depilacja laserowa/ depilacja prądem

Seksta   brumby drover !
23 grudnia 2009 18:49
Epikea jak dla mnie, no problem. Jesli będziesz w Pn to wal jak w dym  😎
[quote author=żużka link=topic=4474.msg414173#msg414173 date=1261587985]
a może na razie domowe sposoby? niektórym pomaga chłodzenie, są też tacy co wolą po gorącej kąpieli
[/quote]

No właśnie wiem, łydki jestem w stanie wytrzymać, ale chcę ogolić też uda, bikini, pachy... najchętniej wszystko  🏇
Jest jakiś sposób na wyciszenie pracy depilatora? Moją mamę strasznie denerwuje ten dźwięk, bo uważa się za królową i wieczorem nie wolno jej przeszkadzać  🙄 a poza tym, jest przeciwniczką depilacji; uważa, że wystarczy się ogolic raz na miesiąc  🙄
W efekcie mogę używać depilatora tylko rano, żeby nie powodować zbędnych, idiotycznych kłótni. Tylko rano to trochę kiepsko z czasem i e efekcie nogi to już muszę maszynką pod prysznicem  🙄
Nie da się tego wyciszyć, żebym miała spokój wieczorem?
Kami   kasztan z gwiazdką
07 marca 2010 14:06
Ktoś coś słyszał, jakieś opinie http://www.nomasvello.com/poland/?q=node/367 - to podobno nowa sieć salonów. Ceny mają mocno konkurencyjne, pytanie jak z jakością sprzętu  👀
w ogóle metoda brzmi rewelacyjnie... Ceny konkurencyjne, ponieważ mając wszystko za 100 zł na niektórych tracą a na niektórych zarabiają. Np. za sam wąsik płacisz tyle co za całe nogi.
a używała któraś z was tych plastrów http://www.amora.pl/veet-plastry-do-depilacji-skora-roza-10x-p-15285.html ? Powiem wam, że te wszystkie kremy veeta itp są do d...  kiedyś kiedyś raz nim nogi ogoliłam to włosy wyrosły mi po 2 tyg chyba od tamtego czasu cały czas maszynką golę, ale ostatnio chciałam znowu tego kremu spróbować robilam kilka podejść specjalnie ''podhodowałam''  😁 troche te włoski, i nic ten krem nie wziął nic a nic  🙄  i jeszcze takie pytanie czy boli tymy plastrami?
Emade a jak myslisz,jesli to przykleja ci sie do naskorka i wyrywa zdrowe wloski razem z cebulka? Mysle ze boli 😁
Nie ma bezbolsesnego depilowania, inna sprawa ze ktos sie przyzwyczai, i depilacji nie traktuje jako bolu ale cieszy sie jak malpa widzac jak klaczory sa usuwane 🤔wirek: 😎
Boli, boli. Zresztą, ja np nie umiem sama się woskiem depilować. Strasznie niedokładnie mi to wychodzi, macie jakieś sposoby na to? Większość włosów zostaje na nogach zamiast być wyrwana  🙄
Gillian   four letter word
01 lipca 2010 14:21
plastry są do nieczego :/ skoro i tak muszę po nich poprawiać depilatorem, to wolę od razu ciachnąć wszystko jednym...

