BrzydUla

Ale to dziwne na tej www brzydula.tvshow bo mozna teraz obejrzec odcinek 194, a gdy chce 193 to leci zwiastun... dziwaczne  🙄
Ada   harder. better. faster. stronger.
23 października 2009 20:59
Pewnie nie chce zawalać serwera.
Gdyby tak każdy odcinek był dostępny możliwe że muliłoby to stronę.
Chociaż sama chętnie bym obejrzała kilka z odcinków, któcyh nie widzałam.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
23 października 2009 21:01
Najprawdopodobniej mają wykupiony na ileś tam godzin pakiet z plejady i wstawiają to jakimś kodem na stronę. Po skończeniu się abonamentu pewno znowu wklejają zwiastuny. Przynajmniej mi się tak wydaje, że tak robią 😉


🙄
Na chomikuj są odcinki brzyduli - można obejrzeć bez ściągania
Ada   harder. better. faster. stronger.
23 października 2009 21:07
Ostatnio na chomikuj musiałam zapłacić 2,44zł żeby obejrzeć odcinek Brzyduli.
Bo dostępne było tylko 10 min. odcinka a reszte trzeba było śgiągnąć.
A żeby to zrobić musiałam wysłać sms'a żeby mogła ściągną więcej niż 50kb.
najlepszy tekst z całego odcinka 194, ''nie dzwoń do mnie. nawet jak Ci przejdzie!''  wojtuś do pshemko  😁 😁 haha!  🤣 🤣
In.   tęczowy kucyk <3
23 października 2009 23:41
Dziewczyny, torrenty nie gryzą ; )
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 października 2009 09:37
martynkakoniki, Też zaczęłam się śmiać 😁 Zdecydowanie najlepszy tekst odcinka xP Trzeba będzie wykorzystać w realu kiedyś 😉
dobra kiedy będzie można obejrzeć wtorkowy wcześniej? ja już po 194 i nie mogę się doczekać na wtorkowy... 😁 😜 🤔wirek:
In.   tęczowy kucyk <3
24 października 2009 16:06
w poniedziałek po 20 ; )
yga   srają muszki, będzie wiosna.
24 października 2009 16:29
e tam, wg mnie zmiana Brzyduli na ładną Ulę jest taka sobie
myslalam ze lepiej ją zrobią
Okropnie nie podoba mi się fryzura nowej Uli w wersji ,,z jednej strony przyklepana".
yga   srają muszki, będzie wiosna.
24 października 2009 18:42
mi tez
juz w tym koczku lepiej wyglądała
e tam, wg mnie zmiana Brzyduli na ładną Ulę jest taka sobie
myslalam ze lepiej ją zrobią


Ja też myślałam, że to będzie coś bardziej "łaał"
No, ale cóż...
jakby ktoś chciał, to na www.seriale.com.pl pojawiły sie streszczenia odcinków 204-208.

kto podpowie gdzie szukac odcinkow od 5.10 do teraz?
bo troche "stracilam" 😉
In.   tęczowy kucyk <3
24 października 2009 21:59
Na torrentach.
Na torrentach.

mozesz podpowiedziec cos konkretniej?  :kwiatek:

torrenty to dla mnie czarna magia  🙄

najglupsze z tego wszystkiego jest to, ze ja bardzo chetnie bym po prostu zaplacila i obejrzala to na oficjalnej stronie brzyduli, ale... nie moge. Mam zagraniczne IP (co wynika z tego, ze jestem za granica), a z zagranicznego IP nie da sie pobrac licencji.
I tak oto, chocbym nie wiem jak chciala, nie moge ogladac Brzyduli legalnie. I powiedzcie teraz, ze piractwo w sieci kwitnie, bo ludziom sie nie chce placic  👿
In.   tęczowy kucyk <3
24 października 2009 22:50
Kaprioleczka, co stronę o tym jest pisane ; )
ściągnij sobie program uTorrent, potem wpisz sobie w google "brzydula SxEx" Gdzie S to sezon, E to odcinek (ale to pewnie wiesz ; ) ) i kliknij download torrent ; ) w razie problemów służę pomocą na pw : )
zaraz sciagne  :kwiatek: dzieki  :kwiatek: :kwiatek:
na stronie precyl.pl w dziale download ludzi wrzucają odcinki na serwer. Ostatnio zdradziłam torrenta dla raidshare 🙂
In.   tęczowy kucyk <3
25 października 2009 19:42
Omg, mi się z rapida nic nie udaje ściągnąć a na pewno nie mam zamiaru płacić jak za darmo mogę mieć ; )
w życiu ani złotówki nie płacę 🙂 jakto Ci się nie udaje?? Ja wchodzę na stronke precyl (oczywiście jestem zarejestrowana bo inaczej nic by sie ciągnać nie dało) odnajdujesz tema z serialem i kopjujesz link, a są i z rapida, i z hotfile, itp. Czasami łatwiej mi znaleźć plik z srwera niż torrenta i ZAWSZE to co ściagm jest tym czym miało być i zawsze działa. A na torrentch ostatnio sie zawiodłam (co nie zmienia faktu ze nadal korzystam 😀)
In.   tęczowy kucyk <3
26 października 2009 10:17
Nie mam "swojego, prywatnego", całe osiedle ma takie samo. A jest nas dużo. Więc żeby udało się wstrzelić między tym jak ktoś skończy ściągać i minie czas, który trzeba odczekać, etc, etc... Graniczy z cudem ; ) To samo z hotfile. No i trzeba czekać i ściągać w kawałkach, czego nienawidzę : P
oj to współczuje. Ja ma liveboxa więc ściagam praktycznie bez ograniczeń. Zmienne IP czasam jest boskie 🙂

Ale np. teraz o tej dzoinie z hotfile 350 Mb chiało mi ścigąc prawie 4h  😵 😵 wiec aktualnie się przepraszam  torrentem.
Co się stało w ostatnich 2 odcinakach?  🤣
a o które konkretnie pytasz ? 😉
Obstawiam te z 22 i 23 października 😉 Ewentualnie 23 i 26 😉
po datach mi ciężko, bo ja oglądam w internecie 😉 ale po numerach odcinków można poszukać w necie 🙂
dziewczyny polecam stronę od siebie: http://odsiebie.com/upload.html wpisujecie w wyszukaj w serwisie BrzydUla i np. nr odcinka i możecie oglądać on line🙂😉)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się