moda, ciuchy etc...

szalonakobyła, pewnie, że tak. Kolor się nie gryzie, ważne, żeby fasony do siebie pasowały 🙂
a masz może w takim razie pomysł na dodatki 🙂🙂?
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
23 marca 2013 11:18
A ja  sie chcialam Wam podeslac fajnego modowego tipa, gdyz jestem dumna z mojej znajomej, ktora projektuje fajne casualowe ciuszki. Dzisiaj nawet wzieli ja do  Pytania na sniadanie.

Tutaj link do jej prac. Ostatnio jej plaszczyki robia furrore na polskich "salonach" i mimo unikatowosci sa dostepne w przystepnych cenach:

http://www.glamki.pl/tagi/agi-jensen-design,7548/

http://www.facebook.com/AgiJensenDesign




Pandurska fajne ciuchy!plaszcz jest mega,poważnie zastanawiam sie nad kupnem.Bedzienna bloga,jak w końcu wrócę do pisania🙂
szalonakobyła, jakbyś wstawiła jaka to sukienka i buty to myślę, że można by Ci lepiej doradzić 🙂

edit: zresztą zobacz sama:







To wbrew pozorom bardzo klasyczny zestaw.
kujka na facebookowym fanpage'u Agi znajdziesz informacje. Cos tam widzialam, ze sie wystawia w kilku warszawskich butikach, ale sa tez rozne modowe eventy, na ktorych mozna ja spotkac ze swoimi ciuszkami.

Diakon'ka ciesze sie, ze Ci sie podobaja. Mi tez, ale przy mojej figurze (tzn. mam spoty biust  😕 ) lepiej wygladam w ciuchach z konkretnym cieciem, a nie takich luzawych. Chociaz moze sie myle, bo modowy projekt Agi podziwiam tylko zdalnie narazie, gdyz w Wawie nie bylam hoho, ponad rok.  A ze dziewczyna jest przesympatyczna i zaangazowana w swoje dzielo, to mysle, ze trzeba wspomnac tu i tam o niej.

Swoja droga, czy ona wyglada na zone i matke dwojki dzieci?? 😀 😉  Ah te geny i joga..
Hej dziewczyny, orientujecie się może w jakim sklepie znajdę legginsy/spodnie ze skórzanymi wstawkami?  :kwiatek:
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
23 marca 2013 19:26
Ja kupiłam na Allegro,ale wstawki ze sztucznej skory.
Ja znowu szukam pomocy  😉 Na wesele celować w który kolor?  :kwiatek:
1
2
3
4
kujka   new better life mode: on
23 marca 2013 21:19
protoniasta, wooow ale solarisy (1 i 4 the best!)!
mi sie najbardziej podoba kolor nr 3 ale materialy tych kiecek sie wydaja jakies sztuczne strasznie (?)
kujka, Jedną noc przeżyję choćby miało drapać 😎 - tyle się naszukałam czegoś w miarę mi odpowiadającego 😉
...a materiały to niby polyester 35% bawełna 65% więc nie powinno być tragicznie  🙂
Moim zdaniem każda z wyjątkiem brązowej, bo brązowa znika. A czerwona dość wyzywająca- jeśli ci to nie przeszkadza to bierz. ( to czy nie będzie zbyt wyzywająco na cudze wesele- zależy od twojej urody. Chociaż- nie powinno być wyzywająco- bo ta kiecka raczej nic nie ma wyzywającego w swoim kroju moim zdaniem) Różowa i niebieska- najbezpieczniejsze.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
24 marca 2013 07:28
protoniasta skąd one?

Edit:co do kolorow to zdecydowanie różowa nr2 lub niebieska
protoniasta mam kieckę nr 4, bardzo sobie ja chwalę, fajnie podkreśla figurę.  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
24 marca 2013 09:28
Kolory ok z wyjątkiem pierwszej - biel/róż - bleeeee, jak dla małej (lub większej :hihi🙂 Barbie. Najlepsza jest koralowa i beżowa. Nie podoba mi się natomiast ten błyszczący spód - wszystko co satynopodobne mnie odrzuca i wydaje mi się, że taki materiał działa na niekorzyść sukienek.
tunrida, Od urody w jakim znaczeniu? 😁
Właśnie chciałabym się jakoś za bardzo nie rzucać w oczy, choć lubię połączenie swojej karnacji z tym odcieniem, to na wesele ciągle się waham ...zwłaszcza że będę się czuć w tym towarzystwie trochę nieswojo. Granat w tej sytuacji do mnie bardziej przemawia ...ale tu się nasuwa pytanie - nie za ciemna ta granatowa kiecka jak na wesele?
Diakon'ka Sukienki są ze strony kardori.pl ...ale jak wpiszesz na allegro "sukienka tiul", czy coś w ten deseń, to też się pokażą.
Pursat _Pierwsza to róź z różem, tyle że zdjęcia pewnie robione z lampą i dlatego ten odcień tak blado wyszedł.

