Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 maja 2011 10:53
Skąd jest Dramka ?! :>
Wawa-okolice😉 chyba Tarchomin itp.
ale siedziała w CHAMeryce,sorki,ale po kilku miesiącach na granicy USA/Kanada takie mam właśnie zdanie o tym państwie. 🤔
i zgadzam się z poprzednikami- wystarczy chcieć
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 maja 2011 11:50
Mój kumpel przyjechał do Polski z Południowej Ameryki 1,5 roku temu. Nie mając żadnych polskich korzeni, nie ucząc się języka przed przyjazdem.  Studiuje dziennie humanistyczny kierunek. Na równi z polakami, rozmawia po polsku, nie po angielsku ani po hiszpańsku. Czyta, pisze po polsku.
A mnie wkurza "nosz przecinek kurde". Kurde rozumiem, ale nosz? Co to w ogóle jest? 😲 I jeszcze rozdzielone z tym kurdem przecinkiem? Może to jakiś skrót od "no żesz", podobne do "o żesz", jak w "o żesz ty kurde w morde etc."...
kenna,  a wkurza Cię to u mnie czy ogólnie? 😁 Przyznaję się - lubię mówić "nosz <coś tam>" albo "no żesz!" i u mnie się to wzięło od "no żesz". "Nosz" jest krótsze 😉
A ja zawsze myślałam, że to się 'noż' pisze.  😲
Cuż. A jednak nuż. Revolta óczy 🙂
xxflygirlxx, Niee, z "nuż" to jeszcze inna sprawa. W sensie, "a nuż"  to partykuła ["a nuż mi się uda" np.] i to się powinno pisać właśnie tak "nuż", a nie "a nóż" [i dostawianie do tego widelca].
"Nosz" mogłoby być jakimś dziwnym neologizmem, skrótem od "no żesz", ale z racji, że sama sobie wymyślam w necie takie niepolskie zwroty, to nie wiem do czego jeszcze można byłoby to przyporządkować.
Może jakaś forma naśladownictwa dźwięków i gestów, których z zamiłowaniem używam w dyskusji na żywo, a że tu nie ma "na żywo", to najwyraźniej mój umysł wyprodukował onomatopeicznie wyglądający zamiennik. 😁
No ja wiem, że jest coś takiego jak nuż.
Tylko zawsze myślałam, że będzie się pisało noż kurde, a nie nosz kurde. 😀
xxflygirlxx, A widzisz. Znowu mam problemy z widzeniem i czytaniem, bo przeczytałam Twój post tak:
"A ja zawsze myślałam, że to się 'nuż' pisze"

Może najlepiej będzie jak już pójdę spać, bo źle ze mną. 😡  😂

W sumie - nie wiem jak się pisze "nosz". Może znajdę w jakimś słowniku.
Sankaritarina, nie nie u Ciebie 😉 No, chyba że tylko Ty tak piszesz, to w takim razie nie zauważyłam tego faktu... "Nosz" mnie wkurza tak, jak "zaś" 😀
[quote author=bostonka link=topic=785.msg1017884#msg1017884 date=1306086631]
A mnie wkurza, że jak przeniosłam ciekawego i fajnie rozwijającego się off-topa do właściwego wątku, to temat umarł śmiercią naturalną  🙁
umarł bo państwo jest jak normalna firma usługowa, ale tego, mimo ewentualnej dyskusji, nie zrozumie nikt, kto myśli o polityce desygnatem demokratycznych frazesów...szkoda czasu.
wszystkim zwolennikom demokracji, polecam świadomą lekturę "Rok 1984" Orwella.
dla mnie, jako dla zwolennika kontraktualizmu, cokolwiek jest trudno rozmawiać, o idei Państwa, z kimś kto zupełnie ignoruje myśl Platona, Locke’a, Hobbesa, wewnętrzną sprzeczność nieludzkich pomysłów Karola Marksa, czy rozważania na temat natury ludzkiej Hume'a...sorry, ale nie jestem zwolennikiem wyważania otwartych drzwi 🙄
[/quote]

