Stara Volta - co i kogo pamiętacie ?

Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
09 czerwca 2010 22:26
o, Idulec, właśnie. pamiętałam imie, nazwisko, konie na których jeździł, a nick wyleciał z głowy.

Rewir, na Dentiego vel Valdiego trafiłam nawet ostatnio na naszej-klasie  😁

była jeszcze Ancyk, chyba razem z Deidre i Nelle urzędowały w kąciku kibica. była Mamuteq, która usunęła konto po tym jak ushia zamknęła jej wątek o yorkach.

edit
Łoza ma sie dobrze  😉

Ciska, masz może z nim kontakt? dałabyś radę 'ściągnąć' go na forum?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 czerwca 2010 22:28
A propo's starej volty i voltospotkań:
by Karolass

I malutka Strzyga z transparentem i balonikiem:
Mamuteq jest tutaj, jesli mnie oczy nie myla 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
10 czerwca 2010 07:14
[quote author=Edytka link=topic=25404.msg615820#msg615820 date=1276117635]
historię kojarzę 🙂
pamiętam jeszcze Valdiego, Tomka Łozę, Sun Flower, Janosika i Huberta z Lublina (akurat nick wyleciał mi z głowy  :icon_redface🙂. jak się podsumuje, to masa ludzi się wykruszyła.
valdi ma się całkiem nieźle z tego co mi wiadomo, ale wycofuje się z jeździectwa.
[/quote]serio?fascynująca wiadomość  😎
Idulec był z Lublina i jeździł ujeżdżenie na siwym koniu kogoś innego? I na Idalii gniadej, którą chciał sprzedać ?

Janosik w wątku o małopolakach fajnie pisał, Ciska co to za historia? 🙁

Denti na końcu (volty) zmieniony na Valdi pozostał z obrażonym towarzystwem na starej volcie i nie przyszedł tu nawet za Ktosiną i Wrotkim, chyba że się mylę i przyszedł  😎
A macie jeszcze zielone opaski voltowe ?  😎
Idulec jeździł przez pewien czas na koniu igi!! voltowej, a Idyllę sprzedał już dawno 😉
Presja  mi  moją opaske szczeniak porwał  🙁 a bardzo ją lubiłam  😁

Edytka  napiszę do niego  😉

Gwash  szkoda ze nie ma archiwum bo pamietam że ludzie wstawiali foty jakis małopolaków w stanie dość marnym , w drewnianej stajni angielskiej już przez nie zjedzonej tak naprawde. Pamietam ze była niezła wojna o to ale nie wiem jak się ta historia skończyła.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
10 czerwca 2010 09:26
gwash, myśle,że rewir ma jak zwykle potwierdzone informacje,ale wedle moich tu się nie pojawił...co nie znaczy,że każdy,kto pisał,a już nie pisze na forum "żegna się z jeździectwem" 🤣
No właśnie, czy ktoś wie, jak zakończyła się sprawa koni Janosika? Chyba były osoby, które miały z nim osobisty kontakt, tylko nie wiem kto to był.
ciska - Ja swoją zgubiłam chyba w terenie ale też ją lubiłam. Może nowe opaski ?  😁
A. dzierzawila chyba swego czasu Goraszke ?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 czerwca 2010 09:46
właśnie ciekawe jak się z A. historia potoczyła.

pamiętam jak opowiadała że wyjechała do Anglii by zapracować na stajnie w Polsce. Chciala hodowlę mieć swoją folblutów, nawet jakieś 2 klacze zdaje się zakupiła i je gdzies w Polsce trzymała. Potem uległa jakieś kontuzji kolana, całe szczęcie była ubezpieczona w tej Anglii, ale leczenie było długie. Potem przestała pisać.
ja mam jeszcze 2 opaski voltowicze koniom i jedna z napisem kon w roznych jezykach 😎
funkel nowki, nawet nie wyjete z folii 😁
Ja bym wypuściła trzy nowe opaski: Różową z koroną z napisem szmatoholik, czarną z napsanem voltopir i czerwoną z napisame re voltowicz  😎

met -  Trzymaj, kiedyś będą warte fortunę  😁
Ja tez pamietam Idulca, kieys dosc sporo sie wypowiadal.

