przedłużanie rzęs

też mi się tak wydaje 🙁 tym bardziej że część się trzyma na mur-beton a część poleciała w kosmos 🙁
No nic, odezwałam się do Zosi z secret by Zosia - zobaczymy czy znajdzie dla mnie termin...
Moje po 3 tygodniach już nie wyglądają dobrze. Część się odkleja, część wywija, część odpada wraz z moimi własnymi. Zauważyłam, że żeby efekt wow się utrzymywał, to najlepiej byłoby umawiać się co 2 tygodnie.Wtedy rzęsy miałabym idealne a i czas w salonie nie byłby długi.
I tak chyba będę robić.
Jara, dzięki.

Mam mi kupiła odżywkę, choć ja chciałam zrobić rzęsy.
1:1, jakieś delikatne.
Można nakładać odżywkę na rzęsy kiedy się ma sztuczne doczepione?
Czy ona może rozpuścić klej?

Czy macie salon z dobrym klejem do polecenia w Poznaniu?

epk, poka!
Ejj no dobra, to już kretynizm, siedzieć w pracy i selfi robić 😉


Chciałam tylko zauważyć, że ja bardzo chciałam jak najbardziej naturalny wygląd. Tu się z JARA, nie zgadzamy - ona lubi teatralny look, ja nie bardzo 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 sierpnia 2014 12:59
Nie widać foty.
Chyba wrzuciłaś na fotobuketa, a ja mam go zablokowanego w pracy 🙁 i nie widzę czy jesteś tak samo piękna jak wczoraj  😂

Thymos, nic nie można nakładać na sztuczne. Tzn można, ale czas utrzymania się rzęs będzie o wiele krótszy.
JARA, serio? Ja widzę 😉.
ja też widzę, ale nieostre - give us better picture! 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 sierpnia 2014 13:04
Fotobuketa mam zablokowanego w pracy, dlatego nie widzę.
Nie zrobię, bo mam jakiś dziwny aparat w tel, robi tylko nieostre :P

JARA, ty widziałaś live to nie musisz więcej, bo oszalejesz z zazdrości  😀iabeł:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 sierpnia 2014 13:08
Oh, aparat musi mieć jakiś powód, dla którego nie łapie na Tobie ostrości  😎

Szalałabym z zazdrości jakbyś miała 8, 25, CC  😀iabeł: a nie jakąś norkę  😂


Tak w ogóle to napaliłyśmi się z Epką na kolorowe rzęsy (czarne + kolor) albo na ombre. Robiła któraś z was takie?  👀
Tzn mi trochę entuzjazm opadł, bo okazało się, ze tylko można kupic długie, cienkie i prawie proste. 🙁
JARA, nawet aparat zazdrości :P

Ja następnym razem możliwe, ze zrobię dłuższe norki, ale tylko to, jeśli już. Pozostałe mi się mega podoba - są cienkie, matowe i wyglądają super. Aaaa no i nie osiadają na nich żadne paprochy a jak dotkniesz to rąk nie kaleczysz :P

Kurcze, właśnie coś znalazłam...
http://allegro.pl/rzesy-mink-cieniowane-b-0-20mm-14mm-czern-fiolet-i4546575681.html
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 sierpnia 2014 13:27
Dzwoniłam właśnie do Agniechy (mówiła, że jej coś wysłałaś, ale nie może oglądać, bo ma klientkę) i pytałam o ten Profil B. To są najmniej podkręcone rzęsy, tzw J.
Dla mnie za długie, za cienkie i za mało podkręcone 😁 szukam dalej.

edit:
Katija ma D, więc teoretycznie powinna mieć pocniej podkręcone niż ja, a nie ma. Ale nie mówcie jej o tym  😀iabeł:  😁

edit2:

Epka mam!
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4548392298&ars_source=ars&ars_socket_id=9&ars_rule_id=114
JARA, no w sam raz dla CIebie :P
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 sierpnia 2014 15:27
o kurczę, bomba! 🙂
a tak z ciekawości... na dole też się praktykuje dodawanie rzęs? no bo przedłużanie to wiadomo, że raczej nie.  czy tu już trzeba pozostać przy tym co natura dała?
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
29 sierpnia 2014 16:20
Ale dodawanie równa się przedłużeniu, bo do czego Ty byś chciała dodać rzęse?Do skóry?Żeby było ich więcej?
o kurczę, bomba! 🙂
a tak z ciekawości... na dole też się praktykuje dodawanie rzęs? no bo przedłużanie to wiadomo, że raczej nie.  czy tu już trzeba pozostać przy tym co natura dała?


