Zima 2010/2011 meldunki

kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
19 listopada 2010 11:02
A u nas słonce przeszło... i sie kiepścić pogoda zaczyna. Jakoś tak szaro i chłodno się zrobiło, ale nadal bezwietrznie.
a od wtorku idzie ochłodzenie
Taa... podobno w Bułgarii spadł śnieg 😉
Po deszczowym tygodniu  - nareszcie słońce! Na padoku błoto po kolana, więc wyrzuciłam konie na pastwisko...
A.   master of sarcasm :]
19 listopada 2010 18:09
Taa... podobno w Bułgarii spadł śnieg 😉


w Szkocji padalo pare dni temu a i u nas sie zbiera. znowu drogi beda nieprzejezdne rano  👿
[quote author=wawrek link=topic=36914.msg776479#msg776479 date=1290167866]
Taa... podobno w Bułgarii spadł śnieg 😉


w Szkocji padalo pare dni temu a i u nas sie zbiera. znowu drogi beda nieprzejezdne rano  👿
[/quote]

W Krakowie pada,mokro i brzydko  🙄 ale nie jest tak zimno bo 10 stopni.Nie na widzę tej pory roku jak o  15;30 jest już szaro po 16 prawie ciemno.  👿
Biała Podlaska - PADA. A miałam wielką nadzieję pojeździć dzisiaj.. Już wyobrażam sobie tą ujeżdżalnię, i tego mokrego konia  👀
Oj,oj.... coś czuję,że w Krakowie się pojawi zima wkrótce.
Ochłodziło się, poszarzało.
słyszałam plotki że w wlkp już jutro ma być zima  🙄
ale jak znam życie- nie będzie  😎

a dzisiaj od rana pada i pada i ... pada 😵
Wczoraj wracajac z Polski do domu jechalismy przez trase Leipzig/Göttingen i bylo totalnie zasniezone! Masa wypadkow i nie dalo sie jechac szybciej niz 80km/h. Pewnie ta chmura zawita i do Was do PL..szykujcie sie 🙂
Szczecin-zimno jak cholera, pochmurno, ale nie pada. nie chce zimy!!!
Kawecan   Jeździec bez konia...
23 listopada 2010 15:32
W okolicach Torunia PADA i 5 stopni celsjusza.  😵

Ja chcę lato.
Ratuuuuuuuuunkuuuu!
Pada... śnieg z deszczem...  😵 albo deszcz ze śniegiem... jak kto woli  😁
Koszalin, co chwilę pada śnieg i deszcz i śnieg z deszczem na zmianę  😵 generalnie zgnilizna 
o kurcze a u nas tylko deszcz, a to od k-lina 40 km. czyli zima niedaleko.
W Łodzi 2 stopnie. Duże opady deszczu ze śniegiem...  😵
o kurcze a u nas tylko deszcz, a to od k-lina 40 km. czyli zima niedaleko.


Tutaj śnieg sypie porządnie i takie wielkie płatki  😲
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 listopada 2010 11:32
koniara788, U mnie jeszcze sucho 😂
koniara788, U mnie jeszcze sucho 😂


tia... dlaczego to ty masz takiego farta? choć raz niech najpierw popada u Ciebie...  🤣
O to super do wieczora i u nas  może będzie😀
nie wiem czemu ale zimy oczekuje, już mam dość deszczu;/
Niby tak, ale to co spadnie zaraz się topi i jest jeszcze większa zgnilizna niż wcześniej  :/ Najgorzej jak zacznie zamarzać.
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
24 listopada 2010 11:41
W Poznaniu również trochę posypał drobny śnieżek. Póki co nieśmiało, ale spacer z psem skutecznie umilił...  😎
U mnie przestał nawet tymczasowo padać deszcz. A śniegu jak nie było, tak nie ma  😁.
W ogóle w tym roku jest inaczej niż w poprzednich latach.
Od zawsze nad morzem była wyższa temp. niz na południu kraju a teraz jest na odwrót - lato było cieplejsze, jesień jest chłodniejsza i już pada śnieg  😵
Kopenhaga CAŁA biała, jest bosko  💘
ash   Sukces jest koloru blond....
24 listopada 2010 11:51
U mnie przestał nawet tymczasowo padać deszcz. A śniegu jak nie było, tak nie ma  😁.


W Warszawie również!
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
24 listopada 2010 13:13
U nas dzisiaj od 6 rano padał snieg z deszczem ale tak drobniusieńko. Ale wystarczająco mnie postraszyło żeby w końcu się zmobilizować i pojechać zmienić koła na zimówki  😜
Pada śnieg z deszczem, bleh 😉
We wro dzisiaj padał śnieg z deszczem.Mizerny ale jednak.Okropnieeee zimnoooooo
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
24 listopada 2010 13:26
No to wykrakałam - właśnie sypnęło tak porządnie śniegulcem. Takie wielkie płatki. A mój synek entuzjastycznie: "mama patrz! będziemy lepić bałwanka!"  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się