Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

gryglodor, śliczna mordka!
wątek zamknięty
juliadna czyżby stał w Marszowicach ? Powodzenia 😉 zapraszam w odwiedziny do mnie😉
wątek zamknięty
Marszowic juz nie ma . Prowadzona jest produkcja
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 października 2012 16:20
Z Grota bez zmian, ale każda kolejna doba bez zmian (przynajmniej tych jelitowych) to dla mnie jeden głębszy oddech 🙂

Tymczasem żyjemy dalej, siwy z dzisiejszej roboty



wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
07 października 2012 16:29
Zairka już możesz wsiadać? wow! szybko. Po cesarce jakim czasie zaczęłaś jeżdzić??
Piękny siwy 😍
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 października 2012 16:40
Zairka już możesz wsiadać? wow! szybko. Po cesarce jakim czasie zaczęłaś jeżdzić??
Piękny siwy 😍

Po cesarce 3 msc, ale teraz pozwolili mi juz po miesiącu bo powieź tylko drasneli 😉 poza tym oboje zapasieni jesteśmy, a wspólna praca jest lepsza niż siłownia... mam nadzieje że niebawem to sie skończy, i tak są juz naprawde dobre, długie momenty 😜
wątek zamknięty
cofnij trochę siodło 😉
wątek zamknięty
Zairka, Grota dzielna baba! :kwiatek: Da radę 🙂 A Siwy jaka kuleczka, żarcia mu nie żałowali 😀

gryglodor Twój źrebak, bez słodzenia, jest najpiękniejszym jakiego widziałam. Cudo nie koń! Ale matka to piękna kobyła to cóż się dziwić 😉


A teraz uwaga! Tadamtadam! Mamy zdjęcia (milion zdjęć, ale się obrabiają)!
Sesja miała być pod siodłem, ale że się zesrało, no to tak statycznie 🙂
Pięknego mam konia 😀

wątek zamknięty
Martuha, Angeel, Libella,Misskiedis,Cobrinha dziękuję bardzo dziewczyny!!! 😉  :kwiatek:
Zairka bardzo fajnie z Zairem wyglądacie! a dla Groty zdrówka!!!
amnestria ojej! dziękuję, strasznie miło mi to czytać, tym bardziej, że w sumie do samego końca nie byłam pewna czy zaźrebiać, czy nie... 🙂 a co tak mało zdjęć? tylko jedno?  🤬 masz rację! piękny jest!!!  💘 ideał!
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 października 2012 20:08
Zairka, Grota dzielna baba! :kwiatek: Da radę 🙂 A Siwy jaka kuleczka, żarcia mu nie żałowali 😀

No on ma straszne tendencje do tycia.. odkąd go wykastrowałam, to musi stać na trocinach albo być w mega robocie żeby brzucha nie było 🙁
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
07 października 2012 20:17
amnestria jakie pozytywne! 😀 więcej więcej! Jaki Ty masz loooki  😜 i śliczną kamizelkę, jaka to? 😍
gryglodor nie no młody jest śliczny! Oczyska  😍 ale emanuje taką sympatią  😜 uwielbiam go!
Zairka o to dobrze że stan się normuje 🙂 uff 🙂 Zair jaki czyścioch  😉

Lolek musiał gdzieś uderzyć noga bo ma lekko spuchnięty staw pęcinowy z przodu...
Za to Czek, wsiadłam po 1,5 tyg ( Marta tylko go jeździła) i super! bardzo się poprawił,bardzo!  😜 Uwielbiam go!

wątek zamknięty
dzięki dziewczyny :kwiatek:

juliadna, no mam kręcone kudły - szkoda, że brat nie wyfotoszpował mi "odrostów" (tak naprawdę to odrosty nie są, ale tak wyglądają :icon_rolleyes🙂 😁 ale tak się chciałam pochwalić fotami, że kazałam mu jedną przesłać. Więcej będzie na pewno, ale się obrabiają.

