M jak mieszkanie czyli wszystko o urzadzaniu:)

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
23 czerwca 2011 15:08
naklejki dla dzieci cudne  😍 , ja wcoraj szukajac płytek do łazienki (co mnie załamało  😵 ) zastanawialam sie jak urządzić Hani pokuj, a to takie  proste, wystarczy tu zaglądnąć  😉

Wracając do łazienki to jestem załamana tak dużym wyborem płytek no i niektórymi cenami. Mam upatrzonych kilka typów. W tym sezonie jest szał na mocne kolory ale to chyba szybko może sie znudzić i stać sie niemodne. Wpadła mi w oko taka łazienka:
co o tym myślicie?



(jakość kom.)
Euforia_80 jestem świeżo po horrorze wybierania i kupowania płytek do łazienek - i mam następującą radę: jak wybierzesz jakąś konkretną kolekcję płytek w salonie, wskocz w internecie chociażby na strony ceneo.pl czy allegro i tam wyszukaj swoje płytki - często zdarzają się ogromne różnice cenowe, a jeśli już widziałaś na własne oczy płytki to spokojnie możesz zamówić je przez internet. W przypadku moich płytek: w salonie 80 zł za paczkę, w internecie 40 zł...
cieciorka   kocioł bałkański
23 czerwca 2011 18:03
Euforia_80, ładne 🙂
Euforia_80, mi się nic a nic nie podobają! Jakieś takie pstrokate i nie lubię stylizacji "na drewniane". Albo drewniane albo nich nie udaje 🙂

U nas szafa złożona i zapakowana ciuchami, ale co się naklęliśmy przy jej składaniu to nasze. Nigdy więcej! Teraz już tylko gotowe meble z instrukcją po polsku 😀
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
23 czerwca 2011 21:19
Mega i tak zrobiłam, okazuje się, że sklep w którym upatrzyłam sobie te płytki ma najtaniej na szczęście. Dobrze ujęłaś fakt wybierania płytek, jest to horror, w jeden dzień coś mi się podoba w inny już nie. Za duży wybór.
Dzionka oczywiście mogą Ci się nie podobać bo każdy ma inny gust  😉 ale dziekuje za szczerą odpowiedź. 
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
24 czerwca 2011 08:45
Horror kafelkowy? To mało powiedziane...
Ja mam już dość, DOŚĆ  😵
Najlepiej ustawic sobie limit cenowy.... Też to niedawno przerabiałam  😎 Gdybym miała forsy jak lodu, to miałabym taką łazienkę, że oczy by wychodziły na wierzch... A tak to muszę poczekac jeszcze trochę  😂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
24 czerwca 2011 12:09
Gdybym miała forsy jak lodu, to miałabym taką łazienkę, że oczy by wychodziły na wierzch... A tak to muszę poczekac jeszcze trochę  😂


a kto by nie miał  😉
kafelki kafelkami, a gdzie reszta wyposażenia  😵 ? No właśnie co myślicie o kabinie prysznicowej prod. Chińskiej ale jak już niejeden raz słyszałam podobno bardzo dobra jakość. Na szybie kiabiny jest znak firmowy Health, w sklepie bardzo zachwalali i wizualnie wydaje sie bardzo porządna i ładna. Uparłam się na kabinę jedno drzwiową i drzwi przesuwane nie odmykane, wydaje sie być łatwiejsza w utrzymaniu.
o taka:
http://allegro.pl/kabina-prysznicowa-health-jk2209c-dostawa-gratis-i1649916620.html
trzynastka   In love with the ordinary
24 czerwca 2011 12:15
Orientuje się ktoś ile kosztuje [albo chociaż jak się to fachowo nazywa] zrywanie lakieru z podłogi ?
Znalazłam wreszcie fajne mieszkanie ale piękną drewnianą podłogę ktoś pomalował lakierem/farbą olejną na paskudny bordowo brążowy kolor i zastanawiam sie ile kosztuje za metr/za pokój odsłonięcie oryginalnych desek.
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
24 czerwca 2011 13:15
ninevet, cyklinowanie.
trzynastka   In love with the ordinary
24 czerwca 2011 14:07
Dzięki, właśnie to słowo mi ze łba wypadlo 🙂
potrzebuje waszej pomocy!  👀
przeprowadzamy się i ponieważ moje łóżko (rozkładana kanapa) jest już tak wyleżane i nie wygodne, rodzice kupują mi nowe łóżko. Tylko mam teraz problem. Które?!

