Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
08 sierpnia 2012 09:26
Żądło osy jest proste i nie zaczepia się dlatego osa może żądlić wielokrotnie, czasem żądło zostaje w ciele ale przeważnie osa z nim odlatuje, pszczoła zawsze gdy użądli zostawia żądło.
i do tego pszczółka po ukąszeniu pada.

szerszenie jedzą komary?  😲  He.. to może nie będziemy usuwać tego szerszeniego gniazda przy domu. Nie chce nawet myśleć ile tych paskudnych komarów będzie, skoro i teraz ich masa jest  🙄
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
08 sierpnia 2012 13:33
nie chcę zasmiecac innych atków: czy ktos wie ile kosztuje dexaven w ampułkach. oczywiście przepisany na recepcie 😉), żeby nie było wątpliwości.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
08 sierpnia 2012 13:38
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
08 sierpnia 2012 13:47
Dziękuje bardzo  :kwiatek:
Powinno byc w medycznym wątku w sumie, ale się wstydzę hehe.

Jak odetkać ucho, które się zatkało na basenie ?  👀
poskakać na jednej nodze i przechylić głowę ;P
Neila ja kładę się na boku. I czekam aż woda spłynie. (Żeby nie było niedomówień - na tej stronie, po której mam zatkane ucho)
No właśnie te sposoby znam i nic nie działają, nawet suszyłam suszarką, krople Cerumex też nic nie dały
sposoby moje i brata:
- zatkaj skrzydełka nosa i wydmuchuj nosem powietrze, potem połknij ślinę
- zmuś się do kichnięcia
- skacz na jednej nodze z przechyloną głową
- dużo połykaj
- czekaj
Pomaga też ziewanie 😉
Ada   harder. better. faster. stronger.
08 sierpnia 2012 20:31
Jak zrobić coś takiego? Od wewnątrz bądź wewnątrz pokropić słoik farbami fluorescencyjnymi?
[img]http://desmond.imageshack.us/Himg844/scaled.php?server=844&filename=39469334629900211438419.jpg&res=landing[/img]
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
08 sierpnia 2012 21:48
Da się może na fb ustawić by być "niewidocznym"?  Nie mogę dojść;/
robakt   Liczy się jutro.
08 sierpnia 2012 21:49
Czy ktoś z Was ma sieć T-mobile i nie ma zasięgu?
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 sierpnia 2012 21:49
po prawej, jak rozwiniesz listę chatu, jest taki trybik i gdzieś tam jest "offline" (-;

robakt, znam ludzi którzy mają T-mobile i zdarza im się nie mieć zasięgu, np. w stajni...
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
08 sierpnia 2012 21:53
Facella dzięki wielkie
robakt   Liczy się jutro.
08 sierpnia 2012 21:55
Właśnie np. w stajni mam zasięg, ale nagle w domu go straciłam, próbowałam wysłać wiadomość i od godziny nie da rady..
Też tak czasem mam. Chyba takie uroki T-Mobile...

edit. a jak na złość najczęściej traci mi zasięg w moim pokoju, więc jestem zmuszona biegać po całym domu w poszukiwaniu zasięgu.
robakt   Liczy się jutro.
08 sierpnia 2012 22:06
Mam dwie karty z T-mobile i obie teraz próbowałam w innym telefonie i za każdym razem nie ma zasięgu. Łudzę się, że to ich wina i mam nadzieję, że rano zasięg będzie.
robakt, u mnie w domu nie ma zasięgu z T-mobile. Trafiliśmy na taką dziurę. Trzeba czasem latać po działce, żeby z kimś porozmawiać
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
09 sierpnia 2012 12:13
Skąd Lidl i Biedronka we wszystkich sklepach w Polsce mają takie samo pieczywo?
Ada farbę fluorescencyjną nakładasz punktowo od wewnątrz słoika.  Sama chcę zrobić coś takiego  💘
Wie ktos jak sie ma amerykanska notacja muzyczna do europejskiej? Dzwiek F to jaki bedzie ''na nasze''?
robakt ja przez ostatnie 2-3 dni nie mogłam ani dzwonić ani wysyłać sms'ów. W stajni było wszystko okej,ale jak wróciłam do domu trochę zasięgu było,a potem nie. Nikt nie mógł się do mnie dodzwonić,ani nie mógł wysłać mi wiadomości. Teraz jest już u mnie okej,ale z tego co wiem to u kilku innych znajomych telefony świrowały tak samo.
Krupnik-WYDAJE mi się, że różni się tylko tym, że zamiast h u nich jest b
W amerykańskim zapisie nasze H zapisuje się jako B, a nasze B to u nich B♭ (B z bemolem).
Rul, to wiem.  😀 Tylko tam tez jakos inaczej zapisuja dzwieki z konkretnych oktaw. My mamy F, f, f1, f2, etc., a tam chyba jakos inaczej jest... Z kontekstu wnioskuje, ze ichnie F to nasze f2, ale wlasnie nie wiem...
Ada   harder. better. faster. stronger.
09 sierpnia 2012 14:34
aga020596, dzięki  :kwiatek: Musi być od wewnątrz, czy jak nałożę od zewnątrz to też będzie taki efekt?
Nie wiem- grzebałam w internecie  i spotkałam się tylko z " od wewnątrz". Bo  jak od zewnątrz, to się zetrzeć może, czy coś...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 sierpnia 2012 15:21
iwonka1997, może w okolicy Twojego domu jest zepsuta antena przekaźnikowa.
Nie nudzi się komuś na tyle, żeby stworzyć mi miniaturkę na fanpejdża? 😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się