Konie ze starego Lubina -Met je weźmie do siebie ale potrzebna jest nasza pomoc

Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
07 listopada 2010 12:24
w tym momencie to mnie już nie obchodzi czy ty jesteś wetem, czy stajenną, dla mnie możesz być nawet bezrobotną.
Met przegięła, i chce żeby się teraz nad nią użalali. No hello !

Ja już podjęłam pierwszy krok, powiedziałam A, powiem i B.
I nie powstrzyma mnie nic, i żeby się Metka nie zdziwiła.
A wy dalej wzajemnie liżcie sobie dupki ;]
wątek zamknięty
dempsey   fiat voluntas Tua
07 listopada 2010 12:28
kto przegiął ten przegiął
ode mnie:



met, przykro mi

wątek zamknięty
jedyne nad  czym mozna sie uzalac to nad twoja niewiedza mysza...
mnie nie interesuja wasze wojenki tylko bzdury i niewiedza jaka tu szerzysz
ja swoje zdanie na temat met i jej dzialalnosci mam takie a nie inne- nie jestem jej sympatyczka ani przeciwniczka

wątek zamknięty
Mysza, gdyby konie miały u Was tak dobrze, niepotrzebna byłaby cala akcja z odkupywaniem. Widzialam zdjęcie szkieleta -Bursztynka po wyjeździe od Was.
Cokolwiek napiszesz - mogą Cię poprzeć  tylko takie same ........ , jak Ty.

Met, bardzo mi przykro, bardzo współczuję 🙁
wątek zamknięty
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
07 listopada 2010 17:08
rzepka Tak na marginesie, to przed sprzedażą było mówione że Met kupuje małe dla SIEBIE, PRYWATNIE, a ona sobie robi akcje na wykup koni, przyjeżdżają kolesie z bukmaną która ledwo się trzyma, ładują Bursztyna jakby to jakaś zabawka była, a na umowie wyskakują z 'fundacją NS'
No sorry ale ktoś tu ciągle kręci i chce żeby się nad nim użalali. Ja tego nie będę robić, i zdania o Met nie zmienie, bo wiem jak robią niektóre fundacje, i do nich właśnie zaliczyłam Naszą Szkape 😉
wątek zamknięty
Nie mam szacunku dla takich osób jak Met i nie będę miała.

Mysza, a Ty ile zwierząt uratowałaś?
Bo Met znam osobiście i uważam, że jest wspaniałą osobą, dzięki której wiele koni, psów czy kotów jest szczęśliwych i za to co robi zasługuje na szacunek. Nie jest to "lizanie dupki", ale szczere słowa. Zresztą myślę, że nie są nic warte w porównaniu ze świadomością ile radości dała tym zwierzakom - one już nigdy nie miały jej zaznać.
I myślę, że oglądanie ich najedzonych, zdrowych i wybieganych jest 100 razy bardziej warte niż Twój szacunek.
wątek zamknięty
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
07 listopada 2010 19:09
asiarzysko ja dopiero 17 lat mam, ale uwierz, jeszcze mam czas na ratowanie koni  😉
A biedne koty czy psy nie raz zostały wzięte do mnie do domu odkarmione i oddane, bez proszenia się o pieniądze ;]
nie tylko psy czy koty bo i ptaki się zdarzały, więc mi tu nie pi*** farmazonów 🙂
wątek zamknięty
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
07 listopada 2010 19:16
Droga Myszo

Takimi tekstami o /.../ farmazonów możesz mówić do koleżaneczek z ławki czy z podwórka a nie do innych forumowiczów, których nie znasz. Poczytaj regulamin, a najlepiej zamilcz. 😎
 wulgaryzmy
wątek zamknięty
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
07 listopada 2010 19:24
lockmittel ku Twojemu zdziwieniu nie zamilcze 😎
Mam takie samo prawo do wypowiedzenia się jak reszta forumowiczów  😉
Jakbym napisała 'ooo Met ! Tak Ci wpsółczuje, biednaś Ty ! Pójdę dziś do kościoła pomodlić się za Ciebie' to by nikt nic nie mówił bo się trzeba nad nią poużalać, i podnieść samoocene.
Prawda w oczy was kole ?
Dawajcie sobie mydlić oczy dalej, zobaczymy kto lepiej na tym wyjdzie, a wy wpłacajcie nadal pieniądze na ochraniaczki dla klaczy Met  😉
wątek zamknięty
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
07 listopada 2010 19:26
Mów, wypowiadaj się, lecz niech Twoje posty będą kulturalne.
To, że nie pochwalasz tego co robi Met nie znaczy, że masz używać takich zwrotów w wypowiedziach do innych forumowiczów i tu nie chodzi o konkretny wątek a wszystkie. ❗
wątek zamknięty
efeemeryda   no fate but what we make.
07 listopada 2010 19:29
a, ja uważam, że klaczy Met się nowe ochraniaczki należą i chetnie coś jej wpłacę jak będę miała  🥂