Allegro nr.1


Allegro nr.2


IKEA nr. 1




Które wam się najbardziej podoba? 🙂



e: poprawka w otwieraniu zdjęć.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 lipca 2011 19:47
sandru, Ikea zdecydowanie 🙂
allegro nr 1

to z ikei kojarzy mi się z więzieniem, nie wiem dlaczego 🤔wirek:
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
03 lipca 2011 21:08
sandru, albo allegro 1 albo Ikea 🙂

A może ktoś mi podesłać linki do meblowych sklepów internetowych, gdzie znajdę jakieś fajne narożniki z funkcją spania?  👀
Szukam na allegro, ale nic mnie nie chwyta za oko jakoś szczególnie. 
podłączał się do prośby Horciakowej  :kwiatek: Gdyby jeszcze był granatowy byłoby super  😜
zdecydowanie IKEA. Sama mam to łóżko i jest wspaaaaaniałe 🙂 tylko wbrew pozorom całkiem spore
dzięki dziewczyny, czyli albo Ikea, albo Allegro nr.1
spytam się jeszcze jednego osobnika i wtedy będę decydować, a jak Sanndy mi nie pomoże to już nie wiem.  😵
IKEA 😉
A może ktoś mi podesłać linki do meblowych sklepów internetowych, gdzie znajdę jakieś fajne narożniki z funkcją spania? 
http://www.sklep.meble.pl/
ciekawa wyszukiwarka ofert meblowych :-)
abre   tulibudibu
04 lipca 2011 12:51
Horciakowa, może przejedziesz się do Poznania? Jest fajne centrum meblarskie tuż obok Castoramy, obok Ronda Solidarności (chyba tak się teraz nazywa) - Polskie Meble. Mają bardzo duży wybór cenowy, jakosciowy oraz designowy. Mebel do spania i siedzenia polecam wypróbować osobiscie. Centrum ma swoją www, gdzie znajdziesz odnośniki do stron internetowych poszczególnych sklepów.
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
07 lipca 2011 08:03
_Gaga, abre, dzięki, przejrzę sobie tę stronę, a w weekend może podjedziemy z mężem do tego centrum.
Dzionka, są niektóre takie płytki udające drewno, że byś się nie zorientowała, że to płytka 😉)
Tylko to niestety nie jest super tanie 😉

np 🙂
Anaa ale ładne. Kurczę, teraz zupełnie inaczej bym urządziła mieszkanko 😉
To ja wstawiam dla Sznurki i może nie tylko mój piec 😉
Sorki za bajzel i rodzinkę, kupa roboty jeszcze przed nami, ale mieszka się cudnie 🙂

Zaraz po wymurowaniu przez zduna:





kafle z bliska:



i już po przeprowadzce i przepalaniu (dwa tygodnie lało i było ziimno)



Aaaale piękny.
A płytki nowe czy z odzysku?
gwash, po prostu obłędny jest! Cieszę się że pamiętałaś że prosiłam o foty!
jak możesz napisz mi na pw ile takie cudo wraz z materiałem!
abre   tulibudibu
13 lipca 2011 18:18
gwash, przepiękny ten piec!
A dziękuję bardzo, też mi się bardzo podoba i się tak fajnie nagrzewa i długo trzyma ciepło można się przytulać do niego 😉

Hija - kafle nowe, mieliśmy na oku jedne piękne z odzysku (turkusowe  😍 ) ale były wątpliwości czy nie zamokły i zamarzły, bo leżały pod wiatą.. A takie kafle zaraz by szlak trafił po kilku paleniach.. Nowe bezpieczniej. Kafle ręcznie robione i tanio stąd:
http://www.kafleteja.pl/

Sznurka - hmm koszty. no więc najpierw pan z profesjonalnego salonu kominkowego wycenił nam taką przyjemność na ok 20 tyś po czym zrobiliśmy tak  😵 Potem mój chłop wynalazł tanie kafle, zakupił szamot i drzwiczki, znalazł pana zduna miejscowego i koszt zamknął się bodajże w 6 tyś. - więc podobnie do dobrego kominka.

Abre jedna ze ścian czeka na twoją fototapetę  😀

Mam jeszcze inne pomieszczenia jakby ktoś chciał zobaczyć moją fantazję kolorystyczną  😂 Zgrałam zdjęcia z urządzania domu - które nigdy się nie skończy podejrzewam..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się