AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

halo, haha, dobre. Bym musiała chyba sobie wszystko pisać, żeby spamiętać gdzie i kiedy i na ile startowałam w ciągu ostatnich 2 lat. Własnie też myślałam że nie ma jak sprawdzić. Ale jak oni wtedy to weryfikują?

4xP mówisz, a N?
xxagaxx, wydaje mi się, że w PZJ mają jakieś archiwalne zestawienie - mi ze trzy lata temu sprawdzali fakt posiadania w karierze II klasy sportowej i znaleźli (a klasę zdobyłam w 2003).
N 3x58% na III klasę . Aktualna tabela: klasy sportowe A 2015
Magdzior, gdyby uczelnia była chętna do współpracy, to ja bym pojechała profi ujeżdżenie. Ale nie wiem u kogo to załatwiać. nigdy nie byłam.
Jasnowata napisałam do prof. Pietrzaka bo wiem, że ma do czynienia z jeździectwem więc zapytałam do kogo w tej sprawie się zgłosić i dostała odpowiedź żeby kontaktować się z Prorektorem ds Studenckich i Dydaktyki. I teraz się zastanawiam czy dzwonić/pisać jakieś pismo czy też lepiej iść osobiście i pytać, ale to bym się musiała dowiedzieć w jakich godzinach przyjmuje studentów.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
14 kwietnia 2015 12:14
A nie lepiej Wam to będzie załatwiać przez Wasz uczelniany AZS? Bo to de facto AZS zgłasza w imieniu uczelni 😉 Przynajmniej u nas tak jest 😉
No pewno że AZS, ale niektóre uczelnie maja w d* AMPy jeździeckie i trzeba się nalatać 😉
Mozil Będę próbować przejdę się tam najwyzęj bo narazie pisałam to są średnio zorientowani i mało co wiedzą... to samo w akademickim klubie jeździeckim - miałam nadzieję, że tam ktoś cos bedzie wiedział ale też niee..
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 kwietnia 2015 13:09
Gdzie można zobaczyć program zawodów, tj. kiedy będą rozgrywane finały? Chyba się wybiorę z aparatem  🏇
W niedziele, ale godziny to pewnie za miesiac 😉
wybiera się może ktoś z Łodzi lub okolic i ma wolne miejsce w przyczepie?  :kwiatek:  :kwiatek:
A jak to jest z klasami z WKKW ?
Za ostatni rok mam III, ale w 2012 miałam II w WKKW to moge jechac skoki i ujezdzenie amatorów ?
Czy to sie przekłada jakos?
Tęczusia   Po małym sporcie pozostał już tylko kac.
16 kwietnia 2015 13:46
Nie należę do AZS. Czy zdążę w tydzień wyrobić legitkę? Jeśli nie, to czy uczelnia może mnie zgłosić, kiedy legitymacja będzie w trakcie wyrabiania? Pytanie kieruję ogólnie, ale studiuję na UP w Poznaniu
Tęczusia ale legitymacje to musisz mieć dopiero jak będziesz na AMP a teraz wystarczy, żę zaczniesz wyrabiać tak mi sie wydaje, bo ja jak miałam kilka lat temu jechać to wystarczyło żebym złożyła wniosek i wstąpiła do AZS co zajęło 5 minut. To było konieczne żeby uczelnia mnie zgłosiła. Mam nadzieję, że teraz też tak będzie bo jeszcze nie wiem czy pojadę a do AZS również jeszcze nie należę.

Jasnowata Mam nowe wieści, dofinansowaniem i sprawą AMP zajmuje się kierownik studium wf i sportu i u niego trzeba pytać - pójdę tam po weekendzie, zaś prorektor może (w sensie u niego trzeba się o to starać, nie wiem z jakim efektem🙂 dofinansować inne zawody studenckie, które nie są oficjalnymi AMPami.
A jak to jest z klasami z WKKW ?
Za ostatni rok mam III, ale w 2012 miałam II w WKKW to moge jechac skoki i ujezdzenie amatorów ?
Czy to sie przekłada jakos?


Jeżeli masz kwalifikacje na P to jedziesz profi a jak nie masz to amatorów
Tęczusia   Po małym sporcie pozostał już tylko kac.
16 kwietnia 2015 14:38
Magdzior :kwiatek: Właśnie na taką odpowiedź w duchu liczyłam, dziękuję. No to od jutra działam. 🏇
No o ile nic się nie zmieni to jadę na ampy z dwoma zwierzakami bo mogę jechać ujezdzenie amatorów
A na skoki w koncu profi czy amatorow?
Skoki profi. Boje się tylko o podłoże. Ktoś z Wrocka może powiedzieć co to oznacza w praktyce po rekultywacji?
Nie wiem co oznacza po rekultywacji, ale parę dni temu to tam kucyki partynickie padok miały. Osobiście je tam pasące się widziałam 😉
Bede w przyszly weekend to zdan relacje z warunkow 😉
robakt   Liczy się jutro.
18 kwietnia 2015 14:44
Ktoś się wybiera z politechniki śląskiej?
Ja się wybieram. 😉
Skoki profi. Boje się tylko o podłoże. Ktoś z Wrocka może powiedzieć co to oznacza w praktyce po rekultywacji?


Koleżanka była przedwczoraj i mówiła, ze na połowie pasły sie kucyki a na drugiej połowie coś kopali. Zadzwoniła do kobiety z politechniki, która sie tym zajmuje i ta jej powiedziała, że Partynice zadeklarowały sie ulepszyć podłoże. Trzeba w takim razie chyba zaczekać co im z tego kopania wyjdzie..
robakt   Liczy się jutro.
18 kwietnia 2015 16:39
Melanie a brałaś już wcześniej udział? 😉
Tak, rok temu też byłam. 😉
Hej, czy ktoś się orientuje, czy na AMP'y trzeba mieć paszport konia wydany przez PZJ, czy wystarczy hodowlany (niemiecki)? Z jakimi startowałyście/liście?
Pozdrawiam  😉
Nie musi być pzj.
kiedy trzeba sie rejestrować w e-madzia i pod jakim adresem?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się