Dziękuję

dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
24 listopada 2013 11:03
bera7, dziękuję za ciepłe słowa w podlym dniu
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
24 listopada 2013 17:37
Dziękuję wielu revoltowiczom, którzy okazali mi wsparcie w ostatnich dniach. Bez Was byłoby mi bardzo ciężko :kwiatek:

Szczególnie podziękowania należą się:
Damarinie - nie wiem jak Ci się odwdzięczę, bez Twojej pomocy nie dałabym sobie rady.
Majorce - dziękuję za gotowość do działania, o każdej porze i wsparcie jakie wraz z mężem mi daliście.
Halo - za mądre słowa, szczególnie te: "jesteś wolna, możesz wszystko!".
dragonnia, cieszę się, że mogłam się zrewanżować  :kwiatek:

Kurczak, udało się zabrać konia?
zen, dopiero teraz do wątku zajrzałam 🙂 Fotografowanie Tycjana to przyjemność 🙂
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
24 listopada 2013 18:52
bera7, tak 🙂 Od wczoraj jest ze mną.
Szczególnie podziękowania należą się:
Damarinie - nie wiem jak Ci się odwdzięczę, bez Twojej pomocy nie dałabym sobie rady.


Dziewczyno, gdyby nie to że jesteś DZIELNA, nic by z wiadomej akcji nie wyszło! 🙂
Przeżywałam to razem z Tobą. Oczywiście Twoje emocje były 100x większe.
Ale moje również niemałe.

Bardzo dużo udało Ci się odzyskać już za "pierwszą akcją". Najważniejsze że koń jest z Tobą. Naprawdę, moglo być jeszcze gorzej (choć trudno to sobie wyobrazić). W każdym razie skutecznie zadziałałaś i to się liczy.

Teraz juz wiesz, co dalej robić. Oby również z tak pozytywnym efektem. Trzymam mocno kciuki. Nadal 🙂



Kurczak, cieszę się i bądź dobrej myśli! Teraz będzie już tylko lepiej 🙂
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
24 listopada 2013 20:22
Oby 😉 Chyba jeszcze nigdy nie byłam tam zdeterminowana jak wczoraj.
BASZNIA   mleczna i deserowa
24 listopada 2013 23:08
Też się strasznie cieszę, Kurczaku 🙂!!

Dziękuję Atei za gościnę 🙂!
Dziękuję Małgosi ( Koniczka ) za wszystko  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: Naprawdę!


Dziękuję, że umie cudownie dogadać się z moim koniem ( mój koń weryfikuje umiejętności jeźdźca natychmiast).
Dziękuję, że pani grubo po trzydziestce czuje się komfortowo na treningach i odzyskuje wiarę w siebie.
Spotkałam rzetelną, terminową osobę, której mogę zaufać. Jeśli muszę wyjechać, to mam pewność, że koń będzie pracował w określonym czasie.
Dziękuję, że zawsze mogę zapytać jakiego weterynarza mam wezwać, jaką derkę założyć, i : "kto w okolicy ma śrutownik ?" 😉
Przeanalizuje ze mną składy pasz, załatwi trociny w dobrej cenie, a jak jest w sklepie jeździeckim zadzwoni do mnie i zapyta, czy kupić mi maść, której szukam usilnie od miesiąca.
Fajna, mądra, młoda dziewczyna, na której mogę polegać.
Dziękuję Małgosiu, że mogę na Ciebie liczyć i zadzwonić z każdą pierdołą  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
20 grudnia 2013 20:30
Ojej, kochana nawet nie wiesz jak mi się miło zrobiło 😡 Nie zapominaj - Rio czeka 🏇
BASZNIA   mleczna i deserowa
23 grudnia 2013 18:45
Dziękuję bardzo m2nika za kod rabatowy 🙂!
Ohohoho, u mnie to się zbierze chyba trochę 😉

Baffinka dziękuję za przepiękne zdjęcia nie raz i nie dwa, a także za mile spędzoną tegoroczną Cavaliadę i to, że dzięki Tobie będę mogła spróbować nowego kiełzna bez kupowania go  :kwiatek:

Nalle za to, że jesteś, wielokrotnie ratujesz mi tyłek i przywracasz wiarę w ludzi... 🙂

Lov za świetny aparat!

