Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

u mnie pani Biazik była 25.08 a też jestem z mazowieckiego. Dzwoń, może się wstrzelisz 🙂
Dziękuję za polecenie 🌻
Rude dwie, bardzo chętnie się do Dra Hecolda podłączę. Niestety, Dr Radwańska nie ma pomysłu, leczy go już 5 mc
A jakieś ooinie nt Dr Adamowicz-Różyckiej z Leszna? Podobno kiedyś leczyła wkkwistów, bardzo dobry diagnosta- ktoś, coś słyszał, albo ma własne doświadczenia?
Marianka125, ja słyszałam o niej same pozytywy, że nie naciąga, jak nie wie to mówi, że nie wie i sugeruje do kogo można się odezwać. Osobiście tylko z nią konsultowałam przez telefon i mówiła sensownie.
Marianka125, z tym, że doktor Hecold u nas był tydzień temu. Nie wiem kiedy będzie znów.
Ale próbuj, bo wiem, że bywa czasem w pobliżu.

Dr Adamowicz wyleczyła nam paskudną grudę. Dostałam bardzo precyzyjne instrukcje na piśmie - jak dla blondynki (szacun, bo to rzadkie a ważne!). Tylko potem miałam problem z kontaktem z panią doktor jak rzeczywistość trochę rozeszła się z planem i zastanawiałam się jak dalej działać.
Wiem że takie pytania powtarzają się ciągle i padają z grubsza te same nazwiska, ale wypadłam z obiegu na długo i przyda mi się pomoc.

Wet, który zrobi przegląd stomatologiczny i tarnikowanie, a stacjonuje gdzieś między Warszawą, Olsztynem a Bydgoszczą? Najlepiej taki, żeby nie celować armatą w muchę 😉

Ile teraz orientacyjnie płacicie za taką usługę (bez dojazdu)?
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
23 września 2022 09:36
Kogo najlepiej wziąć do TUV’a w okolicach Poznania?
Oprócz teamu dr Przewoźnego
Aleks   If you are NOT in neutral ask yourself why not - Karen Rohlf
23 września 2022 09:52
Bartka Antczaka ?
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
23 września 2022 10:39
Aleks, przyznam, że słyszałam o nim, ale nie znam. Czy jest to wet obiektywny i mimo, że może się znać ze sprzedającym nie podrasuje badań? Mam już straszny uraz do takich akcji 😓
Aleks   If you are NOT in neutral ask yourself why not - Karen Rohlf
23 września 2022 11:07
Hermes myślę, że na jego uczciwość można liczyć i szczerze wątpię by był skłonny podrasować badanie pomimo ewentualnej znajomości ze sprzedającym.
Robił TUV dla mojej znajomej bez jej obecności na miejscu (nie mogła zgrać terminów, jest z pomorskiego, a konia wybrała z Wielkopolski). Wyniki badania zachował dla siebie i dla niej (ona płaciła więc ona była jego zleceniodawcą) do tego stopnia, że nie ujawnił ich, ani nie zostawił żadnego komentarza właścicielowi konia. Ja osobiście znam go długo jako bardzo dobrego ortopedę i gdybym miała komuś zlecać sama TUV w tamtych rejonach, to jemu.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
23 września 2022 11:32
Aleks, bomba, umawiam w takim razie. Dziękuje😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się