Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

To prawda, ale ludzie tego niewypełniają. Kompletnie nie rozumiem dlaczego  🤔wirek:
A juz całkowicie nie rozumiem ukrywania przedziału cenowego
Żeby Ci się nie nudziło w życiu,  bo na pewno nie masz kolegów i nikt nie chce z Tobą rozmawiać. : P
tego szablonu brakuje na OLX.
https://www.olx.pl/oferta/klacz-do-krycia-CID103-IDhO46W.html#caf0667a5f

Klacz do krycia, która "uwielbia ten sport".
Ale zbadać to nie pomyśli...
https://www.olx.pl/oferta/klacz-do-krycia-CID103-IDhO46W.html#caf0667a5f

Klacz do krycia, która "uwielbia ten sport".


Co to znaczy, że przepala?
Ale zbadać to nie pomyśli...

Pewnie to jakiś chłopek. Takie podejście na wsi jest dosyć powszechne 🙁
Ogłoszenie cale jest straszne  🤔 Ale jest wstydliwa  😂 Pierwszy kontakt proszę przez OLX
Kantarek naturalsowy  😁
[quote author=rudziczek link=topic=190.msg2604276#msg2604276 date=1476381538]
https://www.olx.pl/oferta/klacz-do-krycia-CID103-IDhO46W.html#caf0667a5f

Klacz do krycia, która "uwielbia ten sport".


Co to znaczy, że przepala?
[/quote]

Klacz jak jedzie do ogiera jest nerwowa, ciężko znosi pobyt w obcym miejscu i z tych nerwów niszczy nasienie ogiera i nie zachodzi. Najlepiej takie klacze kryć w stałym miejscu pobytu.
Ale zbadać to nie pomyśli...

Badana już kilkakrotnie, jak nie wiesz to pomyśl a nie wyrażasz opinię znawcy.
Nie chłopek a baba ze wsi, myślisz że tylko miastowe się znają.
Monia, dzięuję  :kwiatek:
[quote author=maluda link=topic=190.msg2604279#msg2604279 date=1476381787]
Ale zbadać to nie pomyśli...

Badana już kilkakrotnie, jak nie wiesz to pomyśl a nie wyrażasz opinię znawcy.
Nie chłopek a baba ze wsi, myślisz że tylko miastowe się znają.
[/quote]

No i co wyszło w tych badaniach?
Kantarek z nowej kolekcji Eskadron SM  😂
[quote author=dorota link=topic=190.msg2604695#msg2604695 date=1476488196]
[quote author=maluda link=topic=190.msg2604279#msg2604279 date=1476381787]
Ale zbadać to nie pomyśli...

Badana już kilkakrotnie, jak nie wiesz to pomyśl a nie wyrażasz opinię znawcy.
Nie chłopek a baba ze wsi, myślisz że tylko miastowe się znają.
[/quote]

No i co wyszło w tych badaniach?
[/quote]
Ze wszystko jest w porządku, i żeby była jasność, badał ją lekarz, który specjalizuje się w rozrodzie koni, nie jakiś tam wet od krówek i świnek.
Dorota nie przejmuj się koniareczkami . Jak klacz zdrowa ,a nie zachodzi to puszczenie jej z ogierem może  być wyjściem z sytuacji  . 😉
Wyjazd ogiera poza punkt kopulacyjny jest niezgodny z prawem.
[quote author=maluda link=topic=190.msg2604279#msg2604279 date=1476381787]
Ale zbadać to nie pomyśli...

Badana już kilkakrotnie, jak nie wiesz to pomyśl a nie wyrażasz opinię znawcy.
Nie chłopek a baba ze wsi, myślisz że tylko miastowe się znają.
[/quote]
Forum to forum, zdanie swoje napisać mogę. Burzyć się nie masz o co, bo sama sobie dopisujesz czegoś, czego nie napisałam.
Hajduczek  ,a co ci zrobią jak ogier twój  ❓ Te czasy minęły . Jakby ogłoszenie brzmiało wydzierżawię ogiera na punkt kopulacyjny pewnie nie wzbudziło by sensacji .  😵 , a formalności to tylko zgłoszenie zmiany miejsca postoju ogiera .
Dorota  rozejrzyj się w Państwowych Stadach  , tam wiele chłopaków już od lat nie kryło , albo kryło jedną kobyłę rocznie . Może Ci się uda po prostu wydzierżawić państwowego ogiera , będziesz wiedziała czym kryjesz , a może i nawet coś zarobisz . Przypuszczam, że kilka ogierów stada wydzierżawiły by z pocałowaniem ręki .  😉
Znajomy krył klacz przez poltora roku. Pod kontrolą weta, usg miala tyle razy robione, że wiekszosc kobiet tyle razy nie miała. Stala u ogiera 3 miesiące w tym czasie rowniez. Czasem w rui przyjela raz, innym razem kilka razy. A po miesiacu kolejna ruja. Znajomy jednak byl uparty, woził ją, nawet po nocy, jak trzeba bylo. Blisko nie miał. Cierpliwosc zostala nagrodzona, właśnie sie ozrebila.
Wyjazd ogiera poza punkt kopulacyjny jest niezgodny z prawem.


Bzdura  🙂 
Tak po pierwsze, to wkurza mnie, gadanie"chłop ze wsi" nie dość że wiedzę mają od pokoleń dość dużą, niektórzy. To w końcu im konie służyły do roboty.
W sprawie dzierżawy to raczej za dużo zachodu,te wymogi weterynaryjne, no ale i to przemyślę na drugi rok. Teraz muszę popracować na te konie.
Ogłoszenie dałam luźno żeby się zorientować czy to w ogóle możliwe.
Dziękuję Wam dziewczyny za dobre słowo, a koniareczki czasami mi tak krew wzburzą że i ja w końcu wybucham jak je czytam, i to nie tylko do mnie one tak startują i mnie wnerwiają.
Od stycznia zacznę intensywnie szukać ogiera jeśli nie tą drogą to faktycznie z państwowej, wtedy już będzie poprzebierane to i może za niższą kasę coś znajdę.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 października 2016 14:49
dorota, za darmo najlepiej jakiegoś trupa. Nie ma to jak produkować kolejne byle co.
Czasami trzeba i byle co, a kto powiedział że za darmo?
Były i z górnej półki i te tańsze, dla mnie ważne jest aby się w końcu udało, bo może i nigdy się nie udać, trzeba będzie to i swoim bez papierów pokryje, życie pokaże czy ona w ogóle będzie mieć kiedyś źrebaka.
Tak czy owak to tak kochanej klaczy ze świecą szukać, będzie to się ucieszę, nie będzie to trudno.
Sama tu się nie zgłosiłam, zostałam zaczepiona w niemiły sposób to się odezwałam, a tak szczerze to co niektóre wypowiedzi tylko mnie denerwują. i tylko denerwują.
dorota,  jesli to klacz szlachetna sprobujcie og. Zimnokrwistego, jesli zimnokrwista - szlachetnym.
smartini   fb & insta: dokłaczone
15 października 2016 15:46
marysia550, a po co tak właściwie?
haha marysia550 ja jej już nawet słonia obiecałam. Myślisz że taki mezalians by pomógł?
Strzyga mądralińska  widziała ogiera z licencją hodowlaną, który jest trupem    ❓ 🤔wirek:
niesobia a mało to "odpadów" z licencją z zamierzchłej przeszłości lub czasów ZT tylko dla mlp? mało to ogierów ze stad, co wracały w formie zombie z pkt w terenie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się