moda, ciuchy etc...

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 września 2013 13:04
Safie, obożeoboże bierz! 😍 Zakochałam się w nim, jest totalnie piękny! Chyba sobie taki sam zamówię 😜 Jak myślicie, ciepłe to jest?


Jak patrzyłam na te w Bershce to takie dość, ale raczej nie na wietrzną i ostrą zimę. Tylko ja mam kurtkę zimową z Lidla a'la narciarską i nie pasuje np. na wyjście do klubu i do szpilek  🙄

edit: ech przekonałam samą siebie, jak dostanę wypłatę to kupię  😁


brać czarną czy granatową? Czy w Carry są XS, czy S to najmniejszy rozmiar?
Mogę w najbliższym czasie liczyć na jakąś przecene płaszczyków z Tally Weijl ?  👀
Pursat   Абсолют чистой крови
02 października 2013 18:45
Nie lubię czapek, ale ta mnie urzekła. Tylko ja w niej chyba niekoniecznie. 🏇

Pursat demonicznie wyszłaś na tym zdjęciu.  😁 Czapka może by Ci pasowała, ale do wyprostowanych włosów. 🙂 Tak to wygląda trochę jak... garnek...  😁

Ja modomaniaczki wpadam z pytaniem. Chodzi za mną kurtka taka jesienna, ciemnoszara albo ciemny granat, pikowana ale tak delikatnie. Nie chodzi mi o takie puchowe, ale takie co wyglądają bardziej jak płaszczyk albo ramoneska. Spotkałyście się w jakimś sklepie z taką?
Pursat   Абсолют чистой крови
02 października 2013 19:49
Cały dzień miałam upięte włosy i rozpuściłam, żeby przymierzyć, więc wyglądają jak wyglądają. 😉 No bo ta czapeczka to taki właśnie garnek. Trudny fason moim zdaniem. A ja w ogóle nie noszę czapek, nie przepadam za nimi, ale ta mnie zauroczyła tymi uszami. No nie wiem, mam miesiąc na oddanie. 😁
Pursat mi się podoba, taka toczkowata trochę. Jak dla mnie dobrze wyglądasz
Mi się też czapka podoba. 🙂 Spróbuj z prostymi włosami i zdjęcie bardziej z przodu! 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
02 października 2013 21:09
Postaram się o lepsze zdjęcie. 😉 Dzięki, w takim razie będę myśleć o zostawieniu jej. 😀
Ja jednak zrezygnowałam z płaszcza Agi Jensen i kupiłam dziś kurtałkę z medicine:
http://wearmedicine.com/ona,medicine-kurtka-4-k-34358-236925-p.html

20% taniej, także nawet 300zł nie dosięgło.
💃
A ja znowu zapomniałam o rozsądku i w końcu kupiłam taką kurtkę w bershce. Jest naprawdę sympatyczna 😉 A czy ciepła... zima pokaże  😎

Teraz szukam butów. Płaska podeszwa, bez żadnych ozdobników, sznurowane luz na zamek, koniecznie z jakimś futrem w środku. Myślałam o emu, ale się wpłukałam z kasy  🙁
Dziewczyny, czy, któraś z was kupowała coś w internetowym sklepie NEXT? Ceny są fajne. Mam parę ciuchów z UK i biją na głowę jakości Polskie sieciówki. To chyba jedyny sklep gdzie mogę kupić spodnie na moje kurduplowate ciało. Tylko mam trochę stracha bo zwroty trzeba do UK odsyłać.
Może nie do końca trafiony wątek, ale kiedyś była wzmianka o portfelach. Szukam męskiego i jest horror. W sklepach stacjonarnych nic specjalnego. Zastanawiam się nad firmą: wittchen? tommy hilfiger?

Znalazłam dwa takie:
który?
klik1
klik2

Może jakieś inne propozycje? Co jeszcze warto przejrzeć?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 października 2013 14:19
Wittchen ma być chyba w Lidlu jakoś, bardzo dobrej jakości.
ale tylko damskie torby  🙁
Pursat   Абсолют чистой крови
05 października 2013 14:39
Wittchen był dzisiaj. 😉
i były jednak portfele?
Pursat   Абсолют чистой крови
05 października 2013 15:21
Nie wiem. Nie byłam. 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 października 2013 15:29
Podobno portfele miały być, ja słyszałam o portfelach, a nie torbach. Mogło być też tak, że na sklep przyjechał jeden portfel. Tak jak ostatnio były ciuchy do biegania to dziewczyny pisały, że były po dwie opaski tylko.
Pursat   Абсолют чистой крови
05 października 2013 15:40
W gazetce były pokazane torebki, każda po 249. Nie widziałam tam portfeli, ale że nie byłam dzisiaj w Lidlu, to nie wiem co ostatecznie się pojawiło.
ash   Sukces jest koloru blond....
05 października 2013 15:58
Tylko torebki damskie były w Lidlu.
olek ja swojemu kupiłam z Samsonite. Wittcheny moim zdaniem są mało trwałę... Miałam kilka portfeli i rękawiczek i po kilku miesiącach wszystko lądowało w koszu... Z Samsonite bez porównania... i rękawiczki i portfele super!
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 października 2013 16:22
Julita, coś ty robiła z tymi portfelami? Mam z tej firmy właśnie portfel już kilka ładnych lat ( ok.7) i nic się z nim nie dzieje
ja dzisiaj sobie kupiłam ultramięciutkicieplutki płaszczyk z zary  😍

 Wielkość zdjęcia
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 października 2013 21:02
kupiłam dziś i jestem zakochana :
http://www.hm.com/pl/product/16179?article=16179-A

a w TK Maxie -torebkę, wreszcie taka,która pasuje mi do butów. i portfel,bo mój po 6 latach dokonał żywota i wypadły mi wszystkie karty i dokumenty :/
Widział ktoś gdzieś jakąś mega ciepłą kurtkę w rozsądnej cenie? Tak do 500-600 zł najlepiej.
Mogę wyglądać jak ludzik michelin, nie obchodzi mnie to, byle była naprawdę ciepła.
Przejrzałam już chyba cały internet...

Ostatnio kupiłam tę:



ale to jeszcze nie to...  🙁
Marzy mi się długa spódnica w kratkę... Jakby ktoś gdzieś widział, to proszę mi dać znać 😉
Ktoś śliczny płaszczyk  💘
Ktoś, ciepły jest? bo wygląda super! 🙂
Wittchen ma być chyba w Lidlu jakoś, bardzo dobrej jakości.


Poważnie??? Wittchen?? jak można z marką tak spaść na psy.... 😲 😲
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się