Jaki jest nasz wzrost i czy macie z tym problemy?

😤  A moja stopa (39) przy chudych łydkach w balerinkach wygląda jak wiosła albo jak kajaki  🤔 🤔
Graba.   je ne sais pas
26 czerwca 2010 20:25
zaczynam się cieszyć, że mam 36 😀 ale za to mam krótkie i grube nogi, więc nie wiem co lepsze... 😉
A ja mam rozmiar buta 38, 37,5 albo 37- zależnie od firmy. I fajnie, wszystkie buty jakie chcę mam w tej numeracji  😎
a gdzie Ty znajdujesz 37,5? 👀
Graba.   je ne sais pas
27 czerwca 2010 20:49
Northern_Star, coraz więcej firm produkuje połówki. 🙂
Graba., naprawdę? Muszę się wybrać do jakiegoś deichmana, jakkolwiek by się tego nie pisało, czy innego przyjaznego sklepu. 😁
Deichmann nie ma. Przynajmniej nie widziałam. Ryłko za to ma na 100%.
168 cm i raczej problemów z nim nie mam 😉
ja mam też coś koło 169 cm. mam 15 lat. czasem boję się, że wyrosnę ze swojego konia (ma 150 pare cm)
ale z drugiej strony fajnie jest być wyższym (choć w szkole nie należę do wysokich)
ważę 55 kg czyli przeciętnie. i najgorsze - rozmiar stopy 41. modle się tylko aby jeszcze nie urosła  🤔
😤  A moja stopa (39) przy chudych łydkach w balerinkach wygląda jak wiosła albo jak kajaki  🤔 🤔


Mraulin, ja mam 41 i też dosyć szczupłe łydki... 😂
Dlatego właśnie nie lubimy się za mocno z balerinkami.
mam to samo  😂
ja mam 172 cm- idealnie jak dla mnie, chociaż chciałabym mieć to minimum modelkowe, ale cóż :P
Natomiast łydki mam tak chude i nieproporcjonalne do reszty, że w balerinach też nie chodzę, bo rozmiar stopy 39!
Ale w wakacje, moje nogi zostały okrzyknięte mianem najdłuższych nóg na weselu :-)
Facet ma 187 cm, więc idealnie, chociaż mówi, że nigdy nie miał dziewczyny wyższej niż 164cm 🙂
Ja mam 13 lat i 169 cm wzrostu. Zdecydowanie mam problemy przez mój wzrost- często bolą mnie kości w nogach, nagle, jakby ktoś wbijał mi tysiące igieł (spowodowane jest to zbyt szybkim rośnięciem), mam małe rozstępy na skórze, no i, mnie samej to przeszkadza, bo moje koleżanki mają po 152 cm wzrostu i niestety, nie jestem zbytnio akceptowana. Ot.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 grudnia 2010 13:19
koniara znam to znam, w wieku chyba 12 lat urosłam jakieś 10cm w niecały rok, od tamtej pory mam obrzydliwe rozstępy, z którymi nic nie można zrobić  🙄 nawet rozmawiałam kiedyś z panią w aptece- stwierdziła, że jej syn miał dokładnie tak samo i ma rozstępy na całych plecach  🤔 może powinnaś brać jakieś tabletki wzmacniające kości? i koniecznie używaj kremu przeciw rozstępom! lepiej zapobiegać niż leczyć  😉

ja mam 174cm i dobrze mi z tym- do chudzinek nie należę, ale dzięki dość wysokiemu wzrostowi wszystko ładnie się rozkłada  😉 niestety niskie kobiety są bardziej narażone na wyglądanie jak okrąglutkie pączuszki, nawet przy niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej. Gdybym była szczuplejsza pewnie chciałabym bawić się w modeling- wtedy być może brakowałoby mi tych kilku cm  😉 a tak jest ok. No może czasem szkoda mi, że z racji wzrostu nie mogę jeździć na kucykach, które uwielbiam, no i zakładając obcasy góruję nad resztą świata  😁