a propos, siedzę właśnie w eleganckich kropkach - ale odkryłam po czym schodzą takie podrażnienia! krew po opalaniu Nivea, chłodzi i nawilża skórę 😀
Ja depilatora używałam niedługo, przestałam, bo zaczęły się straszne problemy z wrastającymi włoskami. Było to jakiś rok temu, a włosy nadal wrastają  👿    Jak tylko będę mieć kieeedyś pieniądze- idę na laser
Mam trochę czasu i postanowiłam się pobawić  😀iabeł: Tylko muszę się najpierw "zapuścić"...
Pytania do specjalistek od pasty cukrowej:
- załóżmy, że przesadzę z podgrzewaniem i przygotuję ciemną, twardą maź - garnek na tym bardzo ucierpi czy normalnie go potem domyję?
- przed nałożeniem trzeba to trochę pougniatać jak plastelinę czy można od razu rozsmarować na ciele? w necie jest wersja z ugniataniem aż zjaśnieje, a Cieciorka nic o tym nie napisała (2 strona wątku)
- jest jakaś różnica między powolnym zrolowaniem a zrywaniem?
A co sądzicie o tym ? http://allegro.pl/item1089859459_depilator_ultradzwiekowy_pernamentna_depilacja.html 
Jest sens bawić się tym ? Działa?
Enii  bardzo ciekawe, przyłączam się do pytania  🙂
cieciorka   kocioł bałkański
08 lipca 2010 08:36
deidre, szkoły są różne- tak jak chociażby z kierunkiem nakładania pasty.
ja nic nie ugniatałam, tylko brałam na łyżkę, upewniałam się, czy nie parzy i na nogę.
następnie rolowałam, zrywać się nie dało, bo to takie gumowe z lekka.
moim zdaniem garnek domyjesz 🙂 być może bedzie się musiał tylko trochę pomoczyć
Kami   kasztan z gwiazdką
08 lipca 2010 16:31
A ja ponawiam pytanie o fotodepilację - czym to się różni od laseru i czy warto  👀
Cieciorka - dzięki! Okazało się, że zrobienie pasty jest banalne i wyszła mi za pierwszym razem. Nic nie przypaliłam. Jestem już po kilku podejściach. Działa super i rzeczywiście prawie nie boli. Niestety jest to metoda czasochłonna, wymagająca treningu i wypracowania własnego sposobu. U mnie najlepiej sprawdza się zrywanie pod włos, na dość podrośniętych włoskach (niestety :/ ) Przy takiej pogodzie i upałach jak teraz mamy, przed użyciem nic nie podgrzewam, tylko wręcz wstawiam do lodówki, a i tak błyskawicznie zaczyna się lepić. Odpuszczę sobie aż zrobi się chłodniej. Ważna rzecz - jeśli pasta przyklei się za bardzo i nie chce lekko zejść, to nie wolno jej zrywać, bo bardzo łatwo nabawić się krwiaków. Trzeba po prostu rozpuścić pod prysznicem. Przez brak wprawy kawałek mojej nogi wygląda jakby mnie ktoś pobił. Z drugą już poszło lepiej. Także na pewno nie jest to metoda do testowania przed urlopem albo imprezą 😉
Na wizażu jest kilka wątków. Ten chyba najlepszy
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=57463
Aaaa i znalazłam na youtube świetny filmik


A co do http://www.nomasvello.com/ to poczytałam opinie w necie i wynika z nich, że metoda jest beznadziejna i nieskuteczna. W sumie po tym co przeczytałam, na pewno nie zdecydowałabym się na fotodepilację. Zwłaszcza mając do wyboru pastę cukrową, wosk i różne takie.
Czy któraś z was robiła sobie depilację w salonie La Beaute Clinique? Jak z jakością lasera, jak efekty? Co myślicie o tym salonie?
http://www.labc.pl/depilacja_laserowa.html
Jak tam Dzionka, jesteś już po zabiegach?
Tak, jestem po jednej serii. Na szczęście nie bolało, tylko czasem przy pachach i bikini, bo tam trzeba podobno użyć silniejszej wiązki lasera. Na razie efektu brak, ale pani mi powiedziała, że nie ma co się spodziewać czegokolwiek po pierwszej sesji. Jestem na razie pełna nadziei 😀 
Dzionka, brak efektu? Dermatolog zapewniał mnie, że już pierwsza sesja usuwa 70% włosków! 🤔wirek:
cieciorka   kocioł bałkański
03 grudnia 2010 18:53
kucyk, bzdura, to zależy od osoby, ale baaardzo rzadko zdarza się żeby było, jak piszesz, są też osoby które, nawet po kilku seriach muszą co roku powtarzać depilację.

