Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Bischa   TAFC Polska :)
03 grudnia 2013 23:56
Częstochowa 🙂
Pod halą:

Przed próbą zespołu, hala jeszcze pusta:

W trakcie koncertu (stoje za wózkiem inw, przy barierkach):

Z najlepszym i najfajniejszym perkusistą świata, Nickiem po koncercie 😁

I jego kolegą z zespołu, Larsem (gitara):

A tu, musicie na słowo uwierzyć, że to ja po lewej, ale to dowód na przełamanie lęku, przed wręczaniem czegokolwiek, komukolwiek na scenie, co roku chłopaki i Thomas od FC dostają na Święta drobne upominki, a ja znana w FC z tego, iż lubię cholernie Nicka, zostałam wytypowana przez naszego "Szefa" do wręczenia mu prezentu 🤣 Nick oczywiście po prawej, w głębi klawiszowiec Bernd.

No i oczywiście nie mogło się obyć bez wizyty na Jasnej Górze dnia następnego, pomimo tego, iż jestem ateistką:



Nie są za duże?
Raczej nie są. Kurde, ta to ma życie... 😀iabeł:
Bischa Ty to cały czas w koncertowych rozjazdach 😀 Zawodowo się tym zajmujesz?

Ja dorzucam jedno zagubione, BASZNIOWE, z konsultacji:


Nadal się nimi cieszę (konsultacjami, znaczy 😉 )
Bischa   TAFC Polska :)
04 grudnia 2013 17:44
W jakim sensie "mam życie"? 😁
Atea, nie to taka moja mała pasja 😉 Jeżdżę po całej Polsce za Thomasem, w Koszalinie także miałam okazję poznać chłopaków z zespołu. Koncerty są średnio co 2,5 miecha 😉 W Cz-wie dodatkowo za kulisami byłam, dzięki naszemu "szefowi", ale to jednorazowo.
Bischa łooooooo, też bym chciała tak często koncerty moich ukochanych  😜

Jeżeli w temacie koncertów... Znalazłam właśnie zdjęcie z koncertu Rogera Watersa, od razu tyle wspomnień! Btw. to chyba moje jedyne zdjęcie w związanych włosach.
Bischa zazdroszczę, gdyby mój ulubiony wykonawca tak często bywał w Polsce to też bym za nim jeździła, a tak to kiszka... Pozostaje mi się cieszyć, że w kwietniu będzie tu po raz pierwszy :P
infantil powtórzę się - masz mega włosy  😍
A to moja pamiątka z koncertów (a dokładniej to ze spotkania przed jednym z nich) Stevena Wilsona. Nie wiem czy bardziej przeraża mnie ilość moich podbródków, czy wyraz twarzy wyżej wymienionego, ale ważne że pamiątka jest 😉

Pursat   Абсолют чистой крови
09 grudnia 2013 21:42
Praca w gimbazie zdecydowanie mi się udziela. 😉 Lustro zawsze spoko. 😉

yga   srają muszki, będzie wiosna.
09 grudnia 2013 21:56
Coś się zmieniło.. brwi?  😉
Bardzo korzystne, ale ja i tak bym chciała zobaczyć Cię bez tej dolnej krechyyyyyy!  😜
Pursat   Абсолют чистой крови
09 grudnia 2013 22:03
Brwi podmalowywuję od jakiegoś czasu, bo moje własne nie są zbyt okazałe, dziękuję. :kwiatek:

Chyba już kiedyś wstawiałam to zdjęcie, ale w sumie nie jestem pewna. W każdym razie - bez krech jakichkolwiek. 😁

Bischa   TAFC Polska :)
09 grudnia 2013 22:06
Z powodów niewielu znanym, muszę te dwa zdjęcia usunąć. Nie, nie przez brak zgody od fotografa, bo zgodę miałam.
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
09 grudnia 2013 22:11
Pursat - mimo, tego, ze rzadko sie tu udzielam i głownie obserwuje, to muszę napisać, ze wyglądasz super bez tych krech !
Scottie   Cicha obserwatorka
09 grudnia 2013 22:25
Pursat, nawet bez krech widać, że Ci zewnętrzny kącik opada! Maluj tylko górną krechę i wyciągaj w górę, będzie syto 😉
Szczerze mówiąc nie wydaje mi się, żeby oczom Pursat czegokolwiek brakowało. Nawet jeśli coś jej opada... 😉
pursat - może to kwestia ujęcia ale porównując te 2 ostatnie zdjęcia to zdecydowanie korzystniej wygladasz w wersji bezmakijażowej 🙂 sliczna naturalna dziewczyna
Bez makijażu o wiele lepiej! Jesteś ten sam przypadek co ja  😉 Mi też powtarzają, że makijaż nie dla mnie.

