Dzisiaj na obiad ...

http://www.kwestiasmaku.com/pasta/makarony-z-brokulami/zapiekanka_makaronowa_z_brokulami_lososiem/przepis.html

Zrobilam i kazdemu, kto lubi lososia i sosy beszamelowo-podobne POLECAM! Przepyszne danie 🙂
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
01 lutego 2013 09:27
Mam pierś z indyka. Co można z nią zrobić żeby było jeszcze dość dietetycznie? Brak pomysłu...
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 lutego 2013 09:30
zawinąć ze szpinakiem?
w zasadzie to zawinac z czymkolwiek😉
z warzywami, ze sliwka suszona, z musztarda i kawalkiem ogorka, zapiec w folii bez tluszczu i voila 🙂
mozna tez zamarynowac w cytrynie i rozmarynie i ugrilowac w piekarniku🙂
albo w kosteczke, podpiec i wrzucic do kolorowych salat z czerwona cebulka i kukurydza np. 🙂
Albo mozna te kosteczke do garnka, dodac cukinie, marchewke, paryke i zaprawic deczko koncentratem - i zrobic indykowe leczo😉
Mozesz zwyczajnie doprawic i upiec lub np. nadziac feta, oliwkami i suszonymi pomidorami i tez upiec. Jak Ci sie nie chce nadziewac, to ponacinaj w grube plastry mieso, ale nie tnij do konca jak mieso na kotlety, i pomiedzy kawalki miesa wkladaj powyzsze skladniki lub ponacieraj pesto.
a ja dzis w koncu tworze: KRUPNIK  😍
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
01 lutego 2013 09:42
Dzięki dziewczyny "😉
Dzisiaj na obiad.. pulpeciki w sosie pomidorowym. Robione pierwszy raz, zobaczymy co to wyjdzie 😀
Naleśnik z pastą z tuńczyka i kaparami.
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
01 lutego 2013 10:50
Lena - a jak robisz pastę?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
01 lutego 2013 10:55
Ja kotleciki z Mintaja  💃 wreszcie je zrobię i zjem  😁
Lena - a jak robisz pastę?


Biorę tuńczyka z puszki, serek homo, musztardę, kapary albo korniszona i doprawiam do smaku.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 lutego 2013 12:38
Domowa pizza 😀
Mazia   wolność przede wszystkim
01 lutego 2013 14:02
CzarownicaSa uuu grubo  🤣
ja dziś nic nie robie, wracam i odpoczywam, na wieczór pewnie piwo i czipsy, ale jutro robię podejscie numer 1 do... LENIWYCH, przepis mam taki:
- pół kg sera
- 3 jajka
- 1 szkl. maki
- szczypta soli

Ktoś robił? Jakieś rady?
Mazia, lepsze są z jakimś dodatkiem tłuszczu.

U nas też dziś domowa pizza 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 lutego 2013 20:39
A jutro pewnie papirus Winiary(?). Ostatnio próbowałam- całkiem fajna sprawa 😉
U nas dzisiaj babeczki szpinakowe i frittata z kurczakiem 😜 Dobrze, że można zrobić wersję light 😁

Domowa pizza była wczoraj 😁
pieczeń duszona z sosem śliwkowym (ciemnym) i ziemniaczki były  😅
Pieczone piersi kurczaka faszerowane cebulka, papryka i mozarella z sosem slodko-pikantnym i ryzem + surowka z marchwi 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 lutego 2013 22:06
A ja dziś miałam pysznego królika w sosie, a do tego cukinia w kurkumie. Mniamm.
ostatnio zrobiłam z mamą pyszne kopytka, o dziwo za pierwszym razem wyszły obłędne 😜
Pomidorowa grana.
Gillian   four letter word
04 lutego 2013 13:39
poszłam po najmniejszej linii oporu i zamówiłam dwudaniowy obiad z baru, ale ze mnie gosposia  😂
U mnie dzis gorka jagnieca i ogorkowa 😜
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 lutego 2013 14:13
konia44, co to jest gorka jagnięca?
Dziś były kopytka w sosie serowo-brokułowym  😍
Spaghetti bolognese 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 lutego 2013 18:39
kapuśniak  🏇
Pieczony łosoś z brokułami🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 lutego 2013 10:44
Dziś tradycyjnie zapiekanka makaronowa z szynką z "pomysłu na". Wkurza mnie, że przyjeżdżam do rodziców raz na ruski rok i w końcu mogę spełnić się kulinarnie w porządnej kuchni wyposażonej w różne sprzęty (moja mikro-kuchnia nadaje się tylko do robienia tostów i herbaty  😉 ) a zawsze kończy się na zapiekance, ewentualnie piersi z kurczaka bo młoda nie chce jeść nic innego  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się