Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

Szepcik Wydawało mi się, że nie można sprawdzić kto kogo ignoruje  👀

Caroline zgadzam się, dlatego ja nikogo nie ignoruje. Wręcz staram się być na bieżąco 😎 W drugą stronę? To już jakby nie mój problem...
A Cieciorka napisała, że jest taka opcja  😎  👀
Ej, ale wy się serio tym przejmujecie?? Bo myślałam, że to tak dla jaj wczoraj wszyscy się wypowiadali  😎

Mnie znów nikt nie ignoruje, ani ja nikogo, nastał pokój i zrozumienie  😉
Oczywiście, że na serio, to sprawa życia i śmierci  😎
caroline   siwek złotogrzywek :)
03 stycznia 2010 16:56
sierra, jako i ja 😎 ignoruję tylko tych, czyje posty ranią moje poczucie estetyki lub kaleczą język polski.

Tak Dzionka bierzemy to na serio serio. Generalnie bardziej serio to już można traktować tylko problem przeludnienia na świecie, globalnego terroryzmu i łamania praw człowieka w Rosji  👀
Ja się zaraz dorobię masy ignorów za puszystą amazonkę.
To jest dziwne- cała masa postów o zdrowiu, fit, odchudzaniu a tu nagle rady -że jazda konna jest zdrowa dla otyłych.  🤔
Gillian   four letter word
03 stycznia 2010 17:05
ja nadal nie wiem kto mnie ignoruje i mnie to męczy 😀 przyznawac się! bo mi rośnie poziom agresji 😀
caroline   siwek złotogrzywek :)
03 stycznia 2010 17:05
a tu nagle rady -że jazda konna jest zdrowa dla otyłych.  🤔

bosko 🤔
...jednak od ignorowania poszczególnych osób wolę zdecydowanie ignorowanie całych wątków 😉
Sierra przeczytałam coś pobieżnie o budowaniu wizerunku czy tam ego na ilości ignorów i zaczęłam się zastanawiać  😉

Idę do wątku o otyłej amazonce, pewnie jest tam jakaś jatka!
eee, względu spokój Dzionka 😉

I dajcie już spokój z tymi ignorami.
Aaa tam jatka, jeszcze się nie rozkręciło na tyle  😁

No i mam podobne zdanie do Tani - wypada byc miłym i pokazać, że jest się tolerancyjnym - proszę bardzo.
Ale gdy już wątek nie nakazuje być sympatycznym tylko można kogoś zjechac za jego wagę, która pojawiła się przypadkowo a nie jako główny temat - odrazu zjawia sie masa ludzi krytycznie nastawionych 😉
Aaa tam jatka, jeszcze się nie rozkręciło na tyle  😁

No i mam podobne zdanie do Tani - wypada byc miłym i pokazać, że jest się tolerancyjnym - proszę bardzo.
Ale gdy już wątek nie nakazuje być sympatycznym tylko można kogoś zjechac za jego wagę, która pojawiła się przypadkowo a nie jako główny temat - odrazu zjawia sie masa ludzi krytycznie nastawionych 😉

Uratowałyśmy Otyłej zdrowie .Strzyga i Notarialna też.  💃
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 stycznia 2010 17:35
Tania, Nic to. najwyżej będziemy mieć przesrane bo nie zgadzamy się z innym 😁
Tania, Nic to. najwyżej będziemy mieć przesrane bo nie zgadzamy się z innym 😁

Nic nowego.
😂
Daniela fajny link znalazła.Też o nim myślałam.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 stycznia 2010 17:37
Tania, ElaPe - wielki come back. Niestety jeszcze nie odpowiedziała mi na pytanie z poprzedniej naszej dyskusji. Cóż, muszę sobie założyć specjalny kajecik na złośliwe pytania do EliPe, na które nie raczyła odpowiedzieć, atakując za to mój styl jazdy  😅
Tania, Nic to. najwyżej będziemy mieć przesrane bo nie zgadzamy się z innym 😁


Pfff dla mnie to standard  😁  😎

Tania - a watek znalazłam całkiem przypadkiem, chciałam znaleść zdjęcie  osoby kluski na koniu i osoby o tej samej masie ale sprawnej i z kondycją tak dla porównania 😉 bo ciągle wyjeżdzjaą z tymi rycerzami - kurde no to był kawał sprawnego chłopa przecie a to zupełnie co innego niż osoba otyła mająca problem z przebiegnięciem pare metrów ze stałym oddechem  🙄
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 stycznia 2010 17:45
Pff, trudno. nie muszę mieć zdania jak wszyscy. Ja nie jestem 'wszyscy'
A, ze komuś się to nie podoba, to nie mój problem 😁
Był jeszcze wątek chyba już na re-volta.
Takie zdjęcie pani w okularach .
I ją zbiorowo zrypano zaocznie -bo nawet nie miała pojecia,że jest bohaterką dyskusji.
Ale nie przypomnę sobie jaki to był temat...
I zaczynam się ostro odchudzać.
Ważę już z 76 kg i mnie dusi brzuch na koniu i czapsy mi się nie dopinają. 😕
p.s pewiem duszek podrzucił mi link
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,6197.0.html
I ja tam z kolei odwrotnie pisałam . 👀
Cholera... wstyd. 😡 Pewnie po świętach tak mnie ta otyłość gnębi.
BASZNIA   mleczna i deserowa
03 stycznia 2010 18:18
Ja tam mam 4 ignory zasadniczo chyba tylko za pieluchy  😉, to jest wyczyn🙂. I oczywiscie wkurzona jestem na maksa na wlasną niewiedze  😎.

