Torwar 2011 - CSIW-W & CDI-W 25-27.03

Z jedzeniem marnie bardzo... trzeba brać jakieś kanapki żeby nie zdychać
co do stoisk to o wiele wielllllee mniej niż w zeszłym roku, mały wybór wg mnie, a liczyłam że coś upoluję  😵
Bida. Pan od orzechów narzekał na kiepską organizacje. Przenieśli go na sam dół bez sensu  🙄
Ja się plątałam z horseteamem. I muszę powiedzieć, że jestem załamana tą caałą ochroną. 🤣
-Z pomarańczowymi opaskami sprzedawców weszliśmy sobie na loże vip, wzięłyśmy kawy i wodę, i wyszłyśmy.
Potem co prawda przyszła do nich menadżerka i powiedziała, że mają tylko ludzi z białymi opaskami wpuszczać.
-To przeszukiwanie "czy ma się picie" to jedna wielka masakra. Rano weszłam normalnie a potem już stały rządki napojów. Przez te wszystkie godziny gdy siedziałam na stoisku przy wejściu tylko próbowałam się nie roześmiać patrząc na miny ludzi, którzy wchodzili  🤣
-Do stajni i ze stajni można było wchodzić i wychodzić nie pokazując żadnej legitymacji (mimo, że ochroniarzy kilku było...)
-Ochroniarze przy sektorach się nudzili. Jak rozmawiałam z jednym to on tak na prawdę nie wiedział co ma do końca robić.
-Na horse menach przeszłyśmy sobie pod "odzieleniem" loży vip (ochroniarz to normalnie widział) i kamerowałyśmy...
-Ja mimo, że miałam karnet to dziś calutki dzień bez pokazania biletu chodziłam bo mam mniej niż 16 lat.
szemrana Co tak późno pisałaś?! Ja już byłam wtedy na torwarze a widziałam osobę zgadzającą się z twoim opisem  🤬
z cateringiem to jest w ogóle jakaś masakra...
2 czy 3 stanowiska - w każdym po 3 rzeczy do wyboru, dolne barki zamknięte, gofrów niet, grilli zewnętrznych niet... szok trochę...
nawet nie ma głupich tabliczek z menu tylko na kartce a4 wypisane...


GRILLI NIE MA?! i gdzie ja kupie tą pyszną karkówkę🙁 oj coś czuję, że jutro na krótko bardzo się zjawie
Niby można było kupić coś z grilla potem wewnątrz.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 marca 2011 22:34
Coraz bardziej nie żałuję, że nie pojechałam. 😵
Kanapki w dłoń i do zobaczenia jutro  🏇

A tymczasem kilka kadrów z dzisiejszego ujeżdżenia:
Sergey Puzko i Kompliment trk


Katarzyna Milczarek i Ekwador




O Hot Chocolate KWPN - koń estońskiej zawodniczki
armara, na twoim zdjęciu Ukraińca to światło się tak ułożyło czy to mój monitor coś kłamie czy to place czerwonawe od ostróg..?
armara, troszkę dziwny balans bieli masz - szczególnie na pierwszym...
zen, nie wydaje mi się...
U mnie w ogóle dziwnie kolory widać, więc stąd pytam, ale może to mój monitor żyje własnym życiem.
Alabamka - będę też jutro i pojutrze więc spokojna rozczochrana 🙂
Usiłuję walczyc ze zdjęciami żeby cos tu dodać.
Grile maja być jutro.
Ja w plecaku miałam jogurty w plastikowych plaszkach więc pozwolili wnieść.
Bohaterem dnia jest dla mnie dzisiaj Robert Wilczewski. te 2 metry pokonane przez niego w konkursie 6 barier było WOW   😍

Amara - no zielonkawe są te zdjęcia 🙂
caroline   siwek złotogrzywek :)
25 marca 2011 22:59
dobra wróciłam do domu i odżywam, jestem wykończona.

