Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Albo kaszaki?
mogą być guzki kolagenowe ,,tak wszędzie,,
epk, a jakiś namiar na dr Buch?
BUCK   buttermilk buckskin
03 sierpnia 2023 13:35
zembria czerniaka nie brałam, pewnie dlatego, że koń ma skórę ciemną i jakoś czerniak mi się kojarzy z siwkami, ale dopiszę do listy znaków zapytania 🙂 zapalenie mieszków włosowych - ok , ale takie rozrzucone bez sensu po ciele, i taki luźny groszek pod skórą ?

blucha guzki kolagenowe mogą być wszędzie - ok 🙂 to też trop jakiś 🙂

Perlica jeleni, bardzo rozjaśniony, a właśnie jednego sarkoida miał jak go kupowałam, czyli 23 lata temu....

wrzucam zdjęcie, sorki bo fotografowałam akurat ogon 😉
male zdjecie ogona.jpg male zdjecie ogona.jpg
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
03 sierpnia 2023 13:38
BUCK, Wszystkie siwki mają czarną skórę.
Zachodniopomorskie Koszalin, Sławno może słupsk. Ktoś chętny na wizytę dr Marty Załuskiej ze Szczecina. Ja robię kontrolne gastro. Wizyta w przeciągu 2 tyg
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
05 sierpnia 2023 09:58
BUCK, dokładnie tak jak zembria, pisze, Siwki są raczej czarne pod futrem, o czym się w tym roku przekonałam- jak po ogoleniu mój koń miał czarny kwadrat na skórze 🤣
BUCK, Wszystkie siwki mają czarną skórę.
zembria, gorzej jak opisany siwy, a się potem okazuje, że jednak siwo-tarantowaty. 😂 I mam konia, który ma skórę czarną, ale też i różową 😁
epk, dzięki. To aż wro, ciekawe czy jeździ na wschód. W poniedziałek będę dzwonić i pytać.
Hej kogo polecacie do zrobienia TUV u 2,5 latka w zachodniopomorskim? Kto dojedzie w okolice Szczecina?
-Alvika-   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
29 sierpnia 2023 07:15
Kuniaa, Marek Groblewicz. Robił mi TUV 2x, polecam.
Paulina Landsberg, Anna Pawlik
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 września 2023 18:37
Kogo rzetelnego i dokładnego polecacie do tuv w okolicach Poznania? Zawsze korzystałam z dr Antczaka i jest super, ale jest na L4�‍♀️
Hermes, Mi robił Hubert Urbaszek, polecony przez zaufaną znajomą. Od Przewoźnego. Nie mam zastrzeżeń, ale też badany koń nie miał jakichś wątpliwych elementów.
Myśmy wzięli Ryszkę. Jak nie był czegoś pewien to konsultował z ortopedą.
Post został usunięty przez autora
Hermes, Może spróbuj Piotra Stachowiaka
Hermes dr Przewoźny albo inny z jego kliniki.
Mam pytanie o końskiego dentystę, który robi trasy po Polsce.
Monika Olejniczak? Dr. Pędziwiatr? Kto jeszcze? Wiem, że na południu jest jeszcze Hania Buch, ale ona nie przyjedzie na pomorze.

Korzystał ktoś z usług Adama oleandera ? Z tego co rozumiem to nie wet, ale robi zęby.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
21 września 2023 12:56
xxagaxx, Katarzyna Ferenz przyjeżdża na Pomorze. Korzystałam z jej usług i bardzo polecam. Skontaktuj się z nią po prostu, ona jest z Wrocławia.
https://konskie-zdrowie.pl/
Aleks, dzięki, napisałam i juz dostałam odpowiedź, super kontakt 😀
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
21 września 2023 14:27
xxagaxx, tak, ona jest bardzo sprawna jeśli o to chodzi 🙂 . U nas rtg, przed jej wizytą, robił inny lekarz i miał trochę stresa, żeby dobrze zrobić, żeby było widać to co ona potrzebuje i też bardzo sprawnie się kontaktowali i od razu. To mam nadzieje, że pomocny ten mój post jest 🙂 .
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
21 września 2023 15:05
Sorki za post pod postem , ale w Pomorskiem mamy nową (chyba, dla mnie nową w każdym razie) wetkę Agata Mach. Stacjonuje w okolicach Elbląga, ale jeździ po województwie.
https://pl-pl.facebook.com/szpital.kraskowo
Zostawiam wyżej kontakt na fb i nr telefonu 601 356 465 .

Dostałam cynk od weta, który był właśnie u nas do pszczół 😉 .
Czy z okulistyka w Polsce się coś poprawiło? Mamy jakiś wetów co jeżdżą czy tylko klinika? W Buku się ktoś zajmuje? wiecie może?
Dr Anna Cisło-Sankowska na pewno dojeżdża do kliniki w Jankowie pod Gnieznem, czy dalej nie wiem
ogurek, właśnie o niej słyszałam, Gniezno to już dla nas całkiem blisko 🙂
xxagaxx, a gabinet weterynaryjny Kraskowo, okolice Elbląga. Na fb znajdziesz.
Poszukuję weta do TUV w okolic Konina, kogo polecacie?
Piaffallo, forumowego ogurka
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się