Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

czy mógłby ktoś polecić nocleg w Zakopanem?
Kastorkowa   Szałas na hałas
31 grudnia 2011 21:16
o co chodzi z tym ogłowiem przy rejestracji? znajomy mi dzisiaj narzekał, że wpisywał wszystko co mu google wypluły i ciągle było źle  🙄
moze tranzelka ?
cieciorka   kocioł bałkański
01 stycznia 2012 13:10
o co chodzi?
O weryfikację spamerów przy rejestracji na forum.

Weryfikacja spamerów 🙂 Podaj nazwę stolicy Polski:
Inna nazwa ogłowia:
Przeważnie pod siodłem:
Która część konia ma strzałkę:
emade- Wysłałam Ci pw z informacją 😉
Hej, Mogłybyście mi przetłumaczyć co mówi ta laska od 8:10 do końca filmu, bo mój ang niestety kuleje...



Może być na PW dzieki wiekie.
Ratunku, mam wszystko powiększone na monitorze, nie wiem co kliknęłam, że się tak zrobiło i nie wiem jak to cofnąć. 👿
flygirl  może zmieniłaś rozdzielczość ekranu?? Kliknij prawym przyciskiem na pulpit i sprawdź 😉
Rozdzielczość była dobra, ale już mi się przypomniało, że wcześniej coś kliknęłam w ustawieniach monitora. Już jest w porządku na szczęście. 😉
Mam problem z telefonem (samsung galaxy mini)
Kiedy wchodzę w aparat nie mogę zrobić zdjęcia. Telefon zupełnie nie reaguje na dotykanie 'guzika' na ekranie. W ogóle zachowuje się tak jakby wcale nie reagował (normalnie z ekranem nie ma problemów). Przez chwilę mam widok na menu aparatu po czym ono znika nawet jak klikam chcąc przełączyć na kamerkę czy cokolwiek innego zrobić.
Na górze z prawej strony ekranu jest coś co wygląda jak mała kłódeczka (szczerze mówiąc mogła być tam wcześniej ale nie jestem pewna).
Wczoraj dałam komórkę siostrze, żeby cyknęła zdjęcie i możliwe, że ona coś przestawiła.
Spotkał się ktoś z taką sytuacją?  🙁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 stycznia 2012 10:19
kliknij przycisk blokady ekranu (ten z boku telefonu) 😉
Happiowa   córka grabarza
02 stycznia 2012 17:50
czy jeżeli prowadzę psa na smyczy to musi być też w kagańcu?
i czy mogę podróżować z psem tramwajem czy autobusem?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 stycznia 2012 18:04
Happiowa- jeśli na smyczy to nie musi być w kagańcu, bez smyczy tak. Można jeździć z psem autobusami, pod warunkiem, że są na smyczy, w kagańcu, masz książeczkę zdrowia z ważnymi szczepieniami oraz kupisz psu bilet  😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
02 stycznia 2012 18:07
Happiowa to zależy od tego skąd jesteś. Jeżeli chodzi o Warszawę (o ile ostatnio nic się nie zmieniło) nie ma obowiązku nawet trzymania psa na smyczy, pod warunkiem, że będziesz miała nad nim kontrolę, a pies nie jest agresywny. Nie dotyczy to jedynie ras wpisanych na listę niebezpiecznych i psów, które są agresywne. Komunikacją miejską możesz się z psem poruszać, ale wtedy musi być na smyczy i w kagańcu, musisz również wykupić dla psa bilet, chyba że pies jest mały i trzymasz go na kolanach.


edit. Poczytałam i znalazłam, że jednak przepisy się nieco zmieniły. Na terenie przeznaczonym do wspólnego użytku musi być wyprowadzany na smyczy, a agresywny (w tym wszystkie rasy z listy) także w kagańcu. W miejscach mało uczęszczanych przez ludzi pies może biegać wolno (jeżeli jesteśmy w stanie go kontrolować). Ponadto pies z wcześniej wspomnianej listy może być wyprowadzany tylko przez osobę pełnoletnią.
Happiowa   córka grabarza
02 stycznia 2012 18:21
dzięki dziewczyny :kwiatek:
czy da się prostym sposobem wydzielić dźwięk z filmu? np. w movie maker?
dlaczego zaciskamy oczy, jak cos nas boli?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
02 stycznia 2012 19:10
I dlaczego kobiety otwierają usta malując rzęsy?  🤣
czy da się prostym sposobem wydzielić dźwięk z filmu? np. w movie maker?

