Dzisiaj na obiad ...

zupa z młodego szczawiu, kopytka z młoda kapustą i na deser drożdżowe z rabarbarem czyli wiosna zawitała do mojej kuchni  😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
17 maja 2013 15:00
Właśnie czekam na pizze wg przepisu kaszmirowa2302 🙂


edit: już wiem, że od tej pory pizze jem tylko w domu  😎
kaszmirowa2302, baaardzo dziękuję za przepis  :kwiatek:
Młoda kapusta, młode ziemniaki i jajka sadzone ze szczypiorkiem 🙂 Pierwszy raz będę robić młodą kapustę - ciekawe co mi z tego wyjdzie 🙂
Jak ja kocham pracowac w restauracji i w dodatku miec faceta kucharza...na obiad spagetti z krewetkami w pracy, a na kolacje w domu szaszlyki z sosem pesto...pycha 🙂
Kopytka ze skwarami i kapustka zasmażana  - pycha  😉
Kalafiorowo-brokułowa zupa-krem i cannoli ze szpinakiem zapiekane w sosie beszamelowym z serem 😍 Uwielbiam szpinak!  😜
Ziemniaki przysmażane z boczkiem oraz mizeria i jajko sadzone 🙂
Danie autorskie - Penne ala bollywood😉
bitki z sosem i parzakami  😉

Safie, smacznego  🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 maja 2013 17:40
bitki z sosem i parzakami  😉

Safie, smacznego  🙂


Dziękuję 🙂 Dzisiaj była powtórka na żądanie rodziców :p
Ryż z warzywami a wczoraj pyszne placki ziemniaczane  😜
Tristia właśnie narobiłaś mi ochoty na placki ziemniaczane, których nie jadłam chyba ze 2 lata. Już wiem, co mam jutro na obiad  🤣
vanille- Ja też nie jadłam ich wieki. To był błąd 😉 Gdybym miała maszynkę do tarcia ziemniaków, to robiłabym często.
Spaghetti bolognese 🙂
Panierowane filety rybne z ziemniakami.
Zupa krem ze szparagów, a potem domowa pizza  😀
kaszmirowa podaj adres  😜
Na pizzę? Czy zupę?
Ja zdecydowanie polecam mój dzisiejszy obiad, bo jak sobie przypomnę to jeszcze bym zjadła!  👀

Naleśniki ze szpinakiem, pieczarkami, cebulką i czosnkiem + dip jogurtowo pomidorowy (dużego, dojrzałego pomidora obrać i usunąć twarde części, zetrzeć go na tarce, dodać 5 łyżek jogurtu naturalnego, trochę koperku, sól i pieprz do smaku oraz [opcjonalnie] kilka kropel octu ryżowego = PYCHOTA!). Dip to można sam wcinać jako chłodnik, można go też rozwodnić trochę wodą, to będzie bardziej "chłodnikowy".

PYYYYCHAAA!!!  😍
sandrita- Wygląda i brzmi wybornie  😜
Coś dla mnie 🙂
Grillowana pierś z kurczaka ze szpinakiem i gorgonzolą do tego gnocchi z pesto pomidorowym  😜
Gnocchi i pesto pomidorowe? Jakoś mi się to gryzie 😁 Gnocchi i smak pomidorów, jakoś tego sobie nie potrafię wyobrazić. Ja robiłam zawsze z sosem pieczeniowym lub czymś takim, jako zapychacz, jak mi się w kuchni siedzieć nie chciało. Infantil powiedz jak robisz, to może spróbuje 🙂 Ja dzisiaj też pierś z kurczaka, faszerowana pieczarkami, cebulką i serem, ryż i sałatka z pomidorów. A teraz dziubię sobie mus truskawkowy zrobiony przez J. 😀
Kami   kasztan z gwiazdką
26 maja 2013 16:42
Naleśniki ze szpinakiem i ricottą  😜
Kupny kurczak po amerykańsku z sosem słodko-kwaśnym i makaronem sojowym
Makaron z kurczakiem i pieczarkami🙂
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
27 maja 2013 14:08
Zupa krem z pieczonej marchewki - czemu ja tego wczesniej nie robilam?! moglabym jesc i jesc, pyyycha!
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
27 maja 2013 14:16
czas świeżych warzyw, a mama zrobiła bigos  😵
Pomidorowa z makaronem na szybko a teraz będę się babrać z plackami ziemniaczanymi z gulaszem, śmietaną i serkiem 😀iabeł:
U mnie dziś risotto z kurkami i kurczakiem
A ja mam pytanie <chyba dobry temat> macie jakiś sprawdzony przepis na... deser  😍
Najchętniej jakieś babeczki (muffinki), dziękuję :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się