Ja wklejam mordki (mam nadzieję, że się chłop nie dowie, bo będzie zły 😉 ):
Dopiero teraz spojrzałam na górną fotkę i zgadzam się, bez jest lepiej, albo z mega delikatnym makijażem (sama nie umiem żyć bez kresek, nie lubię swoej twarzy bez nich :/) 🙂
Bischa, a Ty jeszcze coś z końmi jesteś związana? Czy tylko TAFC? W sumie i tak najważniejsze, że cały czas masz uśmiech na twarzy 😉
Pursat, ślicznaś! 🙂
Wrzucam swoje, z moim ukochanym pieskiem (na zdjęciu ma tylko 7 miesięcy 😉 )



i z Andrzejek

Bischa   TAFC Polska :)
10 grudnia 2013 14:46
kare_szczescie, z końmi mało mam już do czynienia, bywam tu i ówdzie w stajni ze znajomymi 😉 Myślę czasem nad powrotem na wyścigi, ale to już od lat chyba nie mój świat i nie moje kredki. Do koni chętnie bym wróciła dla stałeko kontaktu, ale nie mam punktu zaczepienia.
Pursat   Абсолют чистой крови
10 grudnia 2013 21:17
Dziękuję drogie panie. :kwiatek: Bez makijażu czuję się goła i totalnie nie teges, więc nie wiem czy się przekonam do tej wersji. 😁
Pursat, ja też się zawsze czułam źle bez pomalowanych oczu, kreska eyelinerem była obowiązkowa, bo wydawało mi się, że nie mam oczu po prostu bez niej. A potem miałam chwilowy problem z oczami i nie mogłam malować i proszę, teraz po eyeliner sięgam na jakieś wyjścia, na co dzień mi się nie chce nawet, wolę sobie pospać kilka minut dłużej 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 grudnia 2013 21:33
jak ja zaczęłam chodzić bez makijażu ( z lenistwa 😉 ) to nikt różnicy nie zauważył :P
madmaddie, dokładnie!
Ja myślałam, że jezu goła jestem, wszyscy widzą, że nie mam oczu, zapytałam koleżanki, czy to bardzo widać a ona na to "a to się nie pomalowałaś? Masz ładniejsze oczy bez makijażu". Jak żyć?
.
Pursat   Абсолют чистой крови
10 grudnia 2013 22:01
Hahaha, no tak jest właśnie. Problem leży głównie w naszych głowach. 🤣
Pursat, ja też się zawsze czułam źle bez pomalowanych oczu, kreska eyelinerem była obowiązkowa, bo wydawało mi się, że nie mam oczu po prostu bez niej. A potem miałam chwilowy problem z oczami i nie mogłam malować i proszę, teraz po eyeliner sięgam na jakieś wyjścia, na co dzień mi się nie chce nawet, wolę sobie pospać kilka minut dłużej 😉


Heval, ja jestem na tym pierwszym etapie 🙂 jak widać musi mnie dopaść zapalnie spojówek czy coś...
Pursat świetna uroda !🙂 piękna  😍
Moje 🙂

i z dzisiaj

Pursat, zdecydowanie na drugim wyglądasz korzystniej 🙂
kare_szczescie, masz śliczny naturalny uśmiech!
nasicc, talia osy 🙂

Czytam sobie co jakiś czas ten wątek i postanowiłam też się ujawnić w końcu 🤣 ale uświadomiłam sobie, że nie posiadam normalnych zdjęć, chyba, że bardzo na niekorzyść z imprez etc. Zawsze stoję po tej drugiej stronie obiektywu. Może to i dobrze hihi. No i podobno wyglądam na lat 16, co mnie bardzo cieszy na przyszłość 😁

tylko coś takiego:


i takie sprzed miesiąca:



może coś znajdę w czeluściach dysku ze zdjęciami 🙂
Niby tak 😀 chociaż za szeroka w biodrach to nie jestem.Raczej jestem drobnej budowy,tylko że z cycem i dupą -.-;/
Pursat Dla mnie też naturalniejsza wersja przepiękna  :kwiatek:
edit, nie ten dział
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się