Mysza, jak Ci fundacja nie odpowiada to nie wpłacaj, nikt Ci nie każe... mowa jest o kolejnym biednym koniku, który nie żyje, ale Tobie jak widać bynajmniej nie jest przykro z tego powodu, bo wolisz jakieś dziwne zupełnie niepotrzebne rzeczy tutaj wyciągać, nie bardzo w sumie wiadomo po co  🤬


Met, współczuje straty, przykro mi, że musiałaś to przeżyć, trzymaj się  :kwiatek:
wątek zamknięty
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
07 listopada 2010 19:54
oh oh jestem zuaa  😁
Nie odpowiada mi fundacja i nie będę Met wpłacać pieniędzy bo nie widzę takiej potrzeby, skoro kupiła jednemu koniowi ochraniacze które były drogie to niech kupi wszystkim ale tańsze, proste i logiczne, nie powinna wywyższać jednego konia 'bo jej'
Pieniądze wolę przeznaczyć na WIARYGODNĄ fundację, Met nie ufam i NS też nie ;]
Wolę wpłacić pieniądze na konia który naprawde potrzebuje pomocy ;]
wątek zamknięty
Strasznie mi przykro Met. Trzymaj się kobitko. Koka miała swój kawałek raju u Ciebie, teraz ma cały najwspanialszy koński raj. Kiedyś się w tym raju z nimi spotkamy. Drugiego konia warto przebadać tak jak mówisz chociażby by móc poinformować tych zaangażowanych w jego adopcję. Ryzyko jakieś istnieje. Chociaż ja wierzę, że Bursztynek jest zdrowy jak przysłowiowa ryba. Trzymaj się kochana.

PS - Modzi drodzy. Przyjrzyjcie proszę dokładnie posty Pani "Mysza". Na pewno znajdzie się coś w jej postach, co będzie podlegało pod jakiś regulaminowy paragraf? 🙂

PS2 - Pani "Myszo" - czy wie Panienka co jest najwspanialszą cechą prawdziwego miłośnika koni?
- Pokora
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 listopada 2010 20:34
z Myszą nie warto dyskutować, bo ona wie swoje. takie dyskusje są bezcelowe, bo, jak to już kilka osób wcześniej stwierdziło, brak jej pokory, więc nic nie dotrze.

Met, to naprawdę bardzo przykre... podziwiam Cię, że jesteś w stanie tak działać i nie załamujesz się! oby tak dalej  :kwiatek:
wątek zamknięty
Nie odpowiada mi fundacja i nie będę Met wpłacać pieniędzy bo nie widzę takiej potrzeby, skoro kupiła jednemu koniowi ochraniacze które były drogie to niech kupi wszystkim ale tańsze, proste i logiczne, nie powinna wywyższać jednego konia 'bo jej'


Ależ nikt Ci nie każe! Tylko nie opowiadaj wyssanych z palca bzdur.
Ile jeszcze będziesz roztrząsała fakt, że Met raz na 140 lat sprawiła sobie przyjemność kupując za WŁASNE pieniądze ochraniacze? Bo ja nie widzę tu żadnego problemu, nie wiem o czym w ogóle rozmawiamy  🙄 Ty za nie zapłaciłaś i Ci się kolor nie spodobał czy co?
Fajnie, że dokarmiasz okoliczne zwierzaki i życzę Ci, abyś pomogła im jak najwięcej. Ale z tego co tu czytam wynika, że tak naprawdę mało wiesz na temat Met i jej działalności... więc może najpierw się dowiedz a później wygłaszaj sądy i opinie?  😉
wątek zamknięty
lostak   raagaguję tylko na Domi
08 listopada 2010 06:34
Mysza, ty rozpuszczona siedemnastoletnia plastikowa panienko, oddaj koniom jedna setna siebie albo zamilcz bo sie nóz w kieszeni otwiera.  Ile czasu znasz Met?   Ile zrobilas? Pomoglas jakiemus konisiowi i zebralas 100 zl?  bo to choc szlachetne to ma sie nijak to utrzymania fundacji i tabunu koni.

