Poznań i okolice - imprezy, wydarzenia

Nojec 18-19.06 są towarzyskie w Jeziorkach- skoki i ujeżdżenie

Ogurek możliwe że my  😎
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
13 czerwca 2011 11:32
wpadam na wole w niedziele  😀
ja również będę na Woli, będę juz w piątek na akademickich  😀
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
16 czerwca 2011 12:09
Z baffinką będziemy w niedzielę. Jeszcze trwają ustalenia czy od rana czy popołudniu, bo łączymy z wypadem na cytadelę na Dog Chow Disc Cup.
Będziemy w sobotę i w niedzielę z siodłem dla Kotaburego- bedzie można pomacać  😉
wybiera sie ktoś jutro do Zagórowa na CSN? albo był tam dzisiaj lub wczoraj?
Ja dziś byłam chwilę w Zagórowie, od rana, a ok 14 wybierają się Horciakowa z Baffinką.
ja bede koło 14-15 łatwo mnie poznać bo mam gipsowego pajączka na plecach 😉
pytam tutaj bo w wątku hubertusowym pewnie zginie - gdzie przed nami jeszcze można się wybrać jako widz na huberta?
darolga   L'amore è cieco
11 listopada 2011 10:34
Czy tylko mi nie działa strona Wielkopolskiego Związku Jeździeckiego?  😫
Czy może mi ktoś powiedzieć kiedy są najbliższe regionalne halówki w Lesznie i Jaszkowie w skokach?
Troszkę pomysłu i można znaleźć bez strony WZJ o tu , ale CSI już było 😉
darolga   L'amore è cieco
14 listopada 2011 15:16
Dziękuję pięknie  :kwiatek: Konkursy takiej rangi to nie dla mnie, ale mam nadzieję, że Ciebie spotkam kiedyś chociaż na regionalnych  😎
obserwując innych mierzę siły na zamiary, ale jak już dorosnę poziomem pomogę chętnie wstać z gleby 😉
darolga   L'amore è cieco
17 listopada 2011 09:42
Długo zajęło Ci wyprodukowanie tej riposty, niezbyt udanej z resztą, bo z gleb podnoszę się sama i schodzę z parkuru z uśmiechem, w przeciwieństwie do coniektórych, którym łzy się cisną do oczu po nieudanym przejeździe w podwórkowym LL i utraceniu szansy na wygraną na koniu-samograju ;-) Chociaż w sumie fakt, jakby mi na koniu, któremu wystarczy tylko pokazać, która następna nie wychodziło, to też bym się załamała... Dla mnie EOT, zasugeruję się Twoją wypowiedzią z kiedyś tam i zamilknę, jak to na mądrzejszych przystało.
Przepraszam, czy możecie się wytentegować z poznańskiego wątku z tymi prywatnymi utarczkami? Wchodzę, żeby zobaczyć, co w gminie i w powiecie, a tu news roku: darolga z equi.dream się za włosy targają. Jak będę chciała obejrzeć telenowelę, to sobie Polsat włączę, a na razie wolała bym poczytać, co w jeździectwie... 😉
:emota2006092:
nie miejsce na posty złożone z 20 zdań żalów  🚫 łatwo cię sprowokować, masz coś na sumieniu ? 😉 Na żale i uwagi pod kątem mojego jeździectwa zapraszam na pw
kenna przepraszam  :kwiatek:
darolga   L'amore è cieco
17 listopada 2011 10:08
kenna - pardon  :kwiatek: Jesteś pewnie w temacie, wiesz może, kiedy jakieś Jaszkowo regionalne jest?
Kto się na Błękitnej pojawi? 🙂
jaaa  😀 ale jako kibic, okazjonalnie luzak  😁
Kto się na Błękitnej pojawi? 🙂


Gdzie, kiedy?
Dodofon gdzie?!  🤬  😁 oczywiście Błękitna w Iwnie "Awaria" Iwno Club  😁

http://swiatkoni.pl/news-display/4184.html
http://www.majowkazkoniem.pl/
wybiera się ktoś z re-voltowiczów?  😉
Tradycyjnie Gniezno w sobotę 19,05, premiowanie źrebiąt, tym razem z ogierkiem 🏇 😁
a ja tradycyjnie zapraszam do Mieczownicy
http://www.skmieczownica.tnb.pl/news.php
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

17 maja 2012 07:11
Majówka z koniem teraz? Kurczę, kurczaki! Oczywiście, że będę 🙂
Teli będziemy z Horciakową i dwoma przystojniakami, także jakbyś nas widziała to podchodź  😀
baffinka na majówce będę w niedzielę;
na ujeżdżenie w czerwcu do Jeziorek też zawitam 😀
madzixx, Tradycyjnie do zobaczenia 🙂 My w tym roku też z ogierkiem. Że też zawsze musimy konkurować 😀
xxMalinaxx my może zawitamy w następny weekend jak się wszystko uda  😁 ale na skoki
W takim razie do zobaczenia w niedziele- będziemy na GP i o ile dzieci wytrzymają to na top four (mam nadzieję, że wytrzymają)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się