Tania, ja mam 80 kg i moja kobyla chyba tego jako nad-wage nie poczytuje, sadzac po tym co wyczyniala wczoraj w terenie 😉.  Oczywiscie nie zaprzeczem ze moja kondycja pozostawia do zyczenia, ale kuniowi chyba za ciezko nie jest...
Basznia,
ja ani słowa o koniu i jego uczuciach nie napisałam.No,może w ostatnim poście o własnym koniu.
Niepotrzebnie tę definicję z Wikipedii skróciłam tam pisało jeszcze tak
Za otyłość uważa się stan, w którym tkanka tłuszczowa stanowi więcej niż 20% całkowitej masy ciała u mężczyzn oraz 25% u kobiet.
Jeśli otyła nie jest zawodniczką sumo ani kulomiotem to tłuszczyk otacza też serducho . A to już może być poważnym przeciwwskazaniem.
Moja kobyła nosi jak wiatr mojego dużego synka,który po świętach i półroczu mieszkania z dziewczynami na stancji też pewnie pod setkę już podchodzi. Tylko to sprawny,wysportowany chłop - z trudem,bo z trudem,ale palcami dłoni palców stóp dotyka.
ej no, ja mam jednego ignora i już jestem skołowana, bo totalnie nie wiem kto mnie ignoruje ;] ale nic mi nie przybyło od wcozraj - ciekawe czy jak się wypowiem w tym wątku to to się zmieni 😁
BASZNIA   mleczna i deserowa
03 stycznia 2010 18:49
aaa, kumam potencjalny problem zdrowotny amazonki.
Ale ktos tez wczesniej pisal ze nikogo 120 kg by na swojego konia nie wpuscil-moj malz mniej wiecej tyle ma, na koniu sobie radzi i kon sobie radzi. Jak to z uogolnieniami bywa- są do d... 🙂
aaa, kumam potencjalny problem zdrowotny amazonki.
Ale ktos tez wczesniej pisal ze nikogo 120 kg by na swojego konia nie wpuscil-moj malz mniej wiecej tyle ma, na koniu sobie radzi i kon sobie radzi. Jak to z uogolnieniami bywa- są do d... 🙂

A,racja.To ja pisałam. No szczerze pisałam. Na naukę jazdy bym nie wpuściła.Moja klacz jest stara i nogi ma kiepskie. Jeździmy tak homeopatycznie . 😉 Chyba,że ona chce inaczej - ale też ją ograniczamy. Uczący się półsiadu nie zrobi.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
03 stycznia 2010 18:55
Mnie ostatnio zżera ciekawosc od kogo mam te dwa ignory i za co 😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 stycznia 2010 19:15
No przez was już mi się włącza ironia i chęć bycia złośliwej. Wy niedobre! 😁 🤬
Szepcik,a nie przypadkiem w opcjach ignorowania?
Nie wiem,bo nik nie zaszczycil mnie ignorem  🤣,ale mozliwe,ze tutaj.
Ja sie przyznam,ze mam kilka osob na liscie  😉Sama nie mam pewnie,bo malo sie udzielam,duzo czytam  😎
Nie - ale przy okazji odkryłam, że trzecia osoba, która dała mi ignora, cofnęła go  😎
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
03 stycznia 2010 19:34
jak się kogoś ignoruje to przy postach pokazuje się coś takiego:

klikasz pokaż wiadomość i widzisz tylko ten jeden post 😉

a mnie wkurza pisanie: 'znam taką stajnie/sklep/hodowle, źle się tam dzieje, ale nie powiem wam co to za stajnia/s/h, ani nie powiem gdzie to jest'  👿
ushia   It's a kind o'magic
03 stycznia 2010 19:36
wkurzaja mnie okropnie ludzie z lekka nadwaga, ale ogolnie sprawni fizycznie, ktorzy leczac swoje kompleksy na tle wagi glosza dziwne tezy o tym, ze faktycznie grubi moga jezdzic i nie ma zadnego problemu

Edytka, ale dziewczyny caly czas chca sprawdzic KTO ICH ignoruje -  kogo one to jeszcze sa w stanie ogarnac rll
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się