Zima 2010/2011 meldunki

Moon   #kulistyzajebisty
24 listopada 2010 13:26
Na pomorzu też cholernie zimno, siąpi takie coś deszczo podobne. Jest 14:30 a szaro co najmniej jakby było po 16.... Nienawidzę takiej pogody :/

Kolorwiatru, a skąd tyś? 😉

Muszę cofnąć to co napisałam parę godzin wcześniej. W Bydgoszczy właśnie pojawiły się pierwsze opady śniegu. I pada coraz mocniej...
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
24 listopada 2010 13:36
Moon zza winkla 😉  Z Cieszyna (tego na południu Polski, na granicy z Czechami)
haaa i doczekałam się 😅 w Darłowie pojawiły się pierwsze maluśkie płatki śniegu😀
już się nie mogę doczekać aż napada więcej, zniknie chlapa i bd piękna zima 😀
pada śnieg pada śnieg dzwonią dzwonki sań 😀😀😀😀
wielkopolska
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
24 listopada 2010 14:04
ooo nieee... W stolnicy jeszcze nic a nic ale się od rana jakby zapowiadało na snieg (grube szare chmury)
w krakowie zaczłą deszczyk kropić i zimny wiatr wieje  😵
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
24 listopada 2010 14:44
Cuuuudownie...  😵 Od rana  w Szczecinie pada śnieg z deszczem, jest  około +1 stopnia... Wszedzie mokro i okropnie! NIENAWIDZĘ ZIMY! 👿 👿 👿
Gillian   four letter word
24 listopada 2010 15:16
śnieg sypie, no niee 🙁
Między Bydgoszczą a Świeciem delikatne opady deszczu ze śniegiem, duże zachmurzenie, wieje zimny i dosyć mocny wiatr, 4 stopnie na termometrze...

Kiedy wyjdzie słońce?  🙁
Elbląg --> leje,leje,leje z przerwami. W dzień w granicach 4 stopni w nocy koło 0.  😵
W ogóle też słyszeliście że ma być zima stulecia?
A.   master of sarcasm :]
24 listopada 2010 15:32
W ogóle też słyszeliście że ma być zima stulecia?


ja to slyszalam, ze nie stulecia, ale tysiaclecia...
A. o mamo ! 😵 Już się boje, 3 grudnia u mnie ma być -10 a już w ten weekend -2 -4 ...
A w Warszawie jak na chwilę obecna nieźle. Dzisiaj rano do pracy wyszłam nawet bez kurtki. (ale mam do przejścia do auta 20 m., ale jednak).
A.   master of sarcasm :]
24 listopada 2010 15:37
A. o mamo ! 😵 Już się boje, 3 grudnia u mnie ma być -10 a już w ten weekend -2 -4 ...


w Anglii juz to mowili z poltora miesiaca temu... calej Europy ma podobno dotyczyc...
słyszałam tą 'rewolucję' ale wiecie to tak samo jak z tym że zima miała być już w październiku a tu mieliśmy piękną polska złotą jesień  😁
Wlasnie! Bedzie pieknie i cieplo! Nie straszyc ludzi pracujacych pod chmurka 😀iabeł:
a ja kocham zime 😀
A.   master of sarcasm :]
24 listopada 2010 15:54
u nas, w newmarket w nocy byl przymrozek, sa ciemne ciezke chmury i zapowiada sie na bardzo wczesna zime
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
24 listopada 2010 16:02
U nas jak zaczęło sypać to sypie jak szalone. W dodatku zacina tak, że niemal sypie poziomo.
trzynastka   In love with the ordinary
24 listopada 2010 16:30
Gliwice = deszcz + śnieg + wiatr + 2 stopnie :/
Warszawa - sypie  😵
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 listopada 2010 18:58
Pada śniek, pada śnieg- zaraz p***erdolec trzaśnie mnie  😤
Kraków śnieg,deszcz,śnieg,deszcz zimno i ponuro .. A moje termobuty ktoś ukradł..... chyba pora kupić nowe  😕
Od rana śnieg ,śnieg ,dobrze że się topi  😵
Bronze   "Born to chase and flee.."
24 listopada 2010 19:41
Bielsko i okolice - śnieg zaskoczył drogowców hehe...jak co roku zresztą
A w Łodzi teraz nic...  🤣
Gillian   four letter word
24 listopada 2010 20:40
przestało padać, konie poszły na padok  🏇
u nas niby cały dzień śnieg z deszczem, wszystko się niby topiło, ale niby jakimś cudem samochód mam cały biały i  sezon garażowania czas zacząć  😎
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
24 listopada 2010 21:34
U nas w końcu przestało, ale wszędzie leży to białe g...no  👿
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się