Dziękuję

Ojej jaki słodki wątek, w sumie nigdy z niego nie korzystałam
dziękuję użytkowniczce nikinga, która przejęła się, że będę do szkoły chodzić z termosem i kupiła mi na święta termokubek  :kwiatek:
oraz Asiaj i jeszcze jednej osobie- za wszystko :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
BASZNIA   mleczna i deserowa
05 stycznia 2014 21:14
Dziękuję dempsey za gościnę 🙂
Niesamowita kobieta- to już wiedziałam, ale sam fakt, że pojechałam, zostałam przyjęta, siedziałam na łbie trzy dni, no po prostu...unreal 🙂

Lov - za chęć pomocy 🙂
Burza za wsparcie i rozmowę.

Atea, amnestria za napisanie, mnóstwo pozytywnej energii i świadomość, że mam ludzi, na których dobre słowo mogę zawsze liczyć  :kwiatek:
Wariatka!
Próbuję się odwdzięczyć, jak tylko mogę, za Twoje ciepłe słowa, gdy ich najbardziej potrzebowałam. :kwiatek: :kwiatek:
:kwiatek: Oj tam oj tam, nie masz za co 😉
JARA - jesteś wspaniała!!! Świetne jest to, że ludzie, których nie znamy tak naprawdę są w stanie pomóc i chcą to robić. Niesamowite. Dziękuję!  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 stycznia 2014 09:26
Przyjemność po mojej stronie 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 stycznia 2014 20:18
😅 Dzięęęęe-kuuuu-jęęęę!  😅

Kolejność przypadkowa 😉

Serdecznie dziękuję IN za cudowne wyciskaczki do pasty, które mi podarowała  😍 są różowe i piękne, jedną ukradła moja mama.
Gorąco też dziękuję Isabelle, która uratowała mój karnawałowy image woźnej i podarowała mi dwie pary przecudownych i oldschoolowych babcinych okularów, a na dodatek uszyła mi pokrowiec na okulary z wizerunkiem ... Bułki!  😍






Najmocniej dziękuję jeszcze raz, to dwie najfajniejsze rzeczy jakie mnie spotkały w tym tygodniu  :kwiatek:
Ale fajne 😍 Wyciskarka do pasty to w ogóle super patent, muszę poszukać też dla siebie 🙂
A ja bardzo dziekuje za pomoc Pursat :kwiatek: :kwiatek:
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
10 lutego 2014 21:28
Dziękuję wiedźmie za bycie najfajniejszym przewodnikiem po Wrocławiu ever oraz cierpliwe odpowiadanie na moje pytania od czapy  :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 lutego 2014 14:28
Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję cavaletti  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: Dzięki niej udało mi się pół godziny temu kupić sukienkę, której szukałam już od dłuższego czasu i okazało się, że była tuż pod moim nosem  😀 Jak to mówią, najciemniej pod latarnią  🤣
Dziękuję madmaddie za weekend w Katowicach  :kwiatek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 marca 2014 18:42
ja też dziękuję, było mi bardzo miło 😉
[img]https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTwQH935vMxGYWm-As9ctweQ7yimHcmnh4nbx3QrR9tewIWhAKX[/img]

Dziękuję Damarinie, za pomoc w wyrwaniu się z kłów oszustów.
:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Dziękuję Facella za pomoc w matematyce  :kwiatek:.
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 marca 2014 14:00
Polecam się  :kwiatek:
Dziękuję Dworcice za jej sen o mojej garderobie!!  :kwiatek:
Dzięki temu pod koniec czerwca zaczynamy remont, przedłużamy korytarz i wstawiamy ogromną szafę, będę miała 2 przedpokoje, w jednym garderoba  😍
Do tego remont przedpokoju wewnątrz domu i remont wc!
Dzięki za natchnienie  :kwiatek:
Tania, Zdradzisz jakieś szczegóły? 🙂
Bardzom ciekawa co to za oszuści i w jaki sposób pomogła Ci Damarina.
Cierp1enie, fantastycznie! I balkon zostaje dalej balkonem? 😉 Czekam na zdjęcia 🙂
Taaa balkon będzie dalej balkonem, ale też będzie miał swoją metamorfozę 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 maja 2014 14:53
Po raz kolejny dziękuje Amarotsie za świetną mini imprezkę.. i wspólnie spędzony czas.
Te chwile są dla mnie bezcenne. :kwiatek:
ash   Sukces jest koloru blond....
25 czerwca 2014 09:46
W imieniu córeczki mojej przyjaciółki, która jest wcześniakiem-alergikiem bardzo dziękuję Sience za oddanie oczyszczacza powietrza  :kwiatek: :kwiatek:
BASZNIA   mleczna i deserowa
02 lipca 2014 15:12
Po raz KOLEJNY dziekuje marta_sz.

Znow bezinteresownie pomogla w waznej dla mnie sprawie, zadala sobie duzo trudu, pokonala bariery techniczne..

Jestes DOBRYM CZLOWIEKIEM  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Dziękuję wszystkim włosomaniaczkom, za porady dotyczące moich włosów, dzięki wam, wiem co robić i w którą stronę iść. Zaczęłam działać  :kwiatek:

w szczególności dziękuję Zen i Ascaii - dziewczyny jesteście ANIOŁAMI!!  :kwiatek: :kwiatek:
oraz za szczegółowo przekazaną wiedzę cavaletti i Bay  :kwiatek: :kwiatek:

Bardzo, ale to bardzo dziękuję i przepraszam, za moje wieczne pytania, które były wałkowane już tyle razy 🙂
Dziękuję Mące za to, że mam z kim pogadać w pracy i nie tylko za to... 🙂

I... Dziękuję flygirl i incognito za pw ze wsparciem  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 sierpnia 2014 15:26
Po raz kolejny dziękuję Kujce, która swoją drogą jest najfajniejszą Kujką na świecie za super koszulkę! 🙂

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
25 sierpnia 2014 18:22
Dziękuję Strzydze za przeróbkę fotki. Jesteś super , dziękuje. 🙂
Dziękuję Ci grzesiek.1993  🏇 💃 😅

Jesteś wielki. Jeżeli kiedykolwiek będziesz potrzebował referencji do pracy, to ja dozgonnie Cię będę wychwalać pod niebiosa. 😀

Sorry, za pisanie tego samego w dwóch wątkach, ale ten człowiek zasługuje na szczególną uwagę i podziękowania.
( http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,13.11250.html )
ash   Sukces jest koloru blond....
01 września 2014 10:36
Wielkie dzięki dla Ms_konik za bezinteresowne podzielenie się brakującymi akcesoriami stajennymi 🙂
Raz jeszcze dziękuje za pojemniki  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się