Nasza twórczość fotograficzna cz. II

MsCarmen, http://csio.sopot.pl/?page_id=669
tylko one są wstawiane przeważnie w dniu zawodów lub w trakcie. 😉
Severus   Sink your teeth into my FLESH
11 czerwca 2011 08:31
W ramach debiutu w tym wątku moje kompletnie amatorskie "pstryki"  😡



MsCarmen: świetne! tylko czekam, aż je podłożysz pod tło  😜
ostatnio też miałam burzę, a że nie chciało mi się wyciągać statywu, to próbowałam... wyczuć moment i "złapać" błyskawicę  😵 😂  😂 😂


tak troche wracajac do tematu burzliwego - ponizej piorunek zlapany z reki. pare lat temu to bylo, ale wciaz jestem pelna podziwu dla wlasnej cierpliwosci w utrudnianiu sobie zycia.



i jeszcze widok z okna przed burza, sprzed kilku dni. niesamowite rzeczy dzialy sie na niebie. kilka ciekawych ujec udalo sie uchwycic.
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 czerwca 2011 13:37
Met, to w linku jest genialne!

tak z ciekawości, na jakim czasie naświetlania robiłaś tę burzę z ręki? bo ja próbowałam na 1/100 chyba, tak, żeby moment wyczuć. kiedyś jak nie miałam statywu to nawet na 1s potrafiłam z ręki, teraz już tym gorzej  🙄
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 czerwca 2011 19:55
ewuś, a właśnie taki kadr, bo?
olciiik Wpadłam na ten wątek troche przypadkiem dziś i jako kompletny laik powiem Ci, że jest to moim zdaniem piękne zdjęcie 🙂 ale jak mowię - ja sie nie znam 😉
kiedyś jak nie miałam statywu to nawet na 1s potrafiłam z ręki, teraz już tym gorzej  🙄
Rączki się trzęsą? hi hi...
Facella, niestety nie pamietam, a oryginalne zdjecie stracilam razem z komputerem

i hromantik low 😉

cieciorka   kocioł bałkański
12 czerwca 2011 11:18
jak odszumia się zdjęcia w programie?
Zależy w jakim, w moim klika się redukcje szumów.
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 czerwca 2011 12:28
[quote author=Facella link=topic=35683.msg1038464#msg1038464 date=1307795851]
kiedyś jak nie miałam statywu to nawet na 1s potrafiłam z ręki, teraz już tym gorzej  🙄
Rączki się trzęsą? hi hi...
[/quote]
nerwica się ujawnia  😜

Met, trochę mi ciemno na tym zdjęciu. pięć minut się wpatrywałam, żeby dojrzeć to, co przedstawia (-;

ewuś, za dużo z prawej, zdecydowanie za mało z lewej
Strzyga właśnie z tym kadrowaniem jeszcze u mnie czasami kiepsko :/ Tak jak teraz patrze to właśnie jakoś mi to nie pasuje. Spróbuje inaczej to skadrować.
ninevet, olciiik mimo że się nie udzielam to czytam ten wątek systematycznie i muszę to napisać: widać jak CHOLERNIE rozwinęłyście się w stosunku do pierwszych wstawianych zdjęć! oglądanie ich to przyjemność. aż strach pomyśleć co będzie dalej  😉
Facella, dysponuje tylko mikro netbookiem, takze ja nie wiem, jak to zdjecie wyglada 🤣
trzynastka   In love with the ordinary
12 czerwca 2011 14:18
jak odszumia się zdjęcia w programie?


ja odszumiam w photoshopie, zwyczajnie - redukuj szumy i tam masz kilka suwaczków, aczkolwiek ludzie polecają ten oryginalny program do canona - szemrana go tu zachwalała.

i hromantik low 😉




niestety prawie nie widać co na nim jest.
Za to widoczek z okna [zazdroszcze, że taki posiadasz ! :P] i pioruny, super 😉

Ewuś - całe zdjęcie leci na lewo. Mogłaś je skadrować pionowo, ciaśniej, tylko pysk konia, przednie nogi i kucająca postać.

Olciik - Czemu nie masz czerwonych świateł na zdjęciu ? to była jednokierunkowa, ze auta tylko "co Ciebie" jechały ? Generalnie za dużo się dzieje, za dużo latarni, za dużo prawej strony na której nic nie ma. Mogłaś stanąć bardziej nad tym lewym pasem. No i zdjęcia takie nocne wychodzą lepiej tuż po tym jak zrobiło się całkiem ciemno. Wtedy niebo nie jest całkiem czarne tylko np. takie :



niemiłek - dziękuję 🙂
viikaa -  :kwiatek:
Słuchajcie, znacie może jakieś pola np maków albo innych kwiatów na sesje w okolicach trójmiasta, nie mogę nigdzie znaleźć,  może któryś z forumowiczów wie?  😀
trzynastka   In love with the ordinary
12 czerwca 2011 19:32
Odkopuje z dysku widoczki relaksacyjne.

Facella   Dawna re-volto wróć!
12 czerwca 2011 20:50
💘 💘 💘
i tylko taką relaksacyjną muzyczkę sobie puścić i bić w kimę... mrrr...  😍

pytanko mam: jest tu jakiś wątek rysunkowy? ale nie koński... bo szukałam i chyba jestem nieumiejętna, albo zwyczajnie nie ma.
pilnie potrzebuję konsultacji, niewielkich.
trzynastka   In love with the ordinary
12 czerwca 2011 20:58
Facella - dziękuję i proszę 🙂 http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,330.810.html
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
12 czerwca 2011 21:29
ninevet, czerwone światła są po drugiej stronie tych ekranów z prawej strony zdjęcia niestety, więc nie miałam jak ich uchwycić. Muszę poszukać lepszego miejsca do robienia tego typu zdjęć, a jak na razie nic mi do głowy nie przychodzi. Ale na pewno nie był to pierwszy i ostatni raz z nocnymi zdjęciami 😉

niemiłek, bardzo mi miło, dziękuję!  :kwiatek: ale do ninevet jeszcze sporo mi brakuje 😉
skadrowałam to zdjęcie powyżej inaczej. Lepiej jest?
montezuma dzięks :kwiatek:

pozwolę sobie zaaplikować dzisiejsze wypociny, poczynione wspólnie z forumowymi kujką oraz amnestrią :kwiatek:
czyli Kala z Pablo vel Gilem oraz Karolina i Duszek









m.indira   508... kucyków
13 czerwca 2011 11:48
Dominika cóż to za niebieski kwiatki, bławaty ?
u nas maki tylko pogoda sie z kićkała
a to jeszcze do waszej oceny z weselnej sesji, lać nie żałować bo na kolor nie za bardzo miałam pomysł, miała być sepia, takie było życzenie, ale czy wyszło?


za duze zdjecie  😤
ewuś, bezsensu - koń nie ma zadu:| musiałby być albo odcięty konsekwentniej albo w ogóle...
m.indira chabry 🙂
a bławaty to nie to samo co chabry  😀

juliadna   siwek czarnogrzywek <3
13 czerwca 2011 21:37
xxflygirlxx drugie świetne ! 🙂
właśnie fajnie, że nie jest ostry!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się