rzesy doklejane sa wlasnie jak takie przedluzenie, chyba chodzi Ci o przeszczep - ale rzes?
właśnie po powrocie do kraju mam zamiar przedłuzyc rzesy, jakie sa w ogóle metody? chciałabym jakis natauralny look ale żeby było ich dużoo 😍  a co do odzywek to moge polecić odzywke evelina takie biało-zielone opakowanie. Można ja stosowac jako baze pod tusz(co wydłuża i pogrubia ładnie rzęsy) lub na noc po zmyciu dziennego makijażu jako regeneracja. Używam jej kilka miesiecy i jestem mega zadowolona. No i koszt takiej odzywki naprawdę raduje kieszeń
Dla mnie to kompletne novum, nigdy nie miałam z tym zabiegiem do czynienia i nie wiem jak sie go robi i jak przebiega, stąd może takie pytanie z czapy. 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 sierpnia 2014 19:52
Kahlan, dołu się nie robi, co najwyżej możesz poprosić kosmetyczkę żeby zrobiła Ci henne na dół 😉
anil22,  metoda jest raczej jedna 😉 Jak chcesz wyglądać naturalnie to bierzesz cienkie i mało podkręcone 😉

Ja kocham moje rzęsy, bo od ponad miesiąca się nie malowałam 😎 Wstaje pół godziny później niż kiedy trzeba było się malować, kąpie się, ubieram, wychodzę.

Nie czesane 🙁




A tu jedyny makijaż to kreska na dole. Na powiekach nie ma grama cienia, kreski ani tuszu. Ale ja lubię takie mocne rzęsy.
A to moje. Akurat nie ostatnio robione, ale to bez znaczenia, bo wygląda to praktycznie tak samo. ( tylko ma focie głupio wytrzeszczyłam gały  😉) Czasami robię grubsze, dłuższe, czasami cieńsze. Ale wygląda podobnie.
Kocham je i dopóki będzie mnie stać, to będę je lepić.
Tak jak paznokcie.

Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
29 sierpnia 2014 20:25
Ja mam doświadczenie ze stosowaniem odzywki revitalash na przedłużane rzęsy i nic a nic nie rozpuszcza kleju ani zle im nie służy. A fajnie odrastają nowe rzęsy i jest do czego dalej kleić.
ale jeśli tak odzywka przyspieszy też rośnięcie rzęs do których są doklejone sztuczne, to trochę bez sensu, bo zrobi się bardzo szybko duży odrost. I raz, że rzęsy mogą być krzywe, ( dłuższe i krótsze) a dwa, że jak jest duży odrost, to mi się potrafią już kłaść na boki
Mnie tez to przekrecanie irytowalo, wolalam wyrwac...
Kahlan, dołu się nie robi, co najwyżej możesz poprosić kosmetyczkę żeby zrobiła Ci henne na dół 😉



haha, jak byłam zrobić hennę to kosmetyczka zapytała się, na czym ma mi ją zrobić. 😀

ale to przedłużanie mi się podoba, chyba sobie zafunduję i zobaczę, jaki będzie efekt. nie ma po nim wrażenia, bo ja wiem, ciężkich powiek, że "coś" Wam na powiece siedzi? chodzi mi o te pierwsze odczucia po pierwszym nałożeniu. jakieś uczulenia?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 sierpnia 2014 22:20
Klej może uczulić, podobnie jak rękawiczki silikonowe 😉
Co do odczuć to w ciężarze się niczym nie różnią, przez pierwszą godzinę co najwyżej możesz je widzieć 😉
Dzięki :kwiatek:
To po wypłacie idę spróbować. 🙂
moje rzesy po hennie wygladaly jak przed, więc dla mnie szkoda zachdu. Chyba jednak zdecyduję się na sztuczne 😀
Dziewczyny, pokazalam mojemu mezczyznie Wasze zdjecia, i powiedzial, ze mam nie robic. Ja na to, no a jak mialam t ci sie nie podobalo?!
UWAGA:
- A mialas? 🤔
Nastepna porcje kosmetykow mi funduje w ramach zadosuczunienia  😁
ahahahaha faceci
moja koleżanka miała przez pół roku i tez sie nie zorientował  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się