Kącik Małolata...:D

Arroch, o matko, pierwszy raz w życiu jestem w czyimś podpisie  👀
Ja także *żółwik*

Krupnik, ale taki gips, to trochę przewiewu mieć musi... znajomej jak zbyt szczelnie zagipsowali złamaną nogę, to było jej za ciasno i sczerniały jej palce u stóp (bo krążenie prawie ustało), pognała na pogotowie, zdejmują gips a tam odparzona skóra i inne takie paskudztwa /-;

Aaaa, to teraz jeszcze bardziej mnie zmotywowałaś do obrony biednej nogi arrochowego konia!
[btw. jak on ma na imię?  😁]
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 lipca 2011 17:57
Krupnik, wołają (piszą w sumie  😁 ) na niego Badzioch, Badzioszek.

ale jak jest dobrze założony gips, to nic się nie stanie. a wątpię, żeby Arroch dopuściła do złego założenia gipsu...

xxflygilxx, wytrzymaj! albo z buta  😎
Arroch, o matko, pierwszy raz w życiu jestem w czyimś podpisie  👀


zawsze musi być ten pierwszy raz  😁

Noga Badziowa naprawdę ładnie wygląda, ma sierść itd :] gorzej z kopytem, bo wyschło strasznie, ale działamy ostro i już jest lepiej dużo 😀
flygirl, trzym się, będzie dobrze! Grunt przynajmniej, że ze swoimi jesteś.

Facella, kurde, w sumie podobnie do mojego nazwiska. Zdarza się mnie określać Bandziorem vel. Bandażem.  😁
Cale szczescie ze tata z wyksztalcenia mechanik. Naprawil i jedziemy juz dalej. Tylko teraz caly czas mam wrazenie ze znowu walnie bo to byl drugi raz. A tak z przyjemniejszych rzeczy to widzialam dzisiaj delfina <3
Alabamka będzie miała w pełni neta w środę  😅 A na razie jest u siostry to jakoś trochę mnie będzie.  😀 Jej jak bez was nudno. Śpię do południa, oglądam jakieś seriale i amerykańskie programy...  😵
mils   ig: milen.ju
18 lipca 2011 19:13
Wiecie co jest najfajniejsze? Kiedy robi się komuś ważnemu niespodziankę i można patrzeć na uśmiech tej osoby. 🙂 Kupiłam trenerce jej wymarzony czaprak w prezencie za to, co i ile dla mnie zrobiła. Nigdy nie widziałam, żeby ktoś tak się cieszył ze szmatki. 🙂
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
18 lipca 2011 19:15
Mils Wiem coś o tym ;P. W końcu najwięcej radości jest z dawania  😀 😉
Wiecie co jest najfajniejsze? Kiedy robi się komuś ważnemu niespodziankę i można patrzeć na uśmiech tej osoby. 🙂 Kupiłam trenerce jej wymarzony czaprak w prezencie za to, co i ile dla mnie zrobiła. Nigdy nie widziałam, żeby ktoś tak się cieszył ze szmatki. 🙂


a jaki?  🏇
Psycha, powiedz to mojej siostrze to Cię wyśmieje 😁 Ale ja za to się zgadzam z tym. Lubię dostawać prezenty, ale jak dla mnie nie ma się z tego tyle radochy co z dawania 🙂
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
18 lipca 2011 19:23
mitery0322 Powiedziałabym. Ale jej nie znam  😉. Nasze siostry by się zgadały. Z moją jest tak samo.
Anderia   Całe życie gniade
18 lipca 2011 19:27
Właśnie właśnie mils, co to była za szmatka?  😎
Też tak macie że jak jeden dzień nie pobędziecie w stajni to oklapujecie z sił i entuzjazmu?  😵
kadusiowata nie, ja jestem na etapie, że im krócej tym lepiej, z 2-3h mi starczą
Też tak macie że jak jeden dzień nie pobędziecie w stajni to oklapujecie z sił i entuzjazmu?  😵