Dzionka, tam trzeba działać mocniej, bo skóra jest ciemniejsza 🙂
ja jestem miło zaskoczona efektami fotodepilacji- we wrzesniu dostałam jakis kupon zniżkowy i stwierdziłam ze wypróbuje, co mi tam 🙂

zapisałam sie na pachy- grube ciemne włosy całe życie depilowane żyletką- jak ma zadziałać to właśnie pod pachami
no i pow niewielka wiec szybko, bezboleśnie ( chociaż za drugim razem było troche nie miło ) no i w razie wpadki ( podraznienia, przebarwień czy poparzeń lepsza pacha niz cała noga 🙂 )

obecnie jestem po drugim "seansie", po pierwszym przez 2 tyg żadnego ef a potem włosy zaczeły wypadac, wystarczyło ich dotknąć 🙂 śmieszne uczucie, nie wiem na jak długo zostaną efekty ale narazie wypadło jakies 95 % włosów, zostały takie pojedyncze najbardziej wytrwałe- ale zamierzam isc jeszcze ze 2 razy no i chciałabym nogi jeszcze w tym roku chociaż raz potraktować promieniowaniem 🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
03 grudnia 2010 20:21
łeeee, jak nazbieram więcej kasy to pierwsze co zrobię- 'ogolę' się cała!  😍
kucyk, bzdura, to zależy od osoby, ale baaardzo rzadko zdarza się żeby było, jak piszesz, są też osoby które, nawet po kilku seriach muszą co roku powtarzać depilację.


Dobrze, że mówisz, wybiorę się po prostu na konsultację do jeszcze jakiegoś lekarza 😉
Ja zaczelam sobie robic fotodepilacje jakies 3 lata temu.
Efekt super - utrzymuje sie do dzis - cos tam pojedynczego odrasta wiec raz na rok powtarzam, ale generalnie to bardzo zaluje, ze nie odkrylam tej metody lata wczesniej  😵 🥂
kucyk, ale to zależy jaka depilacja! Po po diodowej rzeczywiście efekty są już po pierwszej sesji, tylko że ona cholernie boli. Ja zdecydowałam się na IPL+RF, która jest praktycznie bezbolesna, ale wymaga powtórzeń.

Jednak muszę powiedzieć, że widzę efekty. Od ostatniej depilacji 23.11. goliłam nogi raz i nadal wyglądają względnie ok 🙂 Wcześniej musiałam golić codziennie/co drugi dzień żeby mieć podobny efekt. Za tydzień mam drugi zabieg i liczę na coś spektakularnego 😉

izkadul, a ile zapłaciłaś za tą fotodepilację? Ile zabiegów trzeba mieć, żeby efekt był zadowalający?
a miała któraś z Was do czynienia z tym miejscem: http://www.fmsalon.pl/index.html ? tzn chodzi mi o fotodepilację - mają niskie ceny, zastanawiam się, czy to chwyt marketingowy, czy coś jest z nimi nie tak  😉
Ja korzystam z usług firmy NO+VELLO(fotodepilacja) i jestem zadowolona. Jak na razie jestem dopiero po pierwszym zabiegu , ale widać , że włos jest słabszy i w niektórych miejscach po prostu go nie ma.
Kurcze nie powiem ale foto depilacja po przeglądnięciu oferty no+vello zaczęła mnie strasznie męczyć... zastanawia mnie jedynie gdzie tu jest haczyk że ceny zabiegów są aż tak niskie?? 🤔wirek:

żużka depilacja laserowa wąsika to koszt 100 - 200zł więc nawet najtańszy zabieg laserowy jest droższy od foto depilacji...

izkadul po tych 4 zabiegach będziesz jeszcze robić zabiegi podtrzymujące?

Alexa:P kiedy planujesz następny zabieg? powiedziano Ci na konsultacji ile zabiegów musisz mieć by uzyskać odpowiedni efekt?
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
08 stycznia 2011 16:12
Ja chodze do no+vello. Po pierwszym zabiegu juz nie mam jakiejs czesci wloskow - ogolnie jest ich mniej,a w niektoryh miejscach sa juz gole placki ( robie bikini). Ceny konkurencyjne, bo zajmuja sie tylko tym. [rzyciagaja tym kupe klientow. Wczoraj bylam na drugim zabiegiem. Ale wiadomo, ze trzeba poczekac jakies 3 tyg zanim zauwazy sie efekty.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się