Nasza twórczość fotograficzna cz. II

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
22 sierpnia 2011 12:18
juliadna, Rozmazana tapeta. Helios czyni cuda z bookeh'em 😍 😜

Dzięki  :kwiatek:
kilka takich ostatnio pstrykniętych:
Ryszard.






Kwiat:


i kłódki.
które lepsze.?





co myślicie.?  🍴
montezuma, 2 Ryszard jest piękny! Z kłódek bardziej podoba mi się pierwsze - widoczne rozmazane inne kłódki nadają kontekst całości. Gdzie robione? Bo ja mam takie z Monachium :-)

Kwiatek tez bardzo mi się podoba. Ładnie skomponowane zdjęcie.
ewabe, dziękuje.  :kwiatek:
a kłódki robione w Gdańsku. ostatnio chodziłam po Gda. i natknęłam się właśnie na taki ''Most Miłości''  🍴
m.indira   508... kucyków
22 sierpnia 2011 14:37
dzięki za docenienie komarowych starań, niestety, płyny, kremy itd nie działały, najlepsza by była derka siatkowa tylko jak w niej focić?
z sesji mgielnej z 30 zdjęć wyszło zaledwie kilka, jeszcze jedno które jest z tych lepszych, niestety już było ciemniej, i tylko miejscami mgła była taka mleczna, w dodatku zdjęcia najpierw przeszły w fiolet, potem niebieskości...
zaczynam coraz bardziej doceniać swoje wysłużone całkiem dupne d60 i moją, styraną życiem sigme 70-300 apo, może ta sesja pokazała że wcale nie trzeba mieć jasnego obiektywu i moje zapędy na 2.8 są nieuzasadnione, może tylko czasami za bardzo się spieszę i niecierpliwie naciskam spust migawki, a docenienie sprzętu przychodzi z czasem... ech
sorry że ciemne, jak będę miała czas to dam jeszcze "wcześniejsze"
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
22 sierpnia 2011 14:49
m.indira, Widzę to na fototapetę na caaałą ścianę! 😍
m.indira, Cudowne! Pięknie pokazane, o co chodzi w kreatywnym fotografowaniu...

Przeglądam dalej moje araby...

efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
23 sierpnia 2011 11:11
Debiut w wątku  😡 😡 😡

Z góry przepraszam za nieudolność, ale dopiero od dwóch dni mam w rękach własny aparat, w dodatku kompakt  😡 Nikon P500 a nie lustro więc wybaczcie zaśmiecanie wątpliwą sztuką.. Wszelkie dobre rady na wagę złota, tylko do mnie na razie o fotografii trzeba drukowanymi...  🙇 🙇 🙇

Wczoraj wybrałam się po raz pierwszy raz na łąkę późnym popołudniem, światło było niespecjalne ale postanowiłam trenować bo bez treningu nie ma efektów 😉

Wstawiam w miniaturkach:





pierwsze najlepsze  😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
23 sierpnia 2011 18:11
Powie coś ktoś? ;>  😉

Tu "chyba" przesadziłam z kolorami, ale bardzo mi się podoba taka wersja:





Będę zobowiązana!  :kwiatek:

Wstawiam koty, mam nadzieję, że otrzymam od Was kilka wskazówek.

"Gorylki"


Koko


Pelagia


Szara


Guzik


Eustachy


Duduś


Duduś
Naturalsi ze mnie żaden specjalista, ale moim  zdaniem, te zdjęcia daleko mają do szeroko pojętej twórczości fotograficznej. Ostatnie może dałoby się pod to podciągnąć, ale chyba nie o to chodzi?
Koty owszem, śliczne. Może w kocim wątku lepiej by pasowały?
Martva ciekawe to pierwsze 🙂 koń wygląda jak Osioł ze Shreka 😀 A kolory ja akurat lubię takie nasycone, więc dla mnie spoko.
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 sierpnia 2011 19:23
Naturalsi, jak dla mnie, to są takie zwykłe, nieprzemyślane pstryki...

martva, obydwa mi się bardzo podobają, pierwsze ma świetny klimat. szkoda tylko że na drugim głowa konia niknie w cieniu i jest czarna plama )-:
Naturalsi masz ode mnie kilka wskazówek:
1. idź do pierwszej strony wątku i przeczytaj WSZYSTKIE linki wstawione przez abre
2. idź do pierwszej strony wątku i jeszcze raz przeczytaj wszystkie linki wstawione przez abre
3. zastanów się czy zrozumiałaś ich treść
4. za każdym razem jak bierzesz aparat do ręki to bez obrazy, ale POMYŚL !
5. a za każdym razem jak chcesz tu wrzucić jakiekolwiek zdjęcie to POMYŚL po stokroć, zamiast zaśmiecać wątek zdjęciami, które nawet do albumu rodzinnego się nie nadają...

