Dziękuję

zen, mały przystojniak. Ile on już ma? 7-8?
wow ale przystojniak!! Jeny, jak te dzieci szybko rosną, normalnie aż ciężko mi uwierzyć, że już taki duży jest.
Basznia, wróciłam od oprawcy 🙂🙂 obrazek wyszedł duży bo 34x41 cm.

Podziękuj proszę mamie!! jest piękny, naprawdę, cieszy oczy.
BASZNIA   mleczna i deserowa
09 września 2013 20:16
deksterowa, wow, pieknie 🙂 Ciesze sie, ze sie podoba, a mama bedzie zachwycona, jak jej powiem, ze sie tak publicznie pochwalilas 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 września 2013 20:22
Zen, ale on jest do Ciebie podobny!
Dziekuje za mile slowa :kwiatek:

yegua, skonczyl w sierpniu 7 lat 🙂 teraz jest dumnym uczniem drugiej klasy 😉

Cierp1enie, to prawda, czas pedzi nieublagalnie, i naprawde po dzieciach widac, ze lata leca 😁

Jara, naprawde? 😍 wszyscy mi mowia, ze to klon jego taty, moje ma chyba tylko oczy 😵 🙂
zen, jasne, że podobny!
Małego następcę Ramosa chowasz?  😁
buyaka, oby 😍 😅
Zen będziesz się za kilka lat oganiać od "synowych" 😉.

Dziękuję Duuni za miłą gościnę, przesympatyczne towarzystwo, pyszne naleśniki oraz łowiecki. :kwiatek:
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
11 września 2013 10:33
zen przystojniak  🙂

Dziękuję bardzo, bardzo Lance_Cathar za opiekę nad Żarem, kiedy ja nie mogę dotrzeć do stajni i za "ogarnianie" wszystkiego  :kwiatek:  :kwiatek:  :kwiatek:
Dziękuję dziewczyny! :kwiatek: :kwiatek: Bardzo miło mi się to czyta 😍 W sumie to taki nasz voltowy chłopak,  trzeci voltowy szkrab odkąd w 2005 roku powstał wątek 🙂
Oj, chyba czwarty 🙂 (mój już był na świecie, gdy wychodziłaś z ówczesnych perturbacji - w sumie, to "przez ciebie" utkwiłam na volcie, bo byłam w ciąży, a w wątku działo się, działo 🙂😉.
Super chłopak!
dzizas, zen, powtorze za innymi, ale nie moge - jaki on juz duzy!!!!! i przystojny!! 😀 strasznie ten czas zapiernicza... 🙂
halo, przeze mnie 😁 :kwiatek:

nerechta, no to prawda, pomyśl co ja przeżywam jak idę odbierać młodego i mówię 'Dzień dobry, Tycjan 2a' 🤔 I po chwili sobie myślę, że to chyba jakiś żart, ja, no JA mam takie duże dziecko?! 😍
zen,  może pora na następne 😉
bera7, temat jest otwarty, zobaczymy jak będzie 😉 Generalnie ciężko mi się rozstawać z życiem, w którym przesypiam noce, dziecko samo czyści nos i korzysta z toalety, wychodzi sam na dwór i komunikuje jasno swoje potrzeby, w którym nie wyglądam jak wieloryb, nie miewam huśtawki nastroju, biust nie wygląda jakby miał zaraz się rozerwać, brzuch jest płaski i widzę swoje stopy 😁 A poważnie mówiąc, myślimy o dziecku, tylko ja już wiem, że to nie jest różowiutki bobasek z reklamy pieluch, tylko cóż..no trochę ktoś inny 🙂 I z tą wiedzą dość trudno z całą świadomością odstawić zabezpieczenie.
zen, ale za kolejne 8 lat będziesz znów miała super małego faceta, z którego będziesz dumna.
Też prawda. Albo córkę. No nic, nie mówię nie, czas pokaże jak będzie. Ale, ale, ale, lepiej mi powiedz kiedy Ty zagościsz w wątku dzieciowym? 🙂
zen, jak będę w ciąży 😉
To może kiedyś razem dołączymy :kwiatek:
Chcialam goraco podziekowac Wistrze za zyczliwosc i pomoc z zakupami z kociego watku  :kwiatek:
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
08 listopada 2013 22:58
Serdecznie dziękuję Ash
za to, że poświęciła mi swój czas
i tym sposobem rozjaśniła bardzo w głowie 🙂.
Przemiła, kontaktowa i otwarta osoba 🙂.
Podziękowania należą się również Pamirkowi, że zniósł mnie na swoim grzbiecie.
Dziękuję jeszcze raz!!!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Dziękuję PumCass za to, że tak bardzo mi pomaga  :kwiatek: i między innymi kiedy nie mam czasu, żeby przyjechać do konia, to mogę na nią liczyć... dziękuję :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 listopada 2013 13:14
Flygirl za to że do mnie przyjechała jak bardzo tego potrzebowałam 😍  😍

Lotce13 za zaproszenie i nocleg, byłam szczęśliwa jak świnka w błocie! 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 listopada 2013 20:44
Wielkie podziękowania dla Pedo - Kujki, dla Kujki-Bolesnej-W-Życiu i dla Kaliny za to, że uszczęśliwiła mnie pięknymi torbami  💘
kujka   new better life mode: on
23 listopada 2013 09:44
JARA,  😂 niezamaco!
zdjecie Buly w torbie i jestesmy kwita :P
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 listopada 2013 12:47
Prosze..



kujka   new better life mode: on
23 listopada 2013 17:16
Aaaa! Oszalalam!
Bula zostala morda fundacji 😂
ash   Sukces jest koloru blond....
23 listopada 2013 19:41
[quote author=ms_konik link=topic=4519.msg1919636#msg1919636 date=1383951532]
Serdecznie dziękuję Ash
za to, że poświęciła mi swój czas
i tym sposobem rozjaśniła bardzo w głowie 🙂.
Przemiła, kontaktowa i otwarta osoba 🙂.
Podziękowania należą się również Pamirkowi, że zniósł mnie na swoim grzbiecie.
Dziękuję jeszcze raz!!!   :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
[/quote]
O jaaa,ale mi miło.
Nie ma za co!!!! Zapraszam do nas w każdej chwili  🙂
A ja dziękuję deksterowej, za świetną książkę, która pomogła mi ukierunkować swój pogląd na tematy, które do tej pory były mi obce.  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się