"wydzielić"
mieć film bez dźwięku czy dźwięk bez filmu?  😉
dźwięk bez filmu 🙂
Hej, Mogłybyście mi przetłumaczyć co mówi ta laska od 8:10 do końca filmu, bo mój ang niestety kuleje...



Może być na PW dzieki wiekie.


Podbijam ❗
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 stycznia 2012 19:30
czy jeżeli prowadzę psa na smyczy to musi być też w kagańcu?
i czy mogę podróżować z psem tramwajem czy autobusem?



Wszystko zależy od miasta, musisz poszukać regulaminu rady miasta i tam będzie opisane 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 stycznia 2012 19:38
A w Warszawie nie musisz kupować psu biletu, u nas psy jeżdżą za darmo 😁

Calore, jeśli film jest na YT to polecam tę stronę: http://www.youtube-mp3.org/pl
raczej przewoźnika, to chyba jest oddzielna sprawa
Calore, jeśli film jest na YT to polecam tę stronę: http://www.youtube-mp3.org/pl


dokładnie o yt 🙂 dzięki wielkie :kwiatek:
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
02 stycznia 2012 19:56
A w Warszawie nie musisz kupować psu biletu, u nas psy jeżdżą za darmo 😁


A od kiedy?  😲 Zawsze trzeba było kupować bilet, dostałam nawet za to kiedyś mandat 🙁
ciri, Kurczak, kiedyś nad tym myślałam sobie i wyszło mi, że to zaciskanie oczu to chyba biega o to, że potraktowany silnym bólem mózg, pod wpływem dodatkowych bodźców wizualnych produkuje różne takie... powidoki? poświaty? - no dodatkowo niemiłe efekty, rażące jakby
A otwieranie ust - przez usta można oddychać płytko i niezauważalnie = nie drżą mięśnie twarzy + gdy żuchwa sobie "zwisa" rozluźniona, to trudno jest kurczyć mięśnie powyżej - da się, ale trudno. Otwieramy usta także gdy ktoś nam maluje rzęsy.
Chętnie dołączę się do tych pytań - może ktoś wie coś na pewno?
Wojenka   on the desert you can't remember your name
02 stycznia 2012 20:22
Kurczak, od kilku lat. To zdaje się Kaczyński sprawił  😎 🏇.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 stycznia 2012 20:29
Kurczak, nie wiem od kiedy ale już od kilku lat chyba 👀 Musisz jedynie przestrzegać tego artykułu: § 16

1. Dopuszcza się przewożenie w pojazdach oraz wprowadzanie na teren stacji metra:
1. małych zwierząt domowych, jeżeli nie są uciążliwe dla pasażerów i są umieszczone w odpowiednim dla zwierzęcia koszu, skrzynce, klatce itp., zapewniającym bezpieczeństwo pasażerów,
2. psów, pod warunkiem, że nie zachowują się agresywnie, nie są uciążliwe dla pasażerów oraz mają założony kaganiec i trzymane są na smyczy.
2. Pasażer przewożący psa obowiązany jest posiadać przy sobie ważny dokument poświadczający aktualność szczepienia psa przeciwko wściekliźnie (np. książeczka zdrowia z odpowiednim wpisem).
kliknij przycisk blokady ekranu (ten z boku telefonu) 😉


Matko Bosko... działa 😀
Dziękuję 🙂
Pewnie siostra myślała, że klika się od góry tak jak w jej telefonie i tak zablokowała.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
02 stycznia 2012 20:40
Musisz jedynie przestrzegać tego artykułu


To super! Zawsze w tym regulaminie był jeszcze zapis, że za zwierzę obowiązuje bilet normalny. Aż nie mogę uwierzyć, że w końcu "coś" zostało zwolnione z opłat. Chociaż z drugiej strony podobno ceny biletów mają szaleć  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się