Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Chciałam Was zapytac czy orientujecie się może w naprawach siodła. Chodzi mi dokładnie o załatanie dziury w klockach. Czy wogóle da się naszyć gdzieś jakas łate czy cos innego? czy ktoś takie coś wykonuje i jaka jest cena czy sie to opłaca? bo sie wytarły juz od użytkowania i dziury sa dosc spore a klocki całe ale wygladaja tak jakby byly wszyste pod skore i boje sie ze moga po prostu wypaść jesli ta dziura sie powiekszy? jeśli można tak to określić, są to klocki z tyłu te mniejsze 🙁 Prosze o rade, dziekuje!  :kwiatek: 
ushia   It's a kind o'magic
11 sierpnia 2012 18:32
domi, tu raczej trzeba by wyjac klocki i na nowo obciagnac skora, czyli w zasadzie wymienic je na nowe
w Krakowie robil to rymarz na przeciwko KKJK, poszukaj w watku krakowskim byly podawane namiary

klocki nie wypadna, ale beda sie niszczyc/kruszyc
Ja wiem, że temat został zamknięty i czekamy na informacje, ale trochę długo to już trwa, a nie chcę bombardować znów Karli na PW. Co się dzieje z ogierami z ANALOPU? Czy i gdzie zostały zabrane? Może otwórzmy znów wątek i zaktualizujmy dane?
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 sierpnia 2012 12:48
derby pisała w jakimś wątku, że sprawa postępuje, ale ona nic więcej nie wie. a info miało być już w lipcu i co? :/
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
13 sierpnia 2012 13:48
Ja wiem, że temat został zamknięty i czekamy na informacje, ale trochę długo to już trwa, a nie chcę bombardować znów Karli na PW. Co się dzieje z ogierami z ANALOPU? Czy i gdzie zostały zabrane? Może otwórzmy znów wątek i zaktualizujmy dane?



Nic nie zostało zabrane poza Voltaire, którego dzierżawa wygasła pod koniec grudnia.
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 sierpnia 2012 13:58
Czuwaj dalej stoi w tym gnoju?  😲
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
13 sierpnia 2012 14:04
Nie, nie stoi w gnoju.
ale jest dalej w Analopie? w takim stanie? 🤔
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
13 sierpnia 2012 15:54
[quote author=Dzionka link=topic=20.msg1492333#msg1492333 date=1344800398]
Ja wiem, że temat został zamknięty i czekamy na informacje, ale trochę długo to już trwa, a nie chcę bombardować znów Karli na PW. Co się dzieje z ogierami z ANALOPU? Czy i gdzie zostały zabrane? Może otwórzmy znów wątek i zaktualizujmy dane?



Nic nie zostało zabrane poza Voltaire, którego dzierżawa wygasła pod koniec grudnia.
[/quote]



Tak jak napisałam powyżej. Czuwaj był i jest leczony od dość dawna. Poza Re-Voltą nikt się nim do tej pory nie zainteresował, czemu? Bo jest leczony, leczenie jest potwierdzone. Mieliście chyba być cierpliwi aż Karla Wam to wyjaśni. Cierpliwości zatem🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 sierpnia 2012 17:14
wyjaśnienia miały być już parę tygodni temu... leczenie w takich warunkach, w jakich on się znajdował/znajduje, jest wg mnie pozbawione sensu  🙄 i proszę mi tu nie mówić, że "w analopie robili/robią co się da i to jest potwierdzone", bo farmakologia w złych warunkach jest po prostu nieskuteczna, zabrali się za to od d*y strony.
dempsey   fiat voluntas Tua
13 sierpnia 2012 17:20
Znikąd wieści, więc zadzwoniłam z głupia frant do Łącka.
Dowiedziałam się, że ogier Le Voltaire jest w dobrym stanie, że nic mu nie zagraża, że pani która odebrała telefon nie widziała go na wlasne oczy ale widział go jej szef, że ogier został przeniesiony z Kurowa do dzierżawcy który miał go poprzednio. I że informacje o złym stanie konia to plotki i pomówienia. Zapytałam, dlaczego go przeniesiono zatem, skoro to były plotki i mu nic nie zagraża. Pani powiedziała że własnie ze względu na pojawienie się plotek i pomówień.