Bo ja znam Met 10 lat. Ty bmialaś wtedy 7 lat i pewnie na ksiedza wołałaś zorro. Pamietam jak pracowala dla Przystani, pamietam jej zalamania, brak sil i jak sie podnosila.  Ma swietna fundacje I wiem, ze robi wspaniała uczciwa robote.   I mam nadzieje, ze czasami bedzie robila cos tylko dla siebie, bo jest czlowiekiem.  Jestem pewna ze ty masz mnostwo malych przyjemnosci , ktore sobie sprawiasz.

A jak chcesz dyskutowac to konkretnie, bardzo konkretnie. 

Bo jak narazie to masz 17 lat, albo 20cia bo w dwoch miejscac rozne informacje (profil), ale to normalne dla dzieciaków, ze sie postarzaja, , myslisz o tatuażu i zastanawiasz sie czy na lopatce, czy nereczce.  Lubisz jak twoj chlop dostaje wyplate, bo zabieta cie na kolacje, piszesz ze twoja tesciowa powiedziala cos tam, a potem ze masz chlopaka, bo generalnie lubisz chlopcow, a w szkole twoja grupka rzadzi...  a twoj ulubiony watek to "kacik malolata", tam jest cie najwiecej.

merytorycznie - ANI JEDNEGO POPSTU PRZEZ DWA LATA!!!!

wiec idz kup sobie lizaka.
wątek zamknięty
oh oh jestem zuaa  😁
Nie odpowiada mi fundacja i nie będę Met wpłacać pieniędzy bo nie widzę takiej potrzeby, skoro kupiła jednemu koniowi ochraniacze które były drogie to niech kupi wszystkim ale tańsze, proste i logiczne, nie powinna wywyższać jednego konia 'bo jej'
Pieniądze wolę przeznaczyć na WIARYGODNĄ fundację, Met nie ufam i NS też nie ;]
Wolę wpłacić pieniądze na konia który naprawde potrzebuje pomocy ;]


❓ ❓ ❓ tzn niby dlaczego miała własnemu zwierzakowi nie kupować ochraniczy??? A moze to nie kwestia mody tylko ten konik musiał miec ochraniacze? Wogóle nie rozumiem problemu. Ja mam 12 koni i co mam nie kupowac np Lunarowi dobregopadu bo Hultek ma gorszy? A co to wogóle ma wspolnego z fundacją, z Kolką?
Mysza powiedz logicznie i spokojnie co tak naprawdę masz za złę Mecikowi? To ,że zawiozła konia do lekarza to Twoim zdaniem zle? Czy to ,ze chce przebadać Bursztynka to niedobrze?
Mówiąc ,ze Ktos jes "beee", obsamrowywując Kogoś na forum trzeba umiec uzasadnic swoje stanowisko a poki co Ty obrzucasz Mecik "błotem" nic nie wyjasniając, nic nie tłumacząc. Więc może pokwapisz się i napiszesz coś sensownego- o co tak naprawdę masz żal do Met?
wątek zamknięty
😲
Mysza, to ja już teraz wiem skąd to określenie pod twoim avatarem- lepiej bym ciebie nie opisała 😁
wątek zamknięty
lostak   raagaguję tylko na Domi
08 listopada 2010 10:50
😲
Mysza, to ja już teraz wiem skąd to określenie pod twoim avatarem- lepiej bym ciebie nie opisała 😁