a wnioski mam takie jak zen - poziom ujeżdżenia przerażający, a sam konkurs przeraźliwie nudny. do tego nie wygrał ten koń, który moim zdaniem powinien był wygrać, więc w ogóle jestem na NIE.
skoki - dużo ciekawsze 🙂 i zaprzęgi 😀
duża runda i końcowy konkurs z ostatnią przeszkodą wysokości 2 metrów (sic!) - fenomenalne.

byłam na jednym z wykładów (dot. żywienia koni) - tutaj nie oszczędzę nikogo - przetragiczna żenada! wykład miał trwać 45 minut, najpierw 15 minut instalowano sprzęt, wykład trwał kolejne 15 minut podczas których nieskładnie wygłoszono prawde objawioną iż zywienie może wywierać wpływ na kopyta. ale jaki co i jak i w ogóle jakikolwiek SENS wypowiedzi - BRAK. a prowadząca szumnie siebie samą określiła jako (cytuję): SPECJALISTĘ do spraw żywienia koni. Żenada.

końcowy show ze skaczącymi panami - niiice 😉

aaa i bardzo fajny pomysł i niegłupio zrealizowany - pokaz Warszawy 100 lat temu 🙂


acha, kto mnie widział i nie podszedł się przywitać - no cóż, trudno, wasza strata :emota2006092:
A tak z innej beczki, na jakiej zasadzie wyłaniany jest dyrektor zawodów? Bo widzę, że w tym roku taką funkcję pełni wice prezes firmy sponsorskiej- to taki ukłon ze strony organizatrów czy jak to rozumieć..?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 marca 2011 23:23
armara, więcej zdjęć! 🙂
Kilka z piątku zanim padnę   😜

















trzynastka   In love with the ordinary
26 marca 2011 00:55
szemrana - byłaś jedną z pomysłodawczyń ograniczenia ilości zdjęć na post. A teraz wstawiasz ich prawie trzykrotnie ponad limit.
Już się poprawiam tylko nie pamiętam jakie były ustalenia dotyczące ilości.
Raz że zapomniałam a dwa że mogę namierzyc żadnej informacji
Na razie podzieliłam na 3 części.
(edit : znalazłam że max 10)

Konkurs 6 barier. Stało 2 metry  😜





Zwycięzca



Ciasteczka na deser

































Dobranoc (chyba)
Tak tak wiem, zrypałam balans bieli. Jutro mam nadzieję, że uda mi się to jakoś na ogarnąć  😵
Ten pan to mój faworyt  😍
Kto jest teraz na Torwarze i może pisac bo ma neta w telefonie ??

Bo mam pytanko apropo dziesiejszego jedzienia ?? Jak lepiej niż wczoraj czy jedak trzeba bra swoje ?  :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 marca 2011 10:06
Ja będę dziś od 14, jutro pewnie też choć może uda się wcześniej 😉 Brunetka w kucyku w czarnej bluzie w złoto-kolorowe wzorki 😁 Jak ktoś pozna to zaczepiać 😀
na trybunach pusto - nawet w pierwszych rzędach
Młoda   Kochać to nie znaczy, zawsze to samo.
26 marca 2011 11:00
Czy tylko mi nie odbiera relacji on-line czy moze poprostu jej jeszcze nie ma? 😉

Edit: Juz mam 🙂
caroline, nie będę wytykać palcem kto nie odpowiada na "cześć"  👀
caroline   siwek złotogrzywek :)
26 marca 2011 12:22
Sorry! ja slepawa jestem... 😉 i czasem przyglucha 😉 trzeba bylo jak Karla🙂 i Ime lapac mnie za fraki 😉
caroline, dlatego następnym razem biorę tubę, hahah.
Karlę widziałam, ale przy przy pracy, więc nie było jak zawracać głowy. Z Ime poplotkowałyśmy, Szemraną złapałam, kilka innych osób też 🙂
O której dzisiaj Lorenzo robi pokaz?  :kwiatek:
o 18 ponoc. Wyruszam o 1530 lub 16 z Wloch.Moge kogos zabrac po drodze.
Z tego co wiem to prawdopodobnie na pokazach ma byc dzis nasz Prezydent i ochrona jest wzmocniona, sprawdzaja szczegolnie bilety i prawidlowo" zalozone obraczki...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się