Facella   Dawna re-volto wróć!
24 marca 2013 13:28
protoniasta, jak dla mnie 2 lub 3
Dworcika   Fantasmagoria
24 marca 2013 14:13
Ja bym obstawiała tę koralową. Fajna jest 🙂
W jakim znaczeniu? Ano w bardzo szeroko rozumianym. Zależy od sylwetki, budowy ciała, karnacji skóry, wyrazu twarzy, włosów, sposobu poruszania się, zachowania, min, słów.
Są osoby, które w kusej czerwonej sukience będą wyglądały normalnie i nawet skromnie i nie wyzywająco, a są takie, które w takiej samej kiecce będą wyglądały jak ku&wa.  😉
Ja np nie mogę nosić krótkich i czerwonych na taką grzeczną uroczystość jak wesele.  😉
Ta aż tak krótka nie jest więc na 80% zamawiam koralową 🙂 Dzięki dziewczyny  :kwiatek:
Kupowałyście w sklepie internetowym Mango lub Mango outlet?

chodzi mi o to, czy realizacja zamówienia jest OK
płatność tylko kartą lub przelewem, a ewentualne zwroty do Barcelony 😉 wolałabym nie wtopić kasy..
w necie opinie są rózne - pozytywne, ale też takie, że pomimo dokonania płatności przesyłka nigdy nie dotarła
ash   Sukces jest koloru blond....
25 marca 2013 14:44
edyta, ja zamawiałam raz z Mango Outlet.
Przesyłka doszła, wszystko ok.

Nie znalazłam osobnego wątku o biżuterii, więc zapytam tu.

Czy któraś z Was zamawiała bransoletki od Shvedki ?

dziękuję :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
25 marca 2013 20:24
Ostatnio mam fazę na oversizowe rzeczy i kilka takich znalazło się w mojej szafie na wiosnę. 😉 Między innymi ten sweter - luźny, z dłuższym tyłem, w pięknym bordowym kolorze, z domieszką wełny i moheru. Jedyną wadą jest to, że jest mocno transparentny (stanik pasuje tu ni w pupkę, ni w oko, ale przymierzałam sweter zaraz po wyjęciu z paczki i nie chciało mi się zmieniać 😉).

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 marca 2013 20:59
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
28 marca 2013 14:32
dziewczyny gdzie znajdę taką kieckę?
rzuciła może się Wam w oczy ?


znalazłam jedynie tu http://moda.allegro.pl/ds-3odkr-sukienka-piekne-otwarte-plecy-sukienki-34-i3115015116.html , ale jakoś ta Tajlandia mnie zniechęca...
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 marca 2013 18:57
Rzuciła wam się może w oczy koszulka na grubych ramiączkach, z niedużym dekoltem, dopasowana w biuście, a luźna poniżej? Kolor nie gra roli, cena do 30-40zł...
Pursat   gdzie kupiłaś ten sweterek ?
protoniasta, mam dokładnie taką sukienkę ino czarną, kupioną na szybko w jakimś luksusowym sklepie typu "Ella Butik".  😁 I bardzo ją lubię, okazała się całkiem przywoita.  🙂  Z tych co wstawiłaś właśnie koralowa najbardziej mi się podoba.
Pursat   Абсолют чистой крови
28 marca 2013 20:18
[quote author=espérer link=topic=168.msg1730742#msg1730742 date=1364497409]
Pursat   gdzie kupiłaś ten sweterek ?
[/quote]
Na allegro. To Zara, poprzednia kolekcja.
edyta, ja też zamawiałam z mango outlet, już dwukrotnie i nie było żadnych problemów 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się