Ja mam tak jak nie odwiedzę mojego konia w klinice i ogóle podle się wtedy czuję, on biedny stoi a ja co... olewka...dlatego jak jestem w Lbn to codziennie u niego jestem  😁
mils   ig: milen.ju
18 lipca 2011 19:53
Arroch, Kodusiowata brilliant Royal. 🙂
mils no to się szarpnęłaś  😁 Też mam Royala, piękny kolor  😜 ale nie zdążył zadebiutować na Badzioszku 🙁
tyle się w tym wątku dzieje, że jak chcę coś napisać to już temat zmieniony, po prostu nie nadążam za wami  😡

Też tak macie że jak jeden dzień nie pobędziecie w stajni to oklapujecie z sił i entuzjazmu?  😵

też tak mam, dlatego albo jestem w jednej stajni albo w drugiej, a do domku wracam wymęczona ale bardzo zadowolona 😀 i jestem tam [ w domu ] tylko wieczorami, także staram się żebym nie miała przerwy od spędzania czasu w stajni 😀
mils   ig: milen.ju
18 lipca 2011 20:16
Arroch to wszystko, co trenerka dla mnie zrobiła, jest warte wszystkiego. 😀 Fakt, kolor przepiękny, a jeszcze brilliant w słońcu tak fajnie się mieni. 😍
Anderia   Całe życie gniade
18 lipca 2011 20:18
mils no to rzeczywiście świetny! Też swego czasu mocno go pożądałam ale chyba sobie daruję, ewentualnie cotton wystarczy - bo też jest niczego sobie  😁
Arroch to wszystko, co trenerka dla mnie zrobiła, jest warte wszystkiego. 😀 Fakt, kolor przepiękny, a jeszcze brilliant w słońcu tak fajnie się mieni. 😍


Zrób fotencje :]
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
18 lipca 2011 20:24
Arroch  - popieram
mils   ig: milen.ju
18 lipca 2011 20:25
Arroch fotki już porobione na naszym najprzystojniejszym modelu, czekam tylko na zgranie. 😀
mils super  😅 nie mogę się doczekać 😀
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
18 lipca 2011 20:29
Dziewczyny ... Znowu mnie wspomnienia dopadły ... 😕
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 lipca 2011 21:08
Mysza, jedziesz, co Ci na serduchu leży.

bolą mnie plecy, ostatnio jeżdżę codziennie i może to od tego bóle nie bardzo chcą ustąpić  :/ także w czwartek idę po skierowanie do orto i zobaczymy...
Też tak macie że jak jeden dzień nie pobędziecie w stajni to oklapujecie z sił i entuzjazmu?  😵

też tak mam.
mils mnie się royal w ogóle bardzo podoba. Chyba się kiedyś szarpne na brillianta albo chociaż cottona w przypływie kasy  😀


ałaaa... jutro chyba znowu czeka mnie wizyta u dentysty  :/
To w tak zwanym między czasie pokażę wam kobyłę na której jeżdżę... i kaleczne skoki w moim wykonaniu :P
mils   ig: milen.ju
18 lipca 2011 21:31
Arroch więcej zdjęć dawaj! I mów, co to za kobyłka. 😀
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
18 lipca 2011 21:33
Facella wspomnienia wróciły, jutro minie 11 miesięcy jak nie ma Baby, za każdym razem jak widzę jej zdjęcie to ryczę jak dziecko, oczy jak chomik, spuchnięta jak żaba, głowa zaczyna nawalać i tak jest średnio kilka razy w tygodniu.
Obwiniam się za to, że zostawiłam konie komuś, na kim myślałam że mogę polegać (co później okazało się błędem) i wyjechałam. Ale to już są prywatne brudy, nikogo nie będę oczerniać na forum, bo to nie jest w moim stylu.
Arroch
Świetne  😎
Opowiadaj co to za konik ...
(jeju jak dawno tu nie byłam, jednak bez internetu to jak bez ręki  😜 )
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się