edit: kaktus Twoim zdaniem 39 to duży rozmiar? bo nie rozumiem problemu z baletkami  😉
Ja mam 161cm, stopę w rozmiarze 36-38 i olbrzymią skłonność do tycia. Chociaż to 10cm w górę by mnie poratowało  😵
smarcik przy moim wzroście, wadze 52kg, chudych nogach 39 naprawde nie wyglada atrakcyjnie 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 grudnia 2010 15:45
ale 39 to nie jest duży rozmiar.. przy 172cm to jest rozmiar idealny.. moim zdaniem nieatrakcyjnie to wyglądają dziewczyny >170cm w butach w rozmiarze 36-37. Znam takie dwie, wyglądają jakby miały się przewrócić  🙄
Ja według pomiarów się zmniejszam. Dwa lata temu: 165 cm, rok temu: 163 cm, w tym roku: 161 cm.  😂 Szkoda tylko, że waga mi się tak ładnie nie zmienia.  😜 Ale nie narzekam, bo mój ulubiony koń ma nieco ponad 150 cm, a poza tym nawet w szpilkach jestem niższa od mojego chłopaka, więc przynajmniej normalnie wyglądamy. Buty kupuję 38,5-40, zależy od firmy. Mam za to koleżankę, niższą ode mnie o parę cm, szczupłą, ze stopą 40-41 i wygląda zawsze, jakby miała za duże buty na sobie.  😜 A moja rok młodsza kuzynka (mam 16 lat) mierzy sobie... 187 cm, a buty ma 43-44.  😵
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 grudnia 2010 15:53
Altiria współczuję kuzynce kupowania butów  😵
Stuknęło 190cm  🥂
Fajrant^^ wow! 🙂

Ja mam 172 cm, rozmiar buta 38-39 i 55 kg więc chyba nie mam co narzekać.
Moja kuzynka ma uwaga 13 lat i wyzsza jest ode mnie 😲 rozmiar buta 41-42. To jest dopiero masakra. Fakt, że szczuplutka nie jest, powiedziałabym że ma lekką nadwagę.  Wzrostem wdała się w ojca bo ma wzrostu 2 metry z hakiem, a mame ma coś kolo 165.
Znajomy o wzroście eee... chyba jakieś 190 musi mieć buty w rozmiarze.... 53. Ale facetom i tak łatwiej niż dziewczynie z rozmiarem stopy 44. Chyba kuzynka wszystkie buty na miarę musi mieć. Szczególnie, że sporo firmówek ma małe rozmiary i już ja z moim 38/39 mam problem znaleźć swój rozmiar, a co dopiero ktoś z nogą 44...

Fajrant^^, Szczęściarzu. 😎 Jeszcze w tym wieku. Do 20-stki może będziesz miał 195. 🙂
Nie chcę więcej    ; )
nigdy nie chciałem miec powyżej 190 cm
teraz mam idealne równe 190 ^^ i niech tak zostanie .
A ja mam 157,chciałabym mieć te 5cm więcej,no ale cóż da się żyć  😀 Na wzrost nie narzekam 😀,Natomiast mój facet ma 186.I bardzo się cieszę że jest wyższy-czuję się przy nim bezpieczniej 😀iabeł:
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
11 grudnia 2011 10:51
mam idealne 172 cm  🙂  ale na pare wiecej bym sie nie obrazila  😁
a ja mam idealne 170 🙂 i wszystko do siebie pasuje 😀
Ja mam 180 cm i chyba tez nie mam zastrzeżeń co do proporcji. Wszyscy mówią, że mam długie i zgrabne nogi  🙄
Jedyne co mnie wkurza to znalezienie ubrań dla siebie np. rajstopy- kupiłam ostatnio rozmiar 42 i oddałam je mamie. Kolejne kupiłam w rozmiarze 44-46 i też krok kończy się w 1/3 uda. W sumie kolejnym problemem są spodnie. Nie lubię biodrówek, bo też źle w nich wyglądam ;p (boczki...) i ciężko znaleźć spodnie z wysokim stanem i z długimi nogawkami. Nie wiem czy producenci myślą, że jak szeroki pas to musi być niska osoba? 🤔
Mam 160 cm i uwielbiam swój wzrost🙂 Chociaż kiedyś mnie mocno irytował i chciałam koniecznie mieć 10 cm więcej.
No i nr buta mam proporcjonalny do wzrostu 36, chociaż niektóre buty eleganckie 36 są za duże i rzadko mogę sobie coś dobrać żeby mi się podobało i pasowało:/
No i zawsze spodnie są na mnie za długie te krótsze też zarówno w rozmiarze 36 jak i 34... mimo że jestem bardzo proporcjonalnie zbudowana.
Ircia   Olsztyn Różnowo
11 grudnia 2011 14:09
Ja bym chciała mieć więcej cm, mam tylko 158, a mój mąż ma 197 i wyglądam przy nim jak  😁
Moje dziecko urodziło się długości 59cm i sama nie wiem jak się u mnie zmieściło  😵
robakt   Liczy się jutro.
11 grudnia 2011 14:23
172 cm, rozmiar stopy 39/40. jeździeckie zwykle 41

Największym problemem są spodnie (krótkie nogawki) i to, że lubię nosić wysokie obcasy 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się