Coś śmiesznego

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 maja 2009 22:29
http://s719.photobucket.com/albums/ww199/Notarialna/?action=view&current=MOV00591.flv

😁
Tatuś ma większą zabawę od dzieciaka
Wybaczcie, ale powstrzymać się nie mogłam i nagrałam to bo ubaw przedni miałam 😁
od kcianki dostałam 😀
Akinator jest wybitny!

Jak dotąd nie zgadł tylko Zary Phillips, i Michelle Rodrigez. Lecz tą ostatnią po dodatkowych pięciu pytaniach rozgryzł. Super zabawa! 😀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 maja 2009 12:06
Mi nie zgadł Nicholasa Cage'a, ale np. Gary Sinise'a zgadł 😁 tak samo Robina Williamsa xD
od kcianki dostałam 😀



Komentarze pierwsza klasa zwłaszcza jednego użytkownika:

"1/2 Utwór zaczyna się od jedno wersowej inwokacji. Podmiot liryczny zwraca się podniośle do Beli mówiąc "Kurde Bela" Następnie występuje dedykacja. Jest to swoista nowość gdzie dedykacja znajduje się w środku utworu. Myślę że to zwiększa szacunek do kolegi "Jacusiowi kochanemu.. .. bo my jesteśmy koledzy". Głównym wątkiem jest Hamletowskie rozdarcie i niepewność "idę albo, nie idę" jest to bezpośrednie nawiązanie do słów "być albo nie być".
2/2 Innym motywem jest bunt jednostki wobec sił Niebieskich. "3 garnitury mom, nie bede!". Ważną rolę spełnia konwersacja z biblijnymi postaciami. "Nie pójdę, Matko Bosko kochano", "Chrystusie Niebieski, zabierz mnie do nieba". W rozwiązaniu akcji odnaleźć możemy nawiązania do innych utworów "Jasna kurwa i 100 milicjantów"(Inna wersja Alibaby i 40 rozbójników". Ostatecznie bohater podporządkowuje się prawom i idzie, choć do końca ma wątpliwości "Przecie ide, nie?!" "  😁 😁 😁
aurelia hahahha , ten film jest mistrzowski !  😁 Enii ten komentarz też jest świetny  😁 Śmieję się kilkanaście minut, nie mogę przestać  🤔wirek:
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
09 maja 2009 15:27

Keyboard cat jest najlepszy! hahahahahaha, oglądnijcie więcej filmików!  😁
Niewidzialna, razem z kotem poprawiliście mi humor do końca dnia! dawno się tak nie śmiałam!  :wysmiewacz22:
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
09 maja 2009 15:37
wendetta do usług!  😂

Ten filmik już widziałam daaaawno, ale w połączeniu z kotem....  😵 😂
Zreszta ten synek z tego filmiku chyba jest z polski? (tak, tak wczesna jestem 😵 )
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 maja 2009 14:49
Gozya
Było  😎

[quote author=aurelia link=topic=17.msg248954#msg248954 date=1241852612]
od kcianki dostałam 😀


"Jasna kurwa i 100 milicjantów"(Inna wersja Alibaby i 40 rozbójników"😉.
[/quote]
Najlepszy tekst  😂

Keyboard cat jest najlepszy! hahahahahaha, oglądnijcie więcej filmików!  😁

Ja nie rozumiem jak zwykle, co w tym śmiesznego. Ta kobieta zrobiła sobie krzywdę chyba?
cieciorka   kocioł bałkański
10 maja 2009 14:59
stare, ale ciagle przerazajace:
http://www.smog.pl/wideo/13455/prawdziwy_polski_podrywacz/wszystkie_komentarze/
wszystko co miałam do opadniecia opadło
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 maja 2009 15:14
kenna
Mnie też jakoś nie bawi, kiedy ludzie robią sobie krzywdę  🙄
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
10 maja 2009 16:42
Czy sobie zrobiła krzywdę? Wątpie. Raczej mocno walnęła tyłkiem o stół i nic więcej.
deborah   koń by się uśmiał...
10 maja 2009 18:11
padłam 😂 😂
cieciorka   kocioł bałkański
10 maja 2009 18:50
dobry jest  😲
Lotnaa   I'm lovin it! :)
10 maja 2009 19:21
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 maja 2009 20:44
Trochę jak czarny humor  😁
kenna
Mnie też jakoś nie bawi, kiedy ludzie robią sobie krzywdę  🙄

Może źle myślę, ale nas tutaj chyba nie ludzka krzywda śmieszy...(?) 😎 Ale wiadomo, że poczucie humoru to rzecz bardzo indywidualna i nie każdego musi rozbawiać "postać" owego kota.
btw, nie na wszystkich filmikach z tej serii ktoś robi sobie ała.
busch   Mad god's blessing.
10 maja 2009 21:07
Mnie bawi ludzka głupota- podobno jedyna rzecz, która jest nieograniczona  😁 . Ta pani nie spadła z powodu wagi swojego ciała, ale z powodu wagi swojego mózgu- chyba niewiele trzeba poświęcić na wydedukowanie, że stanie na krawędzi stołu spowoduje niezbyt miły koniec  😜
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
10 maja 2009 21:32
Powstała już nawet strona z tymi filmikami  😁 www.playhimoffkeyboardcat.com  😁 Niektóre filmiki rzeczywiście nie są śmieszne, jak np. ten, w którym osoba na wózku inwalidzkim stacza się po ruchomych schodach 🙄
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 maja 2009 21:35
Ja niechcący trafiłam na filmik kolesiem, który tańczył breaka (czy jak tam się to pisze 😉 ) i kopnął małe dziecko, aż mnie zmroziło...
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
10 maja 2009 21:40

Niee,,,, ja wymiękam!  😂  Ten kot po prostu wymiata, pewnie gdyby nie on to nei byłoby to takie śmieszne  😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 maja 2009 22:37
Ja niechcący trafiłam na filmik kolesiem, który tańczył breaka (czy jak tam się to pisze 😉 ) i kopnął małe dziecko, aż mnie zmroziło...

Tez to właśnie oglądałam i jak widziałam jak to dziecko leci w powietrzu aż mnie zatkało. I to ma być śmieszne ? 🤔wirek:  Jak patrzyłam to większość tych filmików jest taka  🙄
Dworcika   Fantasmagoria
11 maja 2009 19:25
cieciorka   kocioł bałkański
13 maja 2009 20:35
http://trendz.pl/tenga-egg-masturbator-video
najpierw uznałam ze to obrzydliwe, ale potem nieźle się uśmiałam  😲
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
13 maja 2009 22:58
Lotnaa   I'm lovin it! :)
13 maja 2009 23:20
tfuuuu  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się