🙄 🙄 🙄
Oj tam oj tam, przedostatnia fota może być. A na pierwszej kotek z lewej wygląda jakby właśnie wyzionął ducha.
Się nie znacie!! Trzecie to majstersztyk. Kogut atakuje Pelagie 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 sierpnia 2011 21:08
oj mery mogłaś to trochę delikatniej ująć... a nie tak od razu obuchem w łeb walić  😁

no tak, bo my możemy wiedzieć  🙄
a czwarte to takie klimatyczne, romantyczne i w ogóle, jest kot w całości, jest różowe światło więc jest dobrze...
Naturalsi: Zdjęcia bez pomysłu, tak aby pstryknąć, ale podpisik musi być.  👍
cóż, powstrzymywałam się po pierwszym poście, ale teraz już nie wytrzymałam...

na początku był to serio fantastyczny wątek, można było pooglądać w większości same perełki. później quniarki, koniarki i inne koffane konisie zaczęły nam tu psuć oczy swoją tffurczościa, trzeba było bronić swojego. wtedy się udało, to i może teraz się uda...  🤣
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
23 sierpnia 2011 21:15
Trenuję pstrykanie na psie.. w kolorze było jakoś nijako  🙄

W klimacie ostatnich postów boję się cokolwiek wstawić.. ale się nie poddam 😉 no chyba że się poddam w końcu  😁

Fotografuję amatorsko 🙂 Wstawiam w linkach, bo nie doczytałam się jaki maksymalny rozmiar  👀



Strona z książki Paktofonika- Przewodnik Krytyki Politycznej
http://www.tumblr.com/photo/1280/8787805877/1/tumblr_lps3b51Da51r1w1hl

Robione samowyzwalaczem (dwa poniższe)
http://www.tumblr.com/photo/1280/8787298526/1/tumblr_lps2o8GzjQ1r1w1hl
http://www.tumblr.com/photo/1280/8787091675/1/tumblr_lps2evvWPR1r1w1hl

Ze statywu, makro
http://www.tumblr.com/photo/1280/8786478112/1/tumblr_lps1mbNvsI1r1w1hl
Jakies tam po dlugim czasie abstynencji
Anka pierwsze, gdyby nie te dwa konie po prawej, z czego jeden z wygryzioną klatą, bardzo by mi się podobało!
Mary Army muszę przyznać, że te z samowyzwalacza (autoportrety jak rozumiem?) ciekawe. Od pewnego czasu marzy mi się zrobić właśnie coś na kształt ciekawego autoportretu.
Natomiast reszta, z pierwszym na czele, moim zdaniem do bani. Także jest nad czym pracować 😉
Postanowiłam wstawić co nieco, żeby usłyszeć co robię źle 😀 Na razie tylko 2, bo mam dość dużo folderów, ale większość z zawodów. Żadne ze zdjęć nie jest jakoś wyjątkowo mocno obrabiane. Wyostrzone i tyle.
Pierwszy raz na volcie, jeśli chodzi o zdjęcia! ;-)


Zairkowa Grota 🙂




Sylwia i Bojar :-)


Pozdrawiam!
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
24 sierpnia 2011 10:26
kto   wstaje  o   4  rano  🤔wirek: ( tak  nie mogłam  spać ) ma takie  widoki :
za  wszystkie  uwagi  brardzo  dziekuje ,tylko  nie  bijcie  za  mocno , bo to moje pierwsze  takie  nocne   zdj. 😉
1.


2.


3. co  myslicie  o  tym  ? chciałam  żeby  księżyc  był między kominami , zastanawiałam  się  czy  nie  usunąć anteny jak to  widzicie ?


tyle  księżycowych ,teraz  troszku jak ja to  nazywam kiczu :
4.


5.


6.


więcej  na  http://www.facebook.com/media/set/?set=a.237514479625984.67038.100001023014013&type=1
Pursat   Абсолют чистой крови
24 sierpnia 2011 10:34
whitemoon071, pierwsze fajne, reszta - trochę nudne kadry. 😉

Huculska Ostoja, a ja się zastanawiam czy w końcu zaczniesz pisać normalnie bez tych podwójnych spacji? Zdaje się, że już oberwałaś ostrzeżenie za to. Chcesz kolejne?

Facella   Dawna re-volto wróć!
24 sierpnia 2011 10:44
Libella, tym razem się z Tobą w pełni nie zgodzę, jak dla mnie pierwsze zdjęcie Mary Army jest przepiękne! bardzo klimatyczne i oryginalne. oryginalne jak większość w sumie, jedynie to drugie nie bardzo mi podchodzi.

Huculska Ostoja, ostatnie (teraz trzecie) byłoby dobre, ale bez anteny i mniej u dołu i z prawej.
edit: dodałaś zdjęcia jak pisałam, więc: piąte mi się podoba, wygląda jak robione z samolotu.

whitemoon071, dlaczego tniesz w kwadrat?
To wszystko przez mojego wykładowcę! Wrr.. Nigdy nie byłam za kwadratami, ale często na zajęciach 'przyciąłbym w kwadrat'.. :P
Poprawię się  🙇    kilka innych, też niekońskich 🙂









Kastorkowa   Szałas na hałas
24 sierpnia 2011 12:15
Drugie jest jak dla mnie najlepsze
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się