Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 kwietnia 2013 14:37
fotografia->pozostałe->akcesoria fotograficzne->torby i plecaki.
bo mówimy o allegro?
Mówimy o revolcie 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 kwietnia 2013 14:41
mnie się wydaje że fotografia :>
Dzięki i wybacz, że nie sprecyzowałam 😉 Też tak zaznaczyłam, ale nie byłam pewna, więc przed dodaniem ogłoszenia wolałam zapytać :kwiatek:
Gdzie mogę szukać informacji o bezpłatnych kursach unijnych organizowanych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 kwietnia 2013 17:39
Uwaga, śmieszne pytanie: Czy herbaty owocowe są w ogóle zdrowe? 🤔 Zamieniłam napoje gazowane i soki na rzecz owych herbat i zwykłej wody. Ale właściwie ile tych owoców w takiej "owocowej" herbatce jest?
A jak to jest z użyciem włosia końskiego w smyczkach?
Wertuję internet w najlepsze i niewiele informacji na ten temat, póki co, znalazłam.

Ponad opinie skrzypków, czy altowistów, chwalących włosie mongolskie i polskie ze spółdzielni niewidomych z Biłgoraja nie ma nic.
Podejrzewam, że włosie pozyskuje się  przede wszystkim z rzeźni, ale czy też praktykuje się opitalanie ogona hasającemu koniowi? W kontekście koni mongolskich ta druga opcja wydaje się być prawdopodobna.

Ktoś się może orientuje, jak przygotowywane jest włos przeznaczony do smyczka? Ponad to, że jest zdrowo traktowany  kalafonią?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
03 kwietnia 2013 18:35
Uwaga, śmieszne pytanie: Czy herbaty owocowe są w ogóle zdrowe? 🤔 Zamieniłam napoje gazowane i soki na rzecz owych herbat i zwykłej wody. Ale właściwie ile tych owoców w takiej "owocowej" herbatce jest?


Więcej niż herbaty 🤣 W większości tych herbat jest susz owocowy, herbaty 0 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 kwietnia 2013 18:44
No właśnie, zaintrygowało mnie jak skład poczytałam. W takim razie czy picie takiego suszu jest zdrowe? 🤔
Nie wiem czy pisze w dobrym wątku ale w tym o telefonach nie uzyskałam odpowiedzi.
Jak mozna usunąć aplikacje wykupione w sklepie w nokii lumii .? Nigdy wcześniej nie miałam styczności z Windowsem 8 a nie chce sobie niepotrzebnie zaśmiecać telefonu..
Sonkowa, a nie działa najnormalniej: nacisnięcie i przytrzymanie chwilę przycisku aplikacji aż rozwinie się pasek, tam wybierasz "odinstaluj". Czy chodzi o coś innego?
To bylo takie proste.  🙇 Dziękuję Ci najmocniej.  :kwiatek:
Cieszę się, że mogłam pomóc. Jak będziesz coś jeszcze potrzebowała w związku z lumią to pisz 🙂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
03 kwietnia 2013 20:02
Heval, skoro masz Lumię to może podpowiesz. Chodzi o to menu z małymi kwadracikami (nie to główne). Ściągnęłam z marketplace jakąś aplikację i przy jej okazji podzieliło mi to menu na literki alfabetu - tak, jak podzielone są kontakty. Ja nie chce takiego podziału, ale się tego nie mogę pozbyć 🙁 Poradzisz coś?
(Lumia 800)
opolanka, taki podział pojawia się jak jest więcej aplikacji. Też się zdziwiłam jak mi się tak zrobiło, niestety jedynym sposobem jest usunięcie części aplikacji, jak to zrobiłam, to rzeczywiście wróciło do normy. Ale da się przyzwyczaić do takiej podziałki.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
03 kwietnia 2013 20:35
Heval, ja już kilka usunęłam, bo pomyślalam sobie, że taka jest właśnie przyczyna. Ale nie pomogło. Chyba sie przyzwyczaję 😉

A czy istnieje możliwość "prześlij dalej" smsa?
A to dziwne. Może ważne jest też jak duże są aplikacje?

Można, klikasz na wiadomość, którą chcesz przesłać, przytrzymujesz i rozwija Ci się lista, tam jest usuń i właśnie prześlij dalej 🙂
CzarownicaSa, to taki podrabiany kompot. Z tym, że jak pijesz jakąkolwiek herbatkę owocową to spodziewaj się głównie jabłka w składzie i jakiś śmiesznych domieszek tego czym to ma niby smakować i pachnieć.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
04 kwietnia 2013 06:34
Heval, u mnie jest cała konwersacja, nie ma pojedynczych wiadomości. Ale nawet przy pojedynczych mam tylko "załącz" (ikonka spinacza) i usuń konwersację. Mam jeszcze ikonkę "wyślij" ale jest nieaktywna.
opolanka, jak masz wyświetloną konwersację, to składa się ona z takich "chmurek" jedna z Twojej strony, druga od kogoś i tak dalej. Musisz przytrzymać palec na konkretnej chmurce z wiadomością, którą chcesz przesłać.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
04 kwietnia 2013 07:08
Heval, aaaaaaaaaaa dziękuję 🙂
Rzeczywiście, działa 🙂
buyaka, nie tylko z rzeźni.
konie także się goli (i ogony i grzywy) - z włosia robi się także pędzle (artystyczne i techniczne - np. dla spawaczy, bo tylko końskie włosie nei jest rozpuszczalne przez kwas)

takie zdjęcie np. znalazlam na wystawie national geographic, z opisem, że to dzikie stada z których przy okazji selekcji pozyskuje się włosie (jw.) a następnie wypuszcza. selekcji - bo jak jest ich za duzo, cześć jest sprzedawana pod siodło, cześć na mięso ...
ale golą wszystkie
kosteczka, zapewne chodzi o to (i pdf niżej):
konkursy towarzyskie


halo, dziękuję Ci bardzo  :kwiatek:
Od dwóch dni boli mnie lewa część klatki piersiowej i lewa łopatka. Ból jest lekki, nie uciążliwy, raczej takie odrętwienie tej lewej części. Umówiłam się do lekarza sportowego, więc zrobię ekg i zbadam krew. Miał ktoś podobnie ? Może powinnam zrobić jakieś specjalne badania ? Od kilku tygodni chodzę i kaszlę, bez gorączki i kataru, ale jakaś infekcja to jest.

Nie znalazłam odpowiedniego wątku, ale jeśli jest jakiś to proszę o odesłanie  😉
dziękuję, już się przenoszę  :kwiatek:
ogarnia ktoś nową stronę Drogerii Natura? szuka i szukam krzyżówki, ale znaleźć tam cokolwiek to wyzwanie 😵
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 kwietnia 2013 13:58
21 marca zarejestrowałam się w PUP-ie. Okazało się, że mogę dostać zasiłek, więc tydzień później dostarczyłam papierki, dostałam chwilową decyzję odmowną odnośnie zasiłku(bo tydzień wcześniej nie miałam papierków) i mam się zgłosić pod koniec kwietnia na spotkanie i odebranie pozytywnej decyzji.
A tu wczoraj wpłynęła mi na konto zawrotna suma 63zł z PUP-u. Ktoś się domyśla z jakiej racji i dlaczego? 🤔
opolanka   psychologiem przez przeszkody
05 kwietnia 2013 15:56
A co masz w tytule przelewu?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 kwietnia 2013 15:59
Teoretycznie coś w stylu "za okres 03.2012". Ale tak szybko by mi przesłali? Nie trzeba ileś tam czasu czekać? 🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się