WYBIERAMY BYKA ROKU!

do puki jest sens
moja kupmepla z ławki 🙂 (a to wieki temu było) zanotowała sobie autora jednej z lektur.
Wyglądało to w sposób następujący :  Kazimierz Przerwatet - Majer
szemrana urocze!  🤣
Z takich szkolnych ja też mam. Koleżanka koleżanki zapisała tytuł lektury. Niestety na tablicy, przy całej klasie...  😵
Zbrodnia Ikara.
😂 Zbrodnia Ikara. Coś gdzieś dzwoniło, ale nie wiadomo, w którym kościele 😉
podoba mi się 🤣
to urocze:
w kapeli deatch metalowej
Ikar bije Majera na głowę 🙂
Kolejne tego allegrowicza  🤣 ( w każdym ogłoszeniu byki roku  😉 )

http://allegro.pl/sprzedam-dom-budynki-gospodarcze-i3849237104.html
Śladów po stęplach nie widzę 🙂


Uprzejmie donoszę, że  😂 walłam   😂 byka
To już chyba choroba... Pewno robię też multum innych zboczonozawodowych rzeczy, na które już nie zwracam uwagi, a inni postrzegają mnie jako dziwka, ale cóż, taka specyfika zawodu...

Z tematu zboczonozawodowego. dodzilla, mój bykowy mistrzu!  😜
Zgłaszam samą siebie:

Działanie różnych składników naturalnych działa często o wiele lepiej ...


😁
JARA, o kurde , no nieźle...
deksterowa , no można by... Jakby co mam ekipę godną polecenia , ręczę głową , nogą . Tylko nie wiem co oni na to i za ile. No i materiały. Zakładam ,że Dzionka nie chce kafli za 400zl /m2...


😵
są gdzieś jakieś promocje na wedzidła smakowe lup proste? 😀


🤔
A mnie niezmiennie od dawna wkurza pisanie (w domyśle: ja) dziękuje :kwiatek: bez ogonka na końcu. Widzę to wszędzie  👀 🤬
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 lutego 2014 10:35
Z facebooka, ja sama  😂
A nóż się komuś przyda
chyba jedynie w kuchni/do popełnienia morderstwa  😁
Pewnie nie BYK, a literówka, ale śmieszna:

Tak mnie natknęło przy porannej kawce na przemyślenia. I tak sobie myślę że przeciągu pięciu lat bardzo dużo nowych pensjonatów powstało. Szczególnie takich mniejszych.
"haremki-rórki" - w ogłoszeniach. 😵
...jak można byc tak nieodpowiedzialnym, żeby pojechac sobie na rok, powieżyc konie osobom niekompetentym...

Znowu siara.  😡 Ja czasami takie byki strzelam, że aż się sama za głowę łapię  😡 😡 😡
Cariotka   płomienna pasja
16 lutego 2014 18:20
Tania no przy porannej kawce człowiek jeszcze nie myśli 😡
Dawno temu w technikum mój kolega najpierw zapierał się z "sercem na ręku" 😂, że przeczytał "Nie-boską komedię". Później, że nie było go i uzupełniał zeszyt od koleżanki i wszystko dosłownie przepisał. Pani mówi: napisz "Pankracy" na tablicy. Kolega pisze "Pan Kracy" i dalej upierał się, że przeczytał  🤬 Oczywiście koleżanka miała dobrze napisane. Biedak dostał dwóję i zrozumiał za co, dopiero jak mu książkę pokazali
berula, hahaha  😂

To mi się przypomina sytuacja ze studiów - mieliśmy kolokwium z zabytków i było pytanie, na które odpowiedź brzmiała "Drzwi Gnieźnieńskie". Jedna z dziewczyn się nie przygotowała i ściągała od innych, ile się dało. No i napisała.
Na pytanie "Unikatowy zabytek osadzony w portal archikatedry gnieźnieńskiej" odpowiedziała: "Dźwig Gnieźnieński"  😂
rozumiem nieprzygotowanie, ale... jak można tego nie wiedzieć? 😀 i to na studiach, na których jest przedmiot o zabytkach (konserwacja? historia sztuki?)...

to mnie zabiło:

odkąd dostaje marchwie nie zauważyłam u niej wzmożoną potliwość
sumire, turystyka i hotelarstwo - miałam w grupie paru delikwentów, którzy nie wiem, po co na te studia przyszli 😉
ikarina, uczyłam takie towarzystwo 🤣 Hity już na forum pisałam: "Ekscesy Św. Teresy" 😀 i "Mężczyzna z gołym fiutkiem" zamiast "Dawid" Michała Anioła 🤣
Ale "Dźwig Gnieźnieński" też ma dużo uroku  😍
Dźwig Gnieźnieński przepiękny. A o studniach Napoleona słyszeliście?
jestemzlasu, nie, nie słyszałam, gdzie to jest? 🤣

halo, mężczyzna z gołym fiutkiem 👍 W życiu bym na to nie wpadła 🤣

U nas jeszcze był Przylądek Rozetty i Tryptyk Wita z Twosza

I jeszcze mi się przypomniało na zimowiskach - szłam do stołówki i podłoga była totalnie śliska. Wywaliłam się, przygrzmociłam o podłogę konkretnie, a koleżanka stała nade mną i krzyczy:
ALE WYWINĘŁA OREŁA!!!
Oreł na stałe przeszedł do naszego slangu 😁
u nas był Fircyk w Galotach 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się