... ślub :) ...

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 lipca 2013 05:38
Ale masz fajnego meza :>
BARDZO fajnie wyglądałaś Dzionka.  🙂 Naprawdę.
Cudnie! Pięknie razem wyglądacie!
I nie rycz, tylko się ciesz 😉
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
16 lipca 2013 07:04
Gratki dzionka!

Maz taki mlody , matko. Ile wy macie lat?
Ale świetnie Dzionka!!! SUKNIA PIĘKNA!!! Pani Młoda PIĘKNA! 🙂 Cywilny... w białym namiocie...  😍
Przepięknie!  😍
Monny   bez odbioru .
16 lipca 2013 07:20
Dzionka, super! Wszystko w moim klimacie ! Naprawdę bomba !
Opowiedz o barmanach i o niespodziance dla W ! Koniecznie 🙂
Dzionka ale wy "pasicie" do siebie 😉 Piękne. Ja czekam jeszcze na fotki gdzie będzie ogólnie widać całe miejsce ceremonii bo w tle wygląda bombowo.
ash   Sukces jest koloru blond....
16 lipca 2013 07:50
Dzionka, bosko. Już zalajkowałam wszystko co mogłam na FB! Bardzo mi się podoba! Wszystko!!!!
A W. faktycznie mega młodo wygląda na fotach.
Dzionka  😍
odpoczywaj i czekamy na wiecej opowiesci i zdjec!! 🙂

a ja pozdrawiam z Chorwacji, gdzie nadrabiamy zeszloroczne niedociagniecia podrozy poslubnej  🤣
Dzięki dziewczyny! Już trochę odespałam, wreszcie... Ale jestem szczęśliwa, o rany 🙂
Odpowiem trochę na pytania - jako żona czuję się bosko! Wprawdzie od paru lat mieszkamy razem, więc żadnych zmian praktycznych nie ma, ale w głowie sama radość i nowość 🙂 Mąż młodszy ode mnie o 10 dni 😀 Mamy oboje prawie 27 lat, ale on jak zgoli zarost to wygląda strasznie młodo 😀 Sesja plenerowa będzie już z zarostem 🙂

Ceremonia - była super, chociaż TAK STRASZNIE się denerwowałam, że o matko. Przed histerią tuż przed wyjściem z pałacu (lało, po prostu LAŁO ścianą deszczu) uratował mnie mój świadek, który przy mojej mamie zmierzył mnie stojącą w tej sukni wzrokiem i powiedział - brałbym. 😀 Wybuchłam śmiechem i jakoś dalej już poszło 😉  Zeszłam z tatą po schodach przy dźwiękach marsza Wagnera granego przez kwartet smyczkowy, miedzy gośćmi. Fajny moment - wzruszający chyba 🙂 Mój W czekał już przy stoliku urzędniczki. Tata podał mu rękę i (niespodziewanie, nie miał tego w planie ani mnie nie uprzedził) powiedział ze łzami w oczach: daję ci rękę mojej córki. Kochaj ją tak ja ją kocham. No i to mnie zabiło, od razu się poryczałam i pół ceremonii walczyłam ze łzami, ech 🙂 Będę to pamiętać do końca życia.
Pani urzędniczka GENIALNA!! Mówiła od siebie, przedłużała ceremonię, podpowiadała nam po cichu co robić, była ciepła, miła... czad. Dostała od nas prezent i zadzwoniłam jeszcze raz z podziękowaniami, bo gości byli też mile zaskoczeni.

A, moja niespodzianka jeszcze 🙂! Słuchamy z W co rano audycji radiowej z Radiu Roxy - Ranne Kakao. Prowadzą ją Tymon Tymański i Piotr Kędzierski i po prostu umieramy w łóżku ze śmiechu z ich, ekhem, ciężkiego dowcipu 🙂 No i dosłownie w środę przed ślubem wpadłam na to, że mogliby coś powiedzieć do Witka i zadedykować mu piosenkę naszej kochanej Marysi Peszek, ale myślałam, że szanse marne... A tu w czwartek rano email od Kędziora a w nim filmik, gdzie on i Tymon mówią do nas po imieniu 😍 Puściłam to na rzutniku przed krojeniem tortu. Reakcja W bezbłędna, mam to nagrane 😀 Znów był cudowny spontan (to wesele było pełne takich chwil) i zamiast kroić tort przy dźwiękach piosenki zaczęliśmy tańczyć jak szaleni - było super, tych paru minut przy "Padam padam, tak się cieszę że cię mam" też nigdy nie zapomnę 🙂

Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
16 lipca 2013 08:42
Dzionka czytając walczyłam ze łzami😉
Cudownie!
A euforia małżeńska sie utrzymuje dłużej,wiem cos o tym-do tej pory sie tym jaram 😜
To nie jest normalne, ja też się wzruszyłam czytając Twoją relację Dzią  😜
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 lipca 2013 08:44
Kurde, płakać mi się  chce. Kurde w pracy siedzę i nie wypada, ale spontan Twojego taty mistrzowski 🙂
Dzionka popłakałam się jak czytałam słowa twojego taty i przestać nie mogę  🤣 Jesteś najpiękniejszą panną młodą jaką kiedykolwiek widziałam 😍
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 lipca 2013 09:02
Dzionka naprawdę wymarzony ślub i wesele! Właśnie tak każdy powinien wspominać ten dzień- ze wzruszeniem, szczęściem i poczuciem spełnienia 🙂 Jeszcze raz wieeeeelki gratulacje! 😅
ja też siedzę w pracy i ryczę 🙂  Dzionka przepiękny wyglądałaś i piękny ślub 🙂 gratuluje jeszcze  raz 🙂
Dzionka!!! Aż się wzruszyłam! 😀 Włączyłam sobie tę Waszą piosenkę i normalnie przełykam łzy... CUDOWNIE! Ja też chcę taki piękny ślub! 😀 Życzę Wam jak najlepiej!  :kwiatek:
Dzionka, o matko, ja tez się wzruszyłam! Zawsze mnie ruszają reakcje rodziców na ślubach, jak kiedyś będe brała ślub to będe ryczeć jak głupia, wcale Ci sie nie dziwię, że płaczesz nadal 😉
Wyglądaliście super! 😀
Dołączam do grona tych, które się popłakały..wymiękłam po słowach taty!
Wyglądaliście pięknie!! 🙂
Haha, no widzicie! Jak tu nie ryczeć 🙂 Było naprawdę wzruszająco. I czułam, że wszystko jest tak strasznie po naszemu, każdy szczegół został dopieszczony, obmyślony i wybrany bezkompromisowo, po naszemu po prostu. Podobno to się bardzo czuło, co bardzo mnie cieszy 🙂
Powiem Wam, że dużo oglądam teraz zdjęć ze ślubów znajomych oraz blogów fotografów (przez co i obce pary) i nie zawsze na zdjęciach widać tyle miłości i emocji co na Twoich fotkach Dzionka! Serio, oglądałam sesje, które nie przekazywały nic, nowożeńcy jakby razem ale osobno itd. Pewnie też wynika to ze skrępowania niektórych przed obiektywem ale mimo to....no po prostu z Twoich i tak narazie wstępnych zdjęć bije TAKA radość i moc, że aż się człowiek wzrusza!
Dzionka, na pewno się czuło. Byłam na kilku weselach w życiu i najlepiej bawiłam się na weselu, na którym para młoda była po prostu SZCZĘŚLIWA, że ten dzień nadszedł i że mogą się bawić z tej okazji razem ze swoimi przyjaciółmi i rodziną. Na takim weselu to się można bawic i bawić aż nogi odpadną. Byłam też na weselach, na których panna młoda wyglądała jakby za karę wzięła ten ślub i ja się bawiłam fatalnie mimo dobrej muzyki, fajnej sali i innych takich 'ważnych' rzeczy. Moim zdaniem  jeżeli para młoda jest ponura, zniechęcona i wycofana to żadna muzyka, sala i żaden tort nie sprawią, że goście poczują się 'ugoszczeni' a u was nawet na zdjęciach widać radość 🙂
dzionka ja tylko czytałam i śledziłam Wasze przygotowania, ale wyglądaliście super  😍
Tak strasznie na luzie, z uśmiechem na ustach, widać że zero spinania chociaż wiadome, że nerwy były  😉
Strasznie pasujecie do siebie, duuużo szczęścia  :kwiatek: a słowa ojca bezcenne, najpiękniejszy moment chyba.

Mieliście tylko cywilny ślub, tak ?
I znowu kategoryzowanie... "tylko cywilny" 🤔 ślub to ślub nie ważne cywilny, kościelny czy indiański! Nie pojmuje czemu tak często ludzie wyrażenie ślub cywilny muszą połączyć ze słowem "tylko".
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 lipca 2013 10:39
Urzędowo ślubu to może nawet udzielić kapitan statku. I jest to zgodne z prawem 😎

Kurczę, jedno wielkie wydarzenie towarzyskie volty się skończyło. Jak żyć? 😁
No, to która następna w kolejce? 👀
Rany, dzięki! Strasznie miło mi to czytać 🙂 Jeszcze parę fotek, też z tatą w roli głównej, i uciekam, czekam na zdjęcia drugiego fotografa 🙂

Idrilla, chyba chodziło o to, że "tylko" jeden ślub a nie dwa razem z kościelnym, nie że gorszy 🙂



JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 lipca 2013 10:43
Jeśli np wezmę ślub cywilny, a później się z mężem rozwiądę to mogę wziąć kościelny?
Tak, możesz z następnym wziąć kościelny.

Wiem, że to było pytanie w tonie czy to był cywilny czy "podwójny" ale nadal nie rozumiem tego przywiązania, że oczekuje się ślubu kościelnego z cywilnym. Sam cywilny prawie zawsze ciągnie za sobą pytanie "a kościelny kiedy?" i człowiek ma poczucie, że musi się z czegoś tłumaczyć. A przecież to kwestia wiary powinna być a nie tradycji. Uczulona trochę jestem bo się ostatnio spotykam z takimi pytaniami znajomych i nie mogę ciągle wyjść ze zdziwienia 😉
Dzionka jak mnie śluby nie wzruszają, tak czytam i walczę ze łzami, bo w pracy jestem... 😉
Miałaś przepiękną fryzurę!
A niespodzianka dla W. fantastyczna 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się