"Rok 1984" czytałam i nadal jestem zwolenniczką demokracji - ba! uważam, że właśnie w dobrze pojętej demokracji nie dojdzie do takiego obrazu państwa. I nie zarzucaj mi bezpodstawnie ignorancji, bo mnie nie znasz i nie wiesz, czy rozumiem idee Platona, Locke'a czy Hobbsa. Masz paskudny zwyczaj uznawania za idiotę każdego, kto śmie nie uznawać twoich "najtwojszych" racji, samemu nie wdając się w konstruktywną dyskusję. Jeżeli nie masz ochoty polemizować, bo i tak wiesz swoje, to proszę bardzo - tylko nie dorabiaj do tego ideologii swojego geniuszu vs. debilizmu reszty świata, bo tak nie jest.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
24 maja 2011 21:32
A mnie ostatnio wkurza ocenianie ludzi i ich stajni po jednym/paru zdjęciach...  🙄 jeśli na zdjęciach jest coś nie tak, to czemu nikt nie pojedzie osobiście do stajni zobaczyć na własne oczy, jak to wygląda...? Nikt...?
Dworcika   Fantasmagoria
24 maja 2011 21:43
Bo bywa tak, że osoba/stajnia jest znana i nie ma potrzeby ponownego jeżdżenia, a przedstawiany problem nie jest ocena po jednym/dwóch zdjęciach - zdjęcia te sa tylko krótkim zobrazowaniem sytuacji.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
24 maja 2011 21:45
Dworcika nie chodziło mi akurat o Noen - sama nie znam dokładnie sprawy, dlatego sama do niej teraz napisałam 😉 Też nie chcę jej bronić, jeśli faktycznie Ty masz rację.
Ogólnie denerwuje mnie to... wiem jak się czasami czuje taka osoba, sama nie raz zostałam zjechana za jakieś przypadkowe zdjęcie, a jak sprawa się wyjaśniała to nagle wszyscy nabierali wody w usta... echh, ludzie to ciężkie stworzenia xD
No ja wiem, że jest coś takiego jak nuż.
Tylko zawsze myślałam, że będzie się pisało noż kurde, a nie nosz kurde. 😀


To w takim razie będzie faktycznie o + żesz, jak pisze Sankaritarina. Problem w tym, że na forum nadużywa się języka mówionego. Zalewa się raketfjul i się nie wie, co się dziejach.  😉
noen   A story of a fighter of our human race
25 maja 2011 14:20
wkurza mnie to, ze nowi ludzie boją się odezwać, i wola napisać pw, w przypadku jakiś kłótni, żeby nie zostac zjechanym przez bandę napuszonych revoltowiczów!
wkurza mnie też, że są grupki, i obojętnie czy osoba z mojej grupki ma racje, i tak ją poprę.
wkurza mnie popieranie (prawie) zawsze strony ''bardziej znanej''. Jeżeli jeden z revoltowiczów w sporze jest mniej znany, wtedy druga strona przejmuje racje.
wkurza mnie nagonka na moją stajnie, pt.''O boze, oni noszą kantary pod ogłowiami, konie umrą od tego, obetrą się do kości, i jest im niewygodnie''.

Po prostu masakra... 😵
Heels   Ouuu, to musiało boleć...
25 maja 2011 14:38
mnie wkurza to, że nie które osoby nie są sobą na forum... :/
i to, że muszą wstawiać do posta 100 zdjęć, z czego wynika fakt, że mają koniki, muszą się pochwalić. Strona się deformuje i co tam. :/
Pursat   Абсолют чистой крови
25 maja 2011 16:54
100 zdjęć... Tego regulamin nie przewiduje. 🏇 Od tego chyba jest m. in. to forum, żeby się chwalić swoimi końmi. 😎

wkurza mnie nagonka na moją stajnie, pt.''O boze, oni noszą kantary pod ogłowiami, konie umrą od tego, obetrą się do kości, i jest im niewygodnie''.

