Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

dokładnie tak , a mnie wkurza że nie wszyscy to rozumieją i się z tego naśmiewają lub krytykują
a mnie wkurza ,że ludzie wolą udawać ułana, rycerza, czy kowboja i traktować konia jako kolejny rekwizyt, zamiast zwyczajnie cieszyć się jazdą konną
rekwizyt skąd ci to przyszło do głowy i kto ci powiedział ze nie cieszymy się jazdą
nie każdy musi być wielce szportowym jeźdźcem na wielce szportowym koniu
ja tam osobiście wolę sobie rycerza poudawać bez szkody dla moich koni  jeździectwo ma wiele odcieni jedni skaczą drudzy jeżdżą na sznurkach a ja wolę jechać na turniej.  ale po oceniać i po krytykować trzeba 😀 takie twoje prawo
gdyby sama jazda cie cieszyła, to nie trzeba by było przebierankami udawać kogoś kim się nie jest i nigdy nie będzie
Ooo... zaczyna się moja ulubiona dyskusja... a miałam się uczyć... 😉
no to coś nas łączy, z tym że ja nie miałem się uczyć 😎
wiesz przebranie służy do czegoś więcej niż lansu, trzask łamanej kopi na klacie jest piękny ale nie wyobrażam sobie tego bez pełnej płyty  🚫 koniec to wątek do żalenia i płakania a skoro już pożalone i popłakane to możemy przenieść się do wątku rycerskiego albo najlepiej od razu na frehe jeśli wrotki ma chęć do kontynuacji tej dyskusji.
wkurzają mnie tacy udawacze jak ty i mam prawo w tym wątku to ogłosić...chyba często w hełm dostajesz skoro tego nie rozumiesz 😁
raczej w klatę ale od tego mam cycki żeby amortyzowały, niektórych wkurzają OT stąd zaproszenie do innego wątku podyskutuje dalej z miłą chęcią ale nie mam ochoty na ostrzeżenia itp.
trzynastka   In love with the ordinary
15 czerwca 2010 00:55
Właśnie, właśnie ! Jesli chcecie się rozwinąć to sio rycerskiego zanim ja się wam do kasków i hełmów dobiorę 😉
po "cyckach" wnoszę,ze udawactwo twoje jest do kwadratu 😂
...a już się chciałem zapytać o to, czy taki dzielny rycerz zna chociaż ryt nicejski Mszy Świętej, bez której nie było by rycerstwa wcale? 😎
edycja:
żeby nie było ,ze nie na temat:
wkurza mnie istnienie wątku "rycerskiego" na R-V 😎
trzynastka   In love with the ordinary
15 czerwca 2010 01:05
Wkurza mnie spryt wrotkiego 😉  😎
a mnie prowokowanie biednych rycerzy  😁    zdecydowanie wolę tych co dla rozpusty biesiad i pieniędzy jeździli po turniejach, średniowiecze to strasznie pokręcona epoka 🙂
nie dokończę tej dyskusji niestety nie będzie mnie tu jakiś czas wkurza mnie to że chciałabym czytać r-v częściej a nie mogę  dobranoc
A mnie wkurza że nie którym się wydaje, że jedynym słusznym kierunkiem w końskim świecie jest ich kierunek. I wkurza mnie że uprawiają krucjatę na re volcie, i narzucają innym swój punkt widzenia.  I wkurza mnie że nie potrafią zrozumieć że jeździectwo ma wiele odcieni, i że każdy robi to na co ma ochotę, czas i pieniądze. I wkurza mnie że wytyka to osoba która na re volte nie miałam najmniejszej ochoty a teraz zabiera odrobinę tlenu innym.
dempsey   fiat voluntas Tua
15 czerwca 2010 12:34
gdyby sama jazda cie cieszyła, to nie trzeba by było przebierankami udawać kogoś kim się nie jest i nigdy nie będzie


ech, wiadomo, że gdyby sie dobrze jeździło, to by można zarabiać pokazywaniem samej jazdy konnej..
ale aż tak dobrze to się nie będzie jeździło niestety, co by nie robić.

