Ogłowia

Czy ktoś używa może ogłowia Kavalkade Ivana? Jestem rozdarta między Ivaną a Ivy - Ivana wizualnie zdecydowanie wygrywa, ale obiło mi się o uszy, że skóra jest dużo gorsza niż w Ivy... 🤔
Do użytkowników Kawal-ów anatomicznych- jak Wam się trzyma ten "skośnik" od nachrapnika? Kobyła mi się mocno ślini i pasek chyba od wilgoci wygląda jakby spuchł, zrobił się taki nieładny zwłaszcza na brzegach. Nie miałam takiego problemu nawet w tańszych ogłowiach 🙁

Miałam Kawaka anatomicznego 2 lata i nic się kompletnie z tymi paskami nie działo. Mój koń co prawda nie ślinił się jakoś bardzo bardzo, ale często myłam te paski.
Do użytkowników Kawal-ów anatomicznych- jak Wam się trzyma ten "skośnik" od nachrapnika? Kobyła mi się mocno ślini i pasek chyba od wilgoci wygląda jakby spuchł, zrobił się taki nieładny zwłaszcza na brzegach. Nie miałam takiego problemu nawet w tańszych ogłowiach 🙁

U mnie po roku nic. Sprzedałam praktycznie jak nowe. Jesteś pewna, że to pasek, a nie resztki tej śliny, osadzone? Bo ja zeskrobywałam z mydłem takie warstwy, wyglądały jak skóra, ale jak się podrapało, to schodziło.
Obiś   Marzenia się spełniają i nie mów mi, że nie.
25 kwietnia 2021 21:01
Czy komuś ogłowie (albo cokolwiek innego) TMD umarło niemalże od samego patrzenia?

Jeżdżę niewiele i czasem na kantarze bądź bez ogłowia więc ogłowie ma u mnie raczej wieczne wakacje.
Jakiś czas temu zauważyłam, że przeciera mi się nachrapnik. Wiedziałam, że nie było opcji, aby koń gdzieś to przetarł, no i powiększało się to samoistnie. Zdecydowałam więc, że wyczyszczę te ogłowie i wyśle do reanimacji. Zostałam poinformowana, żeby je wcześniej potraktować wodą z płynem w celu zmycia ewentualnych resztek smaru. Tak też zrobiłam i doznałam "lekkiego" szoku gdy po zamoczeniu już w samej wodzie farba wierzchnia zaczęła sama schodzić. Dosłownie zostawało mi to na palcach 😲. Po wyczyszczeniu został jakiś dramat, coś, co obecnie mogłabym wyrzucić do śmietnika. Z racji tego, że funkcjonalnie bardzo mi pasuje te ogłowie i że dla tej funkcjonalności wybrałam robione na zamówienie, spakowałam je w paczkę i wysłałam do odratowania. Natomiast mino, że miałam kiedyś i ogłowia dużo tańsze to z czymś takim nigdy w życiu sie nie spotkałam. Dla mnie pomyłka.
IMG_20210417_135607_Easy-Resize.com.jpg IMG_20210417_135607_Easy-Resize.com.jpg
IMG_20210421_101410_Easy-Resize.com.jpg IMG_20210421_101410_Easy-Resize.com.jpg
IMG_20210421_225726_Easy-Resize.com.jpg IMG_20210421_225726_Easy-Resize.com.jpg
Jak wyląda rozmiarówka QHP? Cob będzie z tych mniejszych czy raczej cob/full?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się