Po prostu masakra... 😵


mnie wkurza, że tu o tym piszesz
Heels   Ouuu, to musiało boleć...
25 maja 2011 17:30
Pursat - to wystarczą 2-3 zdjęcia a nie 50. 🤔wirek: :/
Pursat   Абсолют чистой крови
25 maja 2011 18:47
To podaj konkretny przykład. 😉
Heels   Ouuu, to musiało boleć...
25 maja 2011 18:52
Postanowiłam i ja do was dołączyć gdyż puchnę z dumy z powodu zmiany mojego rudzielca 😅 Czasem było gorzej...czasem było lepiej ale w tej chwili wyszliśmy na prostą 😅 😅
Poniżej załączam fotki na dowód jak kiedyś się prezentowaliśmy a jak w chwili obecnej. Proszę o opinię 😉 😉 😉


Pursat, proszę. 4 zdjęcia - po co? wystarczy wstawić 2. :/
trzynastka   In love with the ordinary
25 maja 2011 18:55
heels- nie przesadzajmy  🤔wirek: Jak Ci to przeszkadza to nie wchodź do wątków typowo zdjęciowych. Z resztą 4 zdjęcia to dalej nie 100... rozumiem, że czasami bywa wkurzające jak jeden użytkownik codziennie dodaje po 3 posty pełne zdjęć, bo ma się wrażenie, że dany koń wyskoczy nam z lodówki ale czepianie się, że zamiast 2 ktoś dał 4  🤔  😂
Heels   Ouuu, to musiało boleć...
25 maja 2011 18:57
ninevet - masz rację. 😉 ale jak wchodzę na ogłoszenia 😵
w ogłoszeniach regulaminowo są 2 zdjęcia na przedmiot. jak ktoś ma dużo przedmiotów, to ma dużo zdjęć  🙄 ale każdy chce zobaczyć, co kupuje.


szukasz na siłę dziury w całym, nie masz problemu, to go sobie wymyślasz  🙄

edit. oczywiście 2 zdjęcia, a nie posty. Ninevet  :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
25 maja 2011 19:20
Heels, normalnie śmiech na sali, już chyba nie masz się czego czepiać...
trzynastka   In love with the ordinary
25 maja 2011 19:23
[quote author=_kate link=topic=785.msg1021171#msg1021171 date=1306346826]
w ogłoszeniach regulaminowo są 2 [s]posty[/s] zdjęcia na przedmiot. jak ktoś ma dużo przedmiotów, to ma dużo zdjęć  🙄 ale każdy chce zobaczyć, co kupuje.
[/quote]

dokładnie. Bzdura i szukanie dziury w całym, chcemy zabłysnąć na Volcie ? 😉
Moon   #kulistyzajebisty
25 maja 2011 20:06
Wkurzają mnie na volcie dwa najświeższe wątki - "O wyższości kantara pod ogłowiem nad ogłowiem bez kantara. " i "Jazda konna- dobro człowieka czy konia?" (ten drugi, nie wiedzieć czemu jest na towarzyskich? O.o)
I zaczynam tęsknić za starą, merytoryczną voltą...  🙄
Czekam z niecierpliwością na wątek o wyższości polopadu eskadrona nad padem Anky i wpływie ich koloru na rozluźnienie konia.  😵

Tak - Jestem złośliwym zgredem, tak - mam dziś totalnie zły dzień dla naukowca.
Musiałam to napisać, ulżyło mi, uff.  😎


edit: literówka
trzynastka   In love with the ordinary
25 maja 2011 20:09
(ten drugi, nie wiedzieć czemu jest na towarzyskich? O.o)

Już to zgłaszałam wcześniej, chyba ubytki w moderacji jednak są widoczne  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się