Wyjaśnienia te bardziej mi ściemniły niż wyjaśniły. Ale ponieważ jest to stado państwowe a ja dzwoniłam jako osoba prywatna, to postanowiłam tutaj to napisać.
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
13 sierpnia 2012 17:30
Le Voltaire wygląda lepiej niż 70% ogierów po sezonie stanówkowym, które widziałam. Facella jak Cię tak interesuje stan/los Czuwaja zadzwoń do Darii.

Sprawy analop już nie ma. A skoro prosisz by nie mówić nic to załatwione- nie będę.

edit: loczek tak obiecywał przerażające zdjęcia Voltaire, gdzie są te zdjęcia? Przecież on go widzi na co dzień.
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 sierpnia 2012 17:53
nie mam najmniejszego zamiaru rozmawiać z tą całą Darią, bo chyba bym rozwaliła telefon  🙄
i tak, interesuje mnie stan i los nie tylko Czuwaja, ale też i reszty koni, które na pewno w dobrym stanie nie były. nie będę tu przenosić dyskusji, zapraszam do zamkniętego już wątku, tam jest sporo zdjęć i filmów.
cieciorka   kocioł bałkański
13 sierpnia 2012 20:47
Czy 15.08 będzie na Powązkach więcej ludzi niż na co dzień? Niby święto, ale Babcia mówi, że nie będzie...
🤔 to o co chodzi w takim razie z ta stajnia analop? tzn koniom nic nie bylo? czuwaj nie stal w gnoju po uszy z RAO?, na zawody w 2011 nie poszly osiodlane szkieleto szkapy? ktos sobie powymyslal? fotomontarze porobil? derby to musialas wyjatkowo zabidzone konie oglądać,jakies to wszystko naciagane mam nadzieje ze sie wyjasni. 🤔wirek: I jak zwykle tylko koni żal.... 
"Czy jeśli Bóg jest wszechmogący to mógłby stworzyć kamień, którego nie dałby rady podnieść?" 😜
"Czy jeśli Bóg jest wszechmogący to mógłby stworzyć kamień, którego nie dałby rady podnieść?" 😜


Nawet na poziomie Wikipedii można to wyjaśnić sobie bez problemu:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Paradoks_omnipotencji

p.s.
Nie potrzeba Boga, by udowodnić, że np. 2+2=5 - to potrafi nawet min. Rostowski "ohnepesel" 🙂
Dlaczego na rv mam godzinę do tyłu? Wiadomość wysłana o 13:40 wyświetla się jako wiadomość wysłana o 12:40.  🤔wirek: Czyli mam rozumieć, że forum nie przestawia się, gdy jest zmiana czasu czy po prostu tylko ja tak mam?
ushia   It's a kind o'magic
14 sierpnia 2012 12:47
Musisz sobie zmienic przesuniecie czasu w ustawieniach profilu
ushia dzięki  :kwiatek:
infatil, juz moglas przeczekac 2 miesiace do zmiany czasu.  😁
czy mamy na forum specjaliste od kodow pkd?  🙇
[quote author=hate me! link=topic=20.msg1494120#msg1494120 date=1344955744]
czy mamy na forum specjaliste od kodow pkd?  🙇
[/quote]
Nie 🙂
Każdy może zostać:
http://www.stat.gov.pl/Klasyfikacje/

Zapytaj, o co pytasz to może obejdzie się bez specjalisty 🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
14 sierpnia 2012 18:10
Czy działa wam strona Allegro? A dokładniej "moje allegro"?
działa
Ada   harder. better. faster. stronger.
14 sierpnia 2012 18:15
U mnie od godziny pojawia się taki komunikat:

I niezależnie od tego czy nacisnę kontynuuj czy przerwij, nic się nie zmienia, komunikat pojawia się po raz kolejny.
Co to za twór?
Może zmień przeglądarkę? Mnie kiedyś Allegro nie chciało współpracować z Operą 🙁
Ada   harder. better. faster. stronger.
14 sierpnia 2012 19:19
W IE działa... ale to dziwne bo od kilku lat używam Firefox'a i zawsze wszystko było ok.
Może przejdzie 🙂
Dlaczego Tony z Bliźniaków Cramp był taki malutki? Jest to jakoś wyjaśnialne czy po prostu sobie wymyślili małego chłopca?  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się