Lostak za psychiczne wspomożenie mnie w trudnej decyzji o zmianie konia, bo to, co usłyszałam kiedyś właśnie z ust tej wspaniałej użytkowniczki, bardzo pomogło mi poukładać sobie wszystko i pożegnać się z Muskatem bez niepotrzebnych nerwów! 🙂

amnestria za szczególne rozmowy  :kwiatek:

Atea również za rozmowy, piękną kartkę i to, że choć znamy się tak krótko, wiem, że mogę na Ciebie liczyć 🙂

armara za pomoc przy rejestrowaniu Lilki w bazie koni 🙂

Dziękuję Wam!
Lov   all my life is changin' every day.
23 grudnia 2013 22:08
xxmalinaxx, ale miałam przeczucie, że tu się znajdę! Hahahaha 😁 Lepiej zrób śnieg, to zrobimy zdjęcia 😀
Zróbcie te foty w Poznaniu to i ja dołączę.
Lov   all my life is changin' every day.
23 grudnia 2013 22:13
Dodo, zapraszam na Wolę 🙂
To śnieg zamawiam 🙂
xxMalinaxx ja też dziękuję!  :kwiatek: zwłaszcza za dwie owocne lekcje na Muskaciku  😁 ( sprzęcior prawdopodobnie dotrze zaraz po świętach jak się z Pasztetem zobaczę  😎 )
Lov   all my life is changin' every day.
23 grudnia 2013 22:25
Jaki sprzęcior? Co ja mam z tym wspólnego? Co to za mafijne układy? 😁

Dodo, trzymam Cię za słowo! Nawet mogę konia do fot udostępnić, bo ja się na zdjęcia nie nadaję, ale Gadzik jak najbardziej 😀
takie tam narzędzie tortur :P
A ja dziękuję damarinie za poratowanie w sprawie umowy 🙂
Bez Ciebie albo szef by mnie wyrolował, albo musiałabym szukać jakiejś kancelarii czynnej o tej porze, co w mojej mieścinie jest niewykonalne. Jeszcze raz dziękuję  :kwiatek:
lostak   raagaguję tylko na Domi
01 stycznia 2014 07:50
xxmalinaxx, zawsze do usług, do zobaczenia na Woli :kwiatek:
A ja dziękuję damarinie za poratowanie w sprawie umowy 🙂
Bez Ciebie albo szef by mnie wyrolował, albo musiałabym szukać jakiejś kancelarii czynnej o tej porze, co w mojej mieścinie jest niewykonalne. Jeszcze raz dziękuję  :kwiatek:


🙂 Jest mi bardzo miło. Do usług!

A ja dziekuję ms_konik.
Za przesłaną wiadomość via R-V, którą otrzymałam tuż przed wyjsciem na Sylwestra.
Ostatnia wiadomość, ktorą odczytałam w 2013 r., która bardzo podniosła mnie na duchu.
Aż się popłakałam....

Dziekuję jeszcze raz.



Facella   Dawna re-volto wróć!
01 stycznia 2014 10:37
Dziękuję Anderii za miłe słowa i niespodziankę na koniec roku  :kwiatek:
Dziękuję WSZYSTKIM moim korespondentkom via PW  :kwiatek:  :kwiatek:  :kwiatek:
To niesamowite, ile cudownych osób "zawiera" re-volta  🙇
I w sumie - podziękowania dla Wszystkich, którzy tworzą to wyjątkowe forum  :kwiatek:
halo Nie wiem czy miałaś mnie na myśli, ale ja Ci ogromnie dziękuję za rozmowy, rady i Twoje fantastyczne podejście do życia  :kwiatek:

xxmalinaxx Ojeeej, to ja dziękuję  :kwiatek:
Lov ponownie bardzo dziękuję... Za wysłuchiwanie mojego marudzenia przez ostatnie dni i za to, że miałaś dziś odwagę zapytać: "jak tam?", mimo mojej średnio zachęcającej miny 😉 Dzięki, że jesteś z tym swoim Rudym koniem, który nadal do mnie rży, gdy idę rano wzdłuż padoków...  🤔wirek:
Lov   all my life is changin' every day.
03 stycznia 2014 12:06
xxmalinaxx, na koniu siedziałaś i dużo ludzi było, to założyłam, że się na mnie nie rzucisz z chęcią morderstwa 😁 do usług, no i ja dziękuję za pomoc w kwestiach prawnych i nieprawnych ostatnio 😉 a Rudy to wiesz, że dziecko specjalnej troski jest 😁

halo, bardzo dziękuję za Twoje cenne rady :kwiatek:
Lov nie ma za co.  :kwiatek:
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
03 stycznia 2014 20:29
Dziękuję bardzo serdecznie kolejny raz wszystkim, którzy udzielili nam (mnie i Eterkowi 😉 ) wszelkiego wsparcia. Zarówno finansowego, jak i słownego :kwiatek: Dzięki Wam nie boję się o jutro! 😅 😅 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się