aczkolwiek zaznaczam, że takie użytkowanie koni wcale nie wyklucza ich dobrego wyszkolenia. w każdym razie ja osobiście w moim ograniczonym zakresie staram się jakoś tam ewoluować jeździecko wraz z koniem, co tylko polepsza naszą współpracę "sceniczną"
zdaję sobie też sprawę, że ogólny obraz tego typu pokazów jest niestety daleki od znośnego poziomu jeździectwa.
Wkurzają mnie fanatycy. I osoby nietolerancyjne.
Jest mnóstwo charakterów, potrzeb, uczuć. Świat jest tak piękny i fascynujący właśnie dzięki temu, że pełen jest  różnych odcieni szarości.
Wkurza mnie, że hasło: "Żyj i daj żyć innym" jest tak mało popularne, także na tym forum.
Bez ludzi upierających się twardo przy swoich poglądach nie byłoby dyskusji.
Są solą forum. 😉
Tania- też słuszna uwaga.  😀
Ulena   Sky is the limit!
15 czerwca 2010 14:23
A mnie wkurza że nie którym się wydaje, że jedynym słusznym kierunkiem w końskim świecie jest ich kierunek.  I wkurza mnie że nie potrafią zrozumieć że jeździectwo ma wiele odcieni, i że każdy robi to na co ma ochotę, czas i pieniądze.


Presja, aż mam ochotę, idąc za Facebookiem wcisnąć "lubię to"
Tania - mieć swoje poglądy, a uważać że wszystkie inne bledną przy "moich" to dwie różne rzeczy dla mnie. Tym bardziej że pisze to osoba która jak widać na załączonym obrazku nie jest zbyt konsekwentna w swoich poglądach.
lol wrotki gdyby cieszyla cie sama jazda to pomykalbys po polnych lakach i sciezkach a nie skakal zupelnie sztuczne, udawajace "naturalne" przeszkodki w WKKW  🤣 Nie badzmy hipokrytami. Sama jazda to sama jazda, albo ja lubimy albo wolimy "ekstrasy" - sciganie sie, skakanie przeszkod albo wykonywanie efektownych ruchow bez zadnego praktycznego znaczenia w ujezdzeniu. Mi jest obojetne czy jezdzisz w kropierzu. Wazne zebys zwierzakowi krzywdy nie zrobil.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 czerwca 2010 21:25
jak ktoś chce zobaczyć,że nie sama tylko jazda wrotkowi daje radość,wystarczy,że będzie miał wystarczająco dużo cierpliwości w wciskaniu F5 podglądając tu:
KLIK

dziś na przykład,w okolicach 19-20 można było oglądać bieganie wrotka z dzidą po placu za koniem... 😎 😂


wkurza mnie na rv to,że jeszcze nikt nie założył wątku pt.co macie w torebkach,a ja zawsze zapominam  😁
[quote author=Ktoś link=topic=785.msg622284#msg622284 date=1276633513]
wkurza mnie na rv to,że jeszcze nikt nie założył wątku pt.co macie w torebkach  😁
[/quote]

oj to byłby ciekawy temat 😂
Bo był!

P.S. Właśnie zauważyłam, jest nowa odsłona 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
15 czerwca 2010 21:30
Ktosina założyłam specjalnie dla Ciebie  😎 czekam na zdjęcie pampersa  😁

edit. http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,26271.0.html
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 czerwca 2010 21:38
mój aparat nie żyje,ale rano nadrobię po wstaniu i zrobię telefonem 🙂

dzięki 🙂
jesli można sobie tu tak pomarudzić, to wkurza mnie że mam sesje, a tak wybitnie nie chce mi się uczyć...  🙄

i wkurza mnie jeszcze, że szepcik ma zawsze takie śliczne zdjęcia w avatarach i nie mam pojęcia jak je wynajduje! 👿 🍴
nie to żeby mnie to wkurzało może raczej śmieszy... a mianowicie komentarze Strzygi w niektórych wątkach ( przykład : nasze zdjecia z terenów ) które miały być chyba inteligentną krytyką, tylko ze niestety teksty w takim stylu są chyba najbardziej pretensjonalne na świecie  🙄  Mogłabyś się bardziej postarać jak już chcesz komuś dowalić  🤣
ushia   It's a kind o'magic
21 czerwca 2010 19:42
Wkurza mnie, że jak łupiez powracają użytkownicy, którzy kazdy PMS musza pokazac na forum w postaci upierdliwych postow
błeeee
eee do mnie to było?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się