CZEKOLADA

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
28 października 2009 20:35
Kaprioleczka, To ja się piszę na dwie paczki 😁
jeszcze nawet nie wiesz czy sa!  😉 a juz sie piszesz  😉

ale pomysl na biznes normalnie  😎 jakby nie to ze mam zablokowane konto na allegro to bym to zwozila na handel  😂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
28 października 2009 22:01
Wiesz ja tak na zaś 😁
a ja na dobranoc wcinam kamyczki Daim 🙂 mniamuśne 🙂 ale zęby na tym stracić można
a ja "na dobranoc" (bo tak naprawde mam jeszcze sprawozdanie do napisania) wcinam kisiel malinowy z powrzucanymi kawalkami czekolady z orzechami  😜 kocham kocham kocham


edit (zdjecie)


😁 😁 😁
25 pensow a tyle radosci  😁
ja tez chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 października 2009 19:56
I ja! i ja! 😅
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Kaprioleczka ale ci zazdroszczę!! 👀
zjadłabym te gwiazdeczki, albo czekoladę galaxy 😜
zamowienia na pw  😉 ilosc paczek, adres do wysylki. Nie wiem ile kosztuje wyslanie i jak to chcecie miec powysylane (polecony? zwykly list?).

paczki znalazlam tylko malukie (33 gramy), po 25p. kazda

tylko sie strescie z zamowieniami bo ja 4.11 jestem tu ostatni dzien i lece na tydzien do PL, a potem przyjade dopiero na swieta.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 października 2009 20:27
Kaprioleczka, Pw poszło 😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
31 października 2009 19:44
Trufelki mojego wyrobu 😜 😁
Ja ostatnio dorwałam białą Toblerone 😜
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 listopada 2009 13:08
Gozya, Ja też 😀
Rewelacja 😎

edit:

Wczoraj poszła milka mleczna, a teraz zabieram się za mleczną z truskawkowym nadzieniem Wedla 😜
W sobotę kuzynka zrobiła nam czekoladowe fondue... pokroiła owoce, nabijałyśmy na patyki i maczałyśmy w tej czekoladzie  💘

Pozatym teraz non stop wciągam Milkę vanilla pudding i białą z owocowym nadzieniem(tą ze snowboardzistą ;d), rety  😁
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
23 listopada 2009 17:28
Moje uzależnienie nie daje mi żyć  😵
nussbeisser.....  😍 😍
chyba trzeba zacząć z tym walczyć.
ja kontra czekolada.  🙇
A ja właśnie popijam kawę Jacobs Milka Cappuccino i przegryzam karmelową mikę  😜 Pyyycha!
Seksta   brumby drover !
23 listopada 2009 17:39
mleczna milka z truskawkowo jogurtowym nadzieniem- na poprawe humoru.
JUz mam wyrzuty sumienia.
uch  🤬 🤬 🤬 🤬 🤬

ide po prince polo  👿
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
23 listopada 2009 18:52
jestem chora i poprawiam sobie humor milką z orzechami 😉
A ja właśnie zjadłam prawie całą warstwę ptasiego mleczka do kawy... 🤦 Powstrzymałam się i zostawiłam 3 kostki na później 🤣 😀iabeł:
Seksta   brumby drover !
23 listopada 2009 19:02
ja do czekolady wlasnie zrobilam sobie waniliowa kawe z brazowym cukrem, z mlekiem, cynamonem i pije przez czekoladowa slomke ;d
A ja właśnie zjadłam prawie całą warstwę ptasiego mleczka do kawy... 🤦 Powstrzymałam się i zostawiłam 3 kostki na później 🤣 😀iabeł:


Tylko? Ja jak się dorwę to zjadam całą paczkę 😲
piję kawkę i jem marsa  😜 wiem, że na jednym się nie skończy i zaraz skoczę po następnego  😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 listopada 2009 15:57
Dzięki Kaprioleczce raczę się już 2 paczuszką Milkywayowych gwiazdek 😜 :kwiatek:
Notarialna, podziel się! 😜 Ja właśnie wcinam milkę  💘
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
24 listopada 2009 19:04
owe gwiazdki były kiedyś w polsce, ald to dawno bardzo.
Szybko z polskiego rynku zeszły, nie wiedzieć czemu, mają tylu zwolenników przecież 😉
mowilam juz tu, ze jestem dziwna...

zjadlam dzis kawalek gorzkiej czekolady, taki 2x3 cm i mnie zeby zaczely bolec  😂
[quote author=nazibaby77 link=topic=2018.msg387126#msg387126 date=1259002364]
A ja właśnie zjadłam prawie całą warstwę ptasiego mleczka do kawy... 🤦 Powstrzymałam się i zostawiłam 3 kostki na później 🤣 😀iabeł:


Tylko? Ja jak się dorwę to zjadam całą paczkę 😲
[/quote]

ja tez. podziwiam sile woli ludzi , ktorzy nie zjadaja calego ptasiego mleczka. ja nawet jak skoncze kilka razy sprawdzam czy ta paczka naprawde jest pusta. Gdybym miala nieograniczone ilosci ulubionego, waniliowego wedlowskiego ptasiego mleczka to bym je jadla non stop, az bylabym tak gruba, ze bym sie toczyla  😉 😀
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
25 listopada 2009 08:30
Kaprioleczka, ja się na to milkowe przerzuciłam i jak mam wieczór babskiego kina, to i dwa-trzy pudełka magicznie znikają.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się