Kamizelka to Mountain Horse, kupiona ze 3? 4? lata temu za psie pieniądze, bo była wybrakowana (zaginął kaptur) i przy zakupie butów Pani sprzedawczyni mi ją zaproponowała. Jest w bardzo dobrym stanie, ale w sumie niewiele jej używam 😉

Jak Loluś? Zaaklimatyzował się?
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
07 października 2012 20:42
amnestria bardzo ładna! I super pasuje do Duszka  😜
Lolek tak jak pisałam obił sobie nogę  🙄 ale cieszył się że przyjechałam 🙂 Był radosny  💘
wątek zamknięty
juliadna, Lolek na pewno szczęśliwy w nowym domku 😀 a teraz bierz się za drugiego i do roboty  🏇
Zairka, nadal trzymam kciuki za Grotę, a siwy fajny okrągły, szybko zrzucicie nadwagę, zobaczysz
gryglodor, piękne duże oczyska i ta łysinka  😍    to już 4 miesiące? jak ten czas leci

w sobotę szefowa mi poprowadziła jazdę, sama zaproponowała, powiedziała że wygląda to całkiem nieźle, że kobyła zachowuje się super i dała dużo rad
fotograf po 10min uciekł niestety szykować swojego konia, więc mam tylko to



aha i jeździłam pierwszy raz w nowych oficerkach, trochę cierpiałam
wątek zamknięty
Zairka zdrowia dla Groty, a Siwkowi ładnie w takich krągłościach 😉
Fantazja zazdroszczę TAKIEJ hali  😍

Udzielam się po dłuższym czasie... Cóż mogę powiedzieć 😉
Nie jeździmy aktualnie, pracujemy w 75% z ziemi, a jak już wsiadam, to na razie tylko na halterze albo cordeo. Nie, nie zmieniłam poglądów z klasycyzmu na naturalizm, po prostu sytuacja nagle zaczęła tego wymagać... Koń aktualnie jest roztrenowany, mam wrażenie, że dobrze to zrobi naszej całej przyszłościowej pracy, bo sytuacja zaczynała być momentami napięta i myślę, że przyda mu się odpoczynek. Długość tej przerwy, na razie nieokreślona.
Ważne, że konio zdrowy i ma chęć do zabawy, bo teraz właściwie głównie się bawimy.

No i są też miłe aspekty takiej pracy, jak na przykład przeproszenie się z bezstresowymi spacerkami na luźnej wodzy... albo po prostu bez wodzy, czego efektem jest m.in. poniższe foto 🙂


Tak więc, wszystko u nas w porządku, choć zmiany dosłownie co sekunda, i sama nie wiem, co będzie się działo za chwilę...

Tyle w tym dobrego, że mam czas, by skupić się na szkole, innych obowiązkach i więzi z koniem, który fantastycznie pokazuje mi na ziemi, jak mało jeszcze go znam... A w wolnych chwilach czasem udaje mi się pojeździć kilka fajnych koni 🙂

Pozdrawiamy serdecznie z Muskatem cały Kącik!
wątek zamknięty
Zairka trzymam kciuki za Grotę i niecierpliwie czekam na kolejne wieści!

Juliadna Lolek całkowicie wykluczony z jazdy, czy na razie będzie się padokować, a potem "się zobaczy"?
Czekuś wygląda coraz fajniej! Bardzo lubię go oglądać na fotkach.

