawie nie ma- ale to do nadgonienia, gorzej ze w robocie jestesmy 100 lat za murzynami i ciagle tlumaczymy sobie ze 'tak,powaznie,seriously i w ogole, trzeba do tej roboty wracac', poki co gad co i rusz sprawdza czy oby na pewno,czy moze jednak moznaby ponegocjowac.

arivle dziekuje bardzo :kwiatek: , choc poki co jak wyzej- fotki nam tylko jako tako wychodza, reszta w lesie 😉 A zdrowie faktycznie- tfu tfu- troszke laskawsze ostatnio, mam nadzieje ze przechytrzymy system i bede dluuuuugo jezdzic 🙂
wątek zamknięty
vill_18  dzięki  :kwiatek:
amnestria ale ja też nie lubię srokatych. Jak tata mi powiedział, że kupił srokatego konia to powiedziałam że już gorzej to być nie może  😉 na początku w ogóle jak mi powiedział że go kupił to powiedziałam żeby sprzedał. ale wystarczyło że zobaczyłam raz i te wściekle oczy do mnie przemówiły  💘 Tak on z tych małych. NIe wiem czy 155 ma  😉



a ja już bym tak chciała mieć 18 i mieć samochód... Ale jeszcze rok  🥂
wątek zamknięty
szafirowa, super wygladacie. Dobrze was znowu widziec, cross ma nogi jak tap madl 😁
wątek zamknięty
szafirowa, będzie olimpiada.. musi być 😀
Cudnie Crossowi w czerni a panomarkowa robota- no no ślicznie 🙂

amnestria, dziękuje kochana 🙂

wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
29 grudnia 2010 21:16
Dzionka pół pół 🙂 Wiem, że to nic w porównaniu z tym, że wiele z Was ma swoje konie z 10 czy więcej lat, ale ja jestem jeszcze w fazie codziennej ekscytacji 😁
szafirowa super Cross się prezentuje! 😀 I piękne zdjęcia 🙂
quantanamera Sarka fajnie wygląda, ale jednak Skwarek to ocho i achowy nr 1 😉 Ile on już ma lat?
xxflygirlxx poczekaj cierpliwie, jak się postarasz to przyjdzie taki moment, że doczekasz się własnego stwora 🙂 Ja na swojego czekałam 10 lat w nadziei na rodzicielskie wsparcie, ale powiedziałam basta i sama sobie na niego zapracowałam 😉
olciiik, kujka, Burza dziękujemy :kwiatek:
amnestria ale Duszi daje czadu 😜 Czyżbyście odkrywali swoje powołanie? 😎 A tak na marginesie, będziecie się bardziej kierować ku skokom, ujeżdżeniu, czemuś innemu? 😉
Sankaritarina kiedy w końcu wstawisz jakieś zdjęcia z roboty z Młodym? 👀
barbor a co u Ciebie?
wątek zamknięty
Sierra haaalo, gdzie zdjęcia ze skoków? :>

Here ju are 😉

Kopertka

Zeskok - moja duma i chwała, czyli odnalezione i świeżo oswojone oparcie w strzemieniu.

Między przeszkodami - bo ma być: w łydkach, odważnie, i pamiętając o oparciu!

Kopertka vol.2 - "głowa do góry, kask i byłoby zupełnie nieźle."  😉

I na koniec: mówcie co chcecie, ale z oparcia jestem dumna. Nie jest jeszcze idealne, nie jest jeszcze 100/100 na tyle stabilne i silne, aby móc spocząć na laurach, ale jest.  😀


Pozdrawiamy z kolejnego bezrobocia  👿
wątek zamknięty
Sierra, ahh.. to zdjecia kiedy jeszcze było ciepło i nie wracałam ze stajni z odmrożonymi palcami. Bardzo fajne zdjęcia.
Burza, sto lat i samych sukcesów (końskich i nie tylko)!!
wątek zamknięty
Raven  :kwiatek: Tez mogę tyle poczekać, nieważne byle się kiedyś doczekać. 😉
Sierra ładne zdjęcia i ładny rudy w tym komplecie.  😍
wątek zamknięty
Raven, U mnie nic ciekawego, szkole sie non stop😉 dzisiaj z rudą mialysmy mały kryzys, tzn ona byla wielce obrazona i tylko by pedzila przed siebie, za to wczoraj byla swietna i trzeba bedzie sie starac by bylo jak najwiecej takich dni. Ot wspolpraca z kobyłą. Nie znasz dnia ani godziny 😁
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 grudnia 2010 21:55
Sierra, teraz jeszcze trochę luzu górą  i będzie mniamuśnie =)
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
29 grudnia 2010 22:05
Sierra, nie na temat, ale bardzo dobrze ci w tym kolorze włosów 🙂
wątek zamknięty
Strzyga zgadzam się, ale porównanie masz prawie naoczne, zaczął się trochę ten mój "krewetka" odbijać, co?  😍 Niby wysokość na dwa klapki, ale zaczyna naskakiwać na to, a nie się przelewać przez to  😀

Ciecior dziękuje, zwłaszcza, że to moje naturalne (już w tym momencie)  :kwiatek:

xxflygirlxx komplecik już cieszy kogoś innego, ale na szczęście mnie rudy cieszy niezmiennie... mnie 😉 jest "niesprzedawalny" - dosłownie i w przenośni  🤣 😉

Korsik Ano, dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 grudnia 2010 22:14
Sierra,  z Twoją nogą i jego zabieraniem nóg nie ma żadnego porównania  👍
Tylko Ty się musisz trochę rozluźnić, on wygimnastykować i zaufać Twojej ręce, żeby Czardaszeiro szyją zaczął pracować =)
wątek zamknięty
Ponia   Szefowa forever.
29 grudnia 2010 22:25
Sierra, rozumim,że te koperki to taki kamuflaż :P a tak to skakaliście to z tyłu 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.