Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Melduję się, że 15.08 urodziłam Zosię 🙂
Poród miałam super, każdej życzę takiego 😉 Pozdrawiamy cały wątek 😘
m2nika, gratulacje!
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
02 września 2021 10:08
shewolf, MATRIX69, to normalne, moja poszła do żłobka jak skończyła roczek i wszyscy mi mówili aby przetrwać pierwszy rok a potem już jest lepiej i faktycznie tak było. Pierwszy rok to masakra, co chwila gil, sraczka, gorączka i jak nie urok to przemarsz wojsk. 3 dni w żłobku i znów chora na 2 tygodnie. Drugi rok był zdecydowanie lepszy, także głowa do góry, trzeba to przetrwać. Moja młoda poszła już do przedszkola i teraz w nowej grupie pewnie też coś załapie.

Dodam jeszcze, że ilość "podwórkowania", nie miała u nas wpływu na mniejsze chorowanie, żłobowe zarazki były silniejsze. Młoda mogła całe dnie spędzać na podwórku, w mokrych butach, biegać boso i nawet gila nie miała a wystarczyły 3 dni w żłobku i coś łapała.

m2nika, Gratulacje!!!
Jeszcze chyba nigdy nie wrzucalam pierworodnego :p Dopiero co pisałam o ciąży a już mi tak kawaler urósł.Bunt dwulatka kumuluje się z zębami i trwa armagedon 🙂
FE028E12-C263-4DB3-A228-B76EC07B6265.jpeg FE028E12-C263-4DB3-A228-B76EC07B6265.jpeg
Dziewczyny a kiedy nastąpiło u was samoodstawienie( chciałam karmić dopóki młoda będzie chcieć, ale ma już 2 lata i 2 miesiące, i jakoś nie widzę dużego spadku w ilości karmień- przed oczami mam wizję ważącego 30 kg dziecka siedzącego mi na kolanach) 😬
dempsey   fiat voluntas Tua
15 września 2021 13:03
m2nika, gratulacje! niech się zdrowo chowa!

shewolf - moich dwoje pierwszych dzieci odstawiało się w okolicach dwa i pół roku, może trochę dłużej. Stopniowo i z moimi coraz intensywniejszymi zachętami 😉 (ale były to tylko zachęty).
Zobaczymy jak będzie z trzecim :P
Hej po 8-miu latach powracam do wątku, choć co prawda jedną nogą ale jestem. Mam nadzieję że druga też dołączy 😉 i choć minęło parę lat to ta wiadomość równie mocno mnie zaskoczyła 😂
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
23 września 2021 09:35
Malina_M, gratulacje!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się