Czy ktoś wie co tam u Burzy? Dawno jej w żadnym wątku nie "widziałam"  👀

wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
07 października 2012 22:17
xxmalinaxx jakie kameralne zdjęcie 🙂
Fantazja Czekson raczej zostaje do wiosny u Szarych. Fajnie że udało Ci się pojeździć z szafową 🙂 coraz lepiej wyglądacie 😀
akzzi Lolek może w zimę/wiosnę zostanie koniem spacerowo-terenowym 🙂 A Czek dzielnie zrzuca tłuszczyk 😀
wątek zamknięty
akzzi, Burza ma ostatnio mało współpracujący internet i mało czasu... 🙂
wątek zamknięty
juliadna czemu kameralne? 😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
07 października 2012 22:32
xxmalinaxx bo w Waszym zdjęciu jest taki spokój 😉 
wątek zamknięty
Zairka przeczytałam wszystkie posty dotyczące kobyłki. Trzymam mocno kciuki za Grotę. Napisz , sa jakies zmiany, co u niej?
Siwy wyglad ślicznie,
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 października 2012 09:16
Nie jest dobrze... na razie tylko prosze o kciuki
wątek zamknięty
famka   hrabia Monte Kopytko
08 października 2012 09:27
Zairka, trzymamy z całych sił


wątek zamknięty
Byłam wczoraj w podwarszawskim osrodku Golden Horse, jeśli ktoś z Re-voltowiczów tam trzyma konia i/lub był wczoraj przed południem, to być może mnie widział... miałam zielony płaszcz i zajęta byłam głównie pilnowaniem dwóch małych chłopców, podczas gdy ich rodzice jeździli 🙂
Fajny ośrodek tak w ogóle!
wątek zamknięty
Zairka, o kurcze.... trzymam kciuki
juliadna, mam nadzieję, że dość często będę jeździła pod okiem szefowej, a jeździsz trochę na Czeku czy całkowicie oddałaś go instruktorce do jazdy?
xxmalinaxx, takie pauzy wychodzą na dobre obojgu
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
08 października 2012 14:22
Zairka-Zair do Ciebie wrócił i urodziłaś jeszcze jednego dzidziusia? Jeśli tak to gratuluje, ja nie na bieżąco, więc się zdziwiłam pytaniem skierowany do Ciebie odnośnie tego czy już możesz wsiadac po cesarce jeśli już ponad 3 lata minęły 😜
Dobrze, że z Grotą się jakoś znacznie nie pogarsza, oby już tylko lepiej było🙂

Konisko tamten tydzień cały pode mną chodziło, ten weekend bez niego jakoś dziwnie się czułam. Przypuszczam, że to też dlatego, że tyle lat miałam konia pod domem, a teraz mam pare kilometrów i to tylko jazdy, więc szybciej brak końskiej obecnoci odczuwam.
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
08 października 2012 14:23
Incognito, czytanie ze zrozumieniem się kłania!
Pytania do Zairki były 2 i każde dotyczyły innej sytuacji.
Zairka miała operację i zapytałam czy już może wsiadać.
Drugie pytanie było od czapy, po jakim czasie mogła wsiadać po cesarce.
wątek zamknięty
Amnestria ale fajny Ducho! Zazdroszczę Wam spacerków po lesie 🙂
Xxmalinaxx Super fota! W ogóle mi się zawsze wydaje, że on jest drobniutki a na tej focie po raz kolejny się przekonuję, że to w sumie kawał konia 🙂
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
08 października 2012 15:51
Zairka- trzymam kciuki
wątek zamknięty
juliadna być może wreszcie jest to spokój także w sercu 😉 Szczerze mówiąc, odkąd odpuściłam sobie chwilowo sportowe ambicje, jest mi tak dobrze, że powrót do regularnych treningów może być przykrym i mało spokojnym zderzeniem z rzeczywistością. Tak sobie dumam nad tym, czy warto...

Zairka mocno trzymam! Dzielna kobyłka, musi dać radę!

Fantazja też tak myślę. Dziś pierwszy raz udało mi się nakłonić go z ziemi do wielu rzeczy, o które dotychczas prosiłam się wielokrotnie bez celu...

Libella nie, on naprawdę jest drobny 😉 Wydaje się taki duży ze względu na pozę i to, że... ja też do ogromnych nie należę 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.