Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Klacz z tego ogłoszenia wstawionego tu przez bakalia była chyba u nas w stajni przez jakiś czas, tatuś kupił 9cioletniej córce konika. Zapomniał, że dobrze by było jeszcze zainwestować w treningi albo chociaż mieć jakąś kontrolę nad tą dziewczynką. Raz wsiadłam na tą kobyłę i wtedy wcale bym nie powiedziała, że to miły konik do rekreacji typu 'wsiadasz i jedziesz'...
nokia6002 - co tam było? Już usunięte...
Livia   ...z innego świata
23 października 2016 19:41
Fatalita, "wymienię chłopa, mało używanego, na przystojnego dorodnego pana w wieku 35 do 50 lat" 😁
desire   Druhu nieoceniony...
26 października 2016 10:40
Kurcze. Nie ma co sie zastanawiać. A później zostaniemy bez miejsca. U mnie na cmentarzu nie raz spotkałam się z tabliczką "zajęte"
Czego to już człowiek nie wymyśli.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 października 2016 11:14
Zauroczyła mnie precyzja umiejscowienia 😍
"Grób znajduje się na lewo od krzyża w środku cmentarza" 😍 😁
https://www.olx.pl/oferta/ogier-sokolak-CID103-IDi2mgP.html#49396cd47d

Czy tylko mi wydaje się, że coś nie tak z tym ogierem ?
Jego przód wydaje mi się taki nienaturalny, ale może to kwestia zdjęcia... Tak jakoś, dziwnie stoi na tych nogach.
Ale że chodzi Ci o to, że można mu Maluchem pomiędzy przednimi nogami przejechać?
Fajne porównanie, ale też i strzał w 10.
Nigdy nie widziałam tak szerokiego konia przodem, ale jeżeli to tylko moje spaczone wrażenie estetyczne to proszę o naprostowanie.
Za dużo nim kryli to się przodem biedak porozciągał....
smartini   fb & insta: dokłaczone
27 października 2016 00:26
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
27 października 2016 00:37
Wygląda jak amstaff (ogier nie Palomino gelded mare colt :hihi🙂
nokia6002 już pomijając samo wiązanie  🤔wirek: bo to wiadomo  👿 ale co te konie mają w grzywach? takie kołtuny? oset?
Wydaje mi się, że oset. Ale warkoczyki też są.
Zastanawiam się w jakim celu te dwa konie są ze sobą związane. Brrr..
chyba w celu pozbyciu się obu za jednym zamachem  👿 masakra, co tez ludzie nie wymyślą. Jakoś tak skojarzyło mi się z tą bajką o mustangu gdzie indianin tak dwa konie związał żeby sobie razem biegały. Chyba ktoś nie rozróżnia fikcji od rzeczywistości 
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
28 października 2016 10:43
kiedyś na Ukrainie widziałam dwa konie związane ale żeby było ciekawiej za przednie nogi  😵
I ta ciemna już ma ślady chyba po takich praktykach. Popatrzcie na prawy przód. A u siwej lewy - tu mniej widać z powodu koloru sierści, więc mogę sobie dopowiadać.
Faktycznie, ślady również na nogach.... Ja pie*dole. Czasami żałuje, że wchodzę w niektóre linki, czy oglądam zdjęcia, głupota ludzi mnie załamuje...
Dopasowanie wędzidła i jeździec z "ręcznym", wiek konika 🤔

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-konia-huculskiego-CID103-IDiopNT.html#153c597f14

ten koń przez głupotę ludzką nie jest wart tych pieniędzy...
Dwulatek i do tego wstępnie ułożony... Za takie "zasługi" to ja podziękuje. Dopłacę nawet i nie wezmę.

Hm.... kupić, odstawić na jakieś półtora roku, i ponownie wziąć się za niego. Koniś całkiem fajny.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 października 2016 19:44
Kurcze. Nie ma co sie zastanawiać. A później zostaniemy bez miejsca. U mnie na cmentarzu nie raz spotkałam się z tabliczką "zajęte"
Czego to już człowiek nie wymyśli.


Ktoś zapewne się rozmyślił i nie planuje umierać.
A co w tym dziwnego? Moja mama (lat 91)  ma już dawno wykupione miejsce, tzn odkupione, bo rodzina, zwłoki przeniosła gdzie indziej. Są różne sytuacje. Swoją drogą, cmentarze wrocławskie, te znajdujące się centralnie w mieście, są pełne, Ciotka chowała wujka, na obrzeżu miasta, do cmentarza jedzie ponad godzinę. 
Ehh. Zaczynam się martwić czy ja znajdę miejsce po śmierci bo coraz mniej go zostaje.
a mnie zdecydowanie wszystko jedno co się ze mną stanie po śmierci
anyann,  poczekaj aż będziesz stara,(oczywiście jak ci będzie dane dożyć sędziwego wieku 😉) zmienią ci się priorytety.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się