Nadawanie imienia

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 marca 2014 23:11
American Dream, i pasuje do obu płci  😉
All Inclusive  😉

Armani Code,  Addicted to ... , Amazing Star, Actv Boy/Girl

My będziemy pomału szukać na L ale też jeszcze nie wiadomo czy męskie czy żeńskie.

Największy problem miałam z U.. dwa źrebaki były i w końcu ogierek to United a klaczka Universe.
dziękuję, jakby jeszcze komuś coś wpadło to poproszę  :kwiatek:
Admiral, Advocat, Amnestria, Ametyst, Advantage , Ambrozja, Alessandro, Atlanctic, Absynt, Abstynent, Absolut 🙂
Lukrecja, Laretta, La rossa
Lurato, Luntaro, Lazaro
Teraz już napewno szukam dla klaczki!!!  😍
Proszę o wybaczenie, że post pod postem, ale już szukam tak na szybko  :kwiatek: Przejrzałam cały wątek i takie propozycje mi się nasunęły dla klaczki na A: Ambitna, Alubetta/Aloubetta (bardzo mi się podoba, ale czy pasuje dla małopolskiej klaczki? To imię chyba dla jakiejś po Baloubet, albo Aloube..?), Aquarta, Ayla, Aviana.. Które wg Was jest najlepsze? Fotki klaczki w wątku ciąża, wyźrebienie, źrebak, żeby się nie powtarzać 🙂
amazonka w sumie to możesz sobie wymyślic dowolny rzeczownik  z j francuskiego i dodać przedrostek la/le i voila ! 🙂
A macie może pomysły na imię dla gniadej klaczki na W? : )
Pursat   Абсолют чистой крови
16 marca 2014 21:16
A macie może pomysły na imię dla gniadej klaczki na W? : )

Wild Bay 😉
Winner  😉
borkowa.   silesian team
26 marca 2014 16:37
Lada dzień będę potrzebować imienia, więc proszę o pomoc 🙂
Potrzebuję imiona dla obu płci, tylko polskie, matka: Bona, ojciec: Rycerz. Przede wszystkim musi zacząć się na B i fajnie jakby gdzieś w środku pojawiło się r 😉 z góry :kwiatek:
Bystra, Broszka, Bejra,
Bojar, Bankier, Borel,
desire   Druhu nieoceniony...
26 marca 2014 19:46
Bandzior, Bajograf, Bekerson, Bosfor, Bystry, Brandys, Bristol, Belmondo, Bursztyn, Bekas, Bagier, Bard, Borys, Barnaba, Bruno, Bumerang, Baron, Barbados, Belweder, Bolero, Brylant, Brzask, Bonaparte, Buntownik, Brokat

Bastylia, Bawaria, Berszka, Badura, Borta, Bryka, Barmanka, Brzoza, Burta, Bagira, Bira, Burza, Bajadera, Brawura, Bryza, Bakara, Balerina, Barcelona, Bystra, Burleska, Brenda, Bratnia Dusza, Barwa, Birma, Bystrzyca, Barwna, Bzura, Bellamira, Brawa, Borówka, Biedronka
Poszukiwane imię dla ogierka na literę N  😉
Czy ktoś może wie, czy imię konia konia składające sie z 15 liter może być zabronione???  cztery słowa - 15 liter... Mam odmowę ozhk...
Nabab,Nick, Nicolson, Nazaret, New Way, Nero ( czarny po wlosku) , Negro, Number, Naper, Nathan, Nawel, Nagel, Namib, Nakorton, Neral, Niwan
a teraz trochę do śmiechu:
malutki What`s Up
Czy ktoś może wie, czy imię konia konia składające sie z 15 liter może być zabronione???  cztery słowa - 15 liter... Mam odmowę ozhk...


Moje źrebaki w zeszlym roku mialy imiona 14 i 17literowe. Nikt mi problemu nie robil  😉
Wiedziałam, że nie o długość chodzi... No cóż... Zrobię jeszcze jedno podejście.
Szukam imiona dla klaczki na lietere K. Proszę o pomoc!  :kwiatek:
CeraŁ   dużo dużo zmian..
14 maja 2014 07:45
to przy okazji się podłączam - jak ktoś wykombinuje imię dla klaczy na literę E  - ładne i pasujące do dużej, masywnej kobyły - będzie moim mistrzem  🙇  może być kilku członowe, dziwne i niewymawialne 😀 lub proste i krótkie.. obojętne..
Podpowiecie jakieś imię dla ogiera na literę F? Proszę o pomoc. 😀
Na E przychodzi mi tylko na myśl Estanka :-)
CeraŁ   dużo dużo zmian..
14 maja 2014 17:40
angelika95  oo całkiem ok 🙂
lepsze niż kobyła ma teraz  😁
ja myślałam o imieniu Encoria
Też ciekawe, ale na E ciężko dosyć znaleźć :-)
desire   Druhu nieoceniony...
14 maja 2014 18:38
K:
Karmelova, Kleopatra, Kalipso, Kalia, Kylie, Kasjopeja, Kenia

E:
Espana, Espaniola, Eklerka, EllaRosa, Emancypantka

F:
Filozof, Feliks, Fenomen, Fort, Fokstrot, Fantom, Fason, Fernando, Figaro
Moonica Fidelis (wierny), Forlano, Fandango, Fascynator, Fanatyk, Farmazon, Felini, Forester 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 maja 2014 19:02
CeraŁ, Euforia, Erato, Era, Evita.
Elza, Ekoria, Elavia, Estella

Figaro, Febus, Fikus
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się