dopiero teraz zauwazylam... oplulam komputer ze smiechu....
wątek zamknięty
Chyba najbardziej dorosła to tutaj jest Faza, spokojnie zaproponowała żeby Mysza napisała dlaczego tak nie znosi Met a nie pluła i wyzywała od rozpuszczonych panienek, co tak po prawdzie można nazwać połowę forumowiczów dodając zarozumialstwo i wazeliniarstwo. Mnie też ciekawi dlaczego Mysza jest tak zacietrzewiona, może opisze spokojnie, a wtedy będzie można ocenić sytuację. Dziwne sytuacje są tu na forum, wszyscy muszą sie ze sobą zgadzać a jak nie, to huzia na juzia, fakt w tym, żeby osoba taka umiała swoje zdanie uzasadnić.
wątek zamknięty
lostak   raagaguję tylko na Domi
08 listopada 2010 10:55
wejdz na profil, przeczytaj wszystkie posty uzytkownika, to zajmuje chwile, ale daje bardzo fajny obraz bycia na forum danego osobnika...  tu nie chodzi o ten watek, tu chodzi o jakikolwiek wklad merytoryczny.  nie zgadzam sie ze wszystkie niepelnoletnie osoby na tym forum to plastikowe panienki, tak bym nie genralizowala.  wiekszosc z nich jest naprawde bardzo w porzadku.  ale takie kwiatki odstaja, a jak ktos sie czepia osoby, ktora robi 100 razy wiecej niz my wszyscy wzieci do kupy, to przegina.
wątek zamknięty
ok. poczytam, ale myślę że Mysza powinna jednak napisać dokładnie o co jej chodzi.
wątek zamknięty
Watrusia, nie wiem czy zansz sprawe od poczatku, ale wiadome jest dlaczego Mysza, czepia sie met. Mysza, jest dziewczyna wlasciciela zrebakow, i teraz ma pretensje, ze zaniedbany, gleboko znarowiony kon padl po pewnym czasie u met. tylko nie wiziela pod uwage, ze u nich ten kon padlby zapewne rowniez, tyle ze szybciej. i raczej nikt nawet nie probowalby go wiezc do kliniki.
wątek zamknięty
katija acha, ja po prostu lubie jasne sytuacje.
wątek zamknięty
Jedyny sposób na Myszę - ignorować!

Ona uwielbia siać zamęt, więc jak nikt nie będzie reagował na jej posty, to może się w końcu zamknie. Tłumaczenie, przekonywanie, wyjaśnianie - nic nie dają. Ona zawsze wie lepiej, a jak nie ma argumentów (a nie ma ich nigdy), to zaczyna obrażać innych. Taka postawa jest nieuleczalna (podobnie jak jej chroniczne rozmijanie się z prawdą), więc lepiej - ignorować!
wątek zamknięty
Cariotka   płomienna pasja
08 listopada 2010 18:54
przepraszam wiem że to okrutny offtopic 😡 ale potrzebuje uratować pewne konie. Czy jest tu jakaś dobra dusza 👀 która powie mi gdzie można się zgłosić na revolcie z taką sprawą?
wątek zamknięty
spróbuj zainteresowac sprawą straż dla zwierząt lub TOZ.

co do Myszy- no...włos mi stanał dęba jak poczytałam sobie jej posty w tematach towarzyskich (małolaty) , raz dziewczyna ma lat 17 innym razem miala 19 urodziny, w danych ma zas lat 20. Mysza bądz poważniejsza, i nie fantazjuj.
Jesli masz żal o to ,że Met zawiozła konia do weta ,to masz dziwny żal. Ja sama swoją klacz w trakcie kolki wiozlam do szpitala na służewiec. Liczy się przecież czas, a tylko tam wtedy moglijej pomóc.
Czy Twoim zdaniem powinna spokojnie czekac aż kon padnie w męczarniach???!
Sprobuj się dziewczyno ogarnąc i zupełnie spokojnie napisac o co masz pretensję do Met.
Ja staram się byc obiektywna i aby "kogos osądzic" chciałabym poznac zdanie z dwóch stron.
Z tego co pisze Met ale i Ty także w jednym ze swoich postów. W rodzinie tej klaczy u Ciebie padła jej matka. (po operacji napisłąs ,że nie wytrzymało jej serce) Czyli teoretycznie jest możliwa jaka choroba genetyczna.Zbadanie Koksa w tej sytuacji uważam za całkiem na miejscu i uważam nawet ,że jest to pilne.
wątek zamknięty
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
10 listopada 2010 09:01
Faza nie przypominam sobie żebym pisała że mam 19 lat  😁
Jeszcze ktoś ma coś do powiedzenia 🙂 ?
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
10 listopada 2010 09:58
tak. TY. Bo nadal nie wyjaśniłaś o co Ci chodzi.
wątek zamknięty
Mysza 19 nie masz, ale masz 20, przynajmniej tak jest w profilu, chociaż nie bardzo w to wierzę.  😁 Ja również czekam na wyjaśnienia- bo jak dla mnie, stajesz się taką smarkulą, która rejestruje się na forum, jest jakiś czas, po czym zaczyna pisać głupie posty i tym samym próbuje stać się sławna.

Met i co tam ze źrebolem? Czekam na relacje.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.