Pierwsza osoba, ktora rzucila mi sie w oczy byla Laguna(miala wtedy chyba avatar z wyspa?),jakies 4-5 lat temu.
z dawnych osob byla chyba jeszcze clio
Strzyga, świetne to pierwsze🙂 ale nie wszystkich poznaję..
od lewej: Deborah, Chonsu-Alice, Denti-Valdi
od prawej: Ktoś i Linka-Sznurka, ale tych trzech w środku nie kojarzę... któż to?
pan pod Sznurką to jej mąż 😉
obok Alice , po prawej to chyba Lena  🙂
ach Karol! faktycznie, nie poznałam🙂 no to pozostaje nam do odgadnięcia Pani z samego środka zdjęcia🙂
Ponia   Szefowa forever.
10 czerwca 2010 17:48
z dawnych osob byla chyba jeszcze clio


A czy  Clio to nie jest  obecna D&A?

Hehe tak czytam sobie ten wątek większośc pamiętam 😉
Pierwszą osobą z volty którą poznałam była Ktoś no i chwile później Wrotki 😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
10 czerwca 2010 18:07
Nieee D&A to kiedyś Albido była. A Clio to zupełnie inna osoba.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
10 czerwca 2010 19:36
Ponia, w Starogardzie,czy gdzie my się poznałyśmy?mam już sklerozę...
Ponia   Szefowa forever.
10 czerwca 2010 19:43
[quote author=Ktoś link=topic=25404.msg616842#msg616842 date=1276195007]
Ponia, w Starogardzie,czy gdzie my się poznałyśmy?mam już sklerozę...
[/quote]
W Zieleninie, jak parkur był jeszcze na piasku.
Wrotki się później załamał  😁 jak obejrzał Nkę w moim wykonaniu, ale pod "wodzą" mojego poprzedniego "trenera".
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
10 czerwca 2010 19:52
tam gdzie wygrałam swoją pierwszą P (pierwszą zresztą w życiu)...
ja nie pamiętam tej twojej nki,ale to chyba lepiej 😉 nie doceniłaś swojego byłego trenera i tyle :p
Ponia   Szefowa forever.
10 czerwca 2010 20:01
[quote author=Ktoś link=topic=25404.msg616862#msg616862 date=1276195956]
tam gdzie wygrałam swoją pierwszą P (pierwszą zresztą w życiu)...
ja nie pamiętam tej twojej nki,ale to chyba lepiej 😉 nie doceniłaś swojego byłego trenera i tyle :p
[/quote]
hehe lepiej lepiej, zdecydowanie.
Pamiętam jak się czaiłam, bo nie byłam pewna czy to Ty :P hahaha

Valdi nie chciał tu przybyć bo twierdził ,że volta to volta i re-volta to już nie to samo 😉 Jesli dobrze pamiętam.

OT. Ktosinka to miałaś całkiem udany debiut w P  😎

Ja poznałam chyba jako jednych z pierwszych osób na volcie to też Ktosine i Wrotkiego  👀 jeśli się nie myle
Nie licząc Deb którą już nawet nie wiem ile znam
Ogólnie z moją sklerozą ciężko mi zapamietać gdzie poznałam kogo  👀

Ja za to pamiętam jak Ponia kiedyś poprosiła o pomoc na zawodach taka miła była i uśmiechnięta. I tak mi się kojarzy do dziś  😁
Ponia   Szefowa forever.
10 czerwca 2010 20:18
Ja za to pamiętam jak Ponia kiedyś poprosiła o pomoc na zawodach taka miła była i uśmiechnięta. I tak mi się kojarzy do dziś   😁

Bo ja zawsze jestem miła i uśmiechnięta 😁

aa pamiętasz gdzie to było? bo ma pamięć kojarzy,że Cię zna ale skąd to nie bardzo :]
No i tacy powinni być jeźdzcy mili i uśmiechnięci  😁
W Starogardzie  😎 Chyba któraś z majówek jeśli się nie myle  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się