Zima 2010/2011 meldunki

karesowa   Rude jest piękne!
06 listopada 2010 22:21
woj.śląskie- Zawiercie, dość ciepło ale wichury straszne a dodatkowo przejściowe opady deszczu.
A we Wrocku dzis pieeekne slonce  🏇
Zazdroszczę.  😵 W Łodzi od rana pada i pada...  🙁
A u nas przez pół dnia była taka mgła, że nic nie było widać.  😵 Ale sucho przynajmniej.
No i co z tą zimą? We Wrocławiu słoneczko i ciepło, a jutro ma być 19 stopni 😜 I prognozy na kilka następnych dni także optymistyczne...
nie ma zimy;]
a ja kupiłam kożuch, bez sensu...
No no, nie ma zimy, ode mnie też uciekła. :> Słoneczko, ciepło. Ah, jest pięknie.
A w Krakowie bardzo przyjemnie może nie jest ciepło ale słoneczko grzeje a wiatru nie ma  😁 Po prostu wspaniały dzień aby siedzieć całymi dniami w stajni  😉 więc się zbieram  :emota2006092:
Na Górnym Śląsku temperatura ma dojść do 17 stopni dzisiaj 🤔 ....Na spacer z psem wyszłam w zarzuconej na bluzkę z krótkim rękawkiem bluzie i było mi gorąco...I gdzie ta zima, co to mrozy do -40 miały być??
Cynamonowa_, Oby tej zimy nie było 😁
albo oby była taka łagodna....
Nie wiecie jak się cieszę- u nas, w Łodzi, nareszcie po tygodniu lania pojawiło się słoneczko!  😁 Temperatura waha się między 14, a 16 stopni.  😜
pff, u nas sloneczka nie widac, jest bardzo pochmurnie, ale przynajmniej cieplo, wiec nie narzekam 🙂 i deszcz wreszcie przestal padac!
Kraków : niebo bezchmurne , słońce świeci , bezwietrznie i cieplutko 🙂 gdzie tam zima :P
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
14 listopada 2010 10:41
Słonecznie, cieplutko i prawie wiatru nie ma 😅
20 st. w cieniu, bezchmurne niebo  💘 Czemu tak wczoraj nie było jak byłam w stajni?? Dzisiaj to ja muszę nad książkami siedzieć  👿  🙁
U nas 22 st. właśnie wybieramy się w teren  😜 
Słoooońce!  💃
Moon   #kulistyzajebisty
14 listopada 2010 14:44
Y.... gdzie?!
Ponoć zapowiadali dziś na pomorzu całkiem ładna pogodę i słonko - chyba 'deko' się rozminęli z prawdą...
Bydgoszcz- w dzień coś około 15 stopni. Poza tym od paru dni nie pada deszcz. Po prostu pięknie 😉.
W Poznaniu dziś było ponad 17 stopni i słońce. Lato! Bardzo żałowałam, że cały dzień przyszło mi siedzieć w różnorakich pomieszczeniach. W chwilach przemieszczania się łapałam, ile się dało!
A we Wrocku caaaaaaaly dzien piekne sloneczko i cieplo jak wiosna 😀 W sumie dalej jest przyjemny cieply wieczor...
U nas dalej cieplutko , aż chce się na dworze siedzieć  😍 
Faktycznie-  14 listopad ,a tak ciepło, ze można posiedzieć nawet na trawie 🙂


A słońce malowało takimi kolorami
ash   Sukces jest koloru blond....
15 listopada 2010 12:24
Warszawa- przepięknie 🤣
Byłam wczoraj w terenie, było cudownie. Dziś cieplutko i słonecznie, szkoda że trzeba siedzieć w pracy
trzynastka   In love with the ordinary
15 listopada 2010 21:32
Gliwice, 17 stopni, słońce i lekki ciepły wiaterek 😉
Kopenhaga - śnieg 😀
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
19 listopada 2010 08:28
Cieszyn - temperatura 16+, słonecznie i bezwietrznie. Suchuteńko. Chociaż wczoraj cały dzień była mgła i siąpiło.
Na Podlasiu +12 i słońce!

Co z tego, jak wrócę z pracy to i tak będzie ciemno... 😤
U nas-miedzy Krakowem a Katowicami identycznie jak u kolorwiatru ale na przyszłą środę zapowiadają śnieg  😕
Mam nadzieję,że im się nie sprawdzi tak jak i zima w październiku.Śnieg może być ale na święta  😉 ...i nie za długo,choć wolę jak jest biało niż błocko.Ale u nas do teraz suchusieńko
Lubin +13'
słońce i bezchmurne niebo  😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się