sklepy internetowe

Odnośnie horsetack jest tylko jedna rada-absolutnie nie zamawiać. W obsłudze klienta pracują oszołomy, a cała polityka sklepu to jedno wielko oszustwo. Ja czekam na swoje opłacone zamówienie od grudnia 🙂 2019 roku 🙂
Ja już kilka razy prawie się skusiłam bo promocje fajne często mają, ale negatywne opinie słyszę już od jakiegoś czasu. Całkowicie od pomysłu zamówienia tam czegokolwiek odwiodło mnie to że usunęli płatność za pobraniem 😉
Moon   #kulistyzajebisty
20 stycznia 2021 08:54
Oj, to ja miałam jakiegoś wielkiego farta :P Zamawiałam z Horse-Tack kilka rzeczy, wcale nie pierdół za 50zł i za każdym razem sprawnie dostawałam zamówienie. Ale też dziesięć razy upewniałam się że dany towar mają na stanie w magazynie, żeby nie musieli ściągać a ja, żebym nie musiała się z nimi szarpać o zwroty :P
Ale też dziesięć razy upewniałam się że dany towar mają na stanie w magazynie, żeby nie musieli ściągać a ja, żebym nie musiała się z nimi szarpać o zwroty :P

O to to, dokładnie tak samo robiłam :P
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
20 stycznia 2021 09:01
O, to to, ja tam zmawiam czasem, ale tylko to co na stanie mają. Kontakt z klientem tam leży i kwiczy. Pytałam kiedyś o kantar, szukałam czegoś konkretnego, czego na stronie nie było i zapytałam czy mogą mi takie cudo znaleźć, bo na stronie nie mają, to mi napisali, że mam sobie ich stronę przejrzeć, bo tam duży wybór jest 😵
Ja niestety właśnie się wkopałam w zamówienie u nich czegoś, czego nie mają na stanie, i będę próbować wydębić zwrot kasy, bo nie mogę czekać bez końca i muszę kupić gdzie indziej...  🙄
Potwierdzam, że kontakt z klientem jest do d... bani.
Dwa wielkie plusy dla HorseQual za obsługę, wysyłkę błyskawicą i gratisy 😀
Ogromny plus dla Loft Horse & Rider <3 Ekspres wysyłka, rzeczy dla mnie ściągnięte na zamówienie, nawet ich na stronie nie było. i super kontakt.
Duży plus dla gnl  :kwiatek:
Paczka jak zwykle dotarła do mnie w tempie ekspresowym, niestety jedna rzecz do zwrotu - tu super kontakt i bardzo szybki zwrot gotówki na konto.
Czy ktoś w ostatnich dniach zamawiał coś ze Spooks'a?
Moja przesyłka jedzie już 8dni i wg statusu nadal jest w Niemczech.

W międzyczasie zamówiłam coś z innego sklepu, również DHL (tylko chyba Express) i dojechało bez problemu.
PLUSY dla:
+ bergo
+ horsetown
+ pro-linen
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
22 stycznia 2021 12:41
jabooshko Ja zamawiałam 6g stycznia z Kraemera i jeszcze na granicy paczka leży, chyba taki czas, że to tyle trwa. Poprzednie zamówienia, przed Covidowe nazwijmy to, szły zdecydowanie szybciej.
Na pocieszenie powiem wam, że w samych Niemczech te paczki ostatnio też różnie dochodzą. Ostatnio na paszę czekałam tydzień, a zazwyczaj to były 2-3 dni. No i z samym Kreamerem też różnie bywa. Czasem zapomni im się wysłać 😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
22 stycznia 2021 12:49
Nie, nie, paczka od nich wyszła tydzień temu już, ponad nawet, widzę na śledzeniu, że leży i dojrzewa 😉
zembria to git 🙂 ale pamiętam jak raz zamawiałam u nich hacele specjalnie na zawody i przyszły dzień po 😀 i jeszcze raz też mi się zdarzyło, że dopiero po mailu z pytaniem co się dzieje z przesyłką, sobie przypomnieli i wysłali. Więc patrząc na ich ofertę zawsze mam z tyłu głowy, żeby się nie nastawiać, że szybko przyjdzie 🙂
Ogromny plus dla Loft Horse & Rider <3 Ekspres wysyłka, rzeczy dla mnie ściągnięte na zamówienie, nawet ich na stronie nie było. i super kontakt.


O tak, loft jest najlepszy w wynajdowaniu rzeczy od producentów. Dużo sklepów nie chce ściągać produktów, a na nich zawsze można liczyć  😅
Mi ostatnio również czapraki winderena przysłali ekspresowo także tez PLUS
dairoxroxi, ale wiesz, że produkty winderena można kupić bezpośrednio na ich stronie firmowej? 🙂
dairoxroxi, ale wiesz, że produkty winderena można kupić bezpośrednio na ich stronie firmowej? 🙂


no i wtedy nic więcej nie kupisz i płacisz za wysyłkę :P A tak przy okazji bierzesz milion innych nie potrzebnych rzeczy 😀
Aaa no to już zależy co się kupuje 🙂
TACKSHOP- rewelacja.
Obsługa klienta na najwyższym poziomie. 
Sprzęt z PS of Sweden  jakością biję na głowę inne znane marki 🏇
Czapraki są OBŁĘDNE  😜 😜 😜 😍
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
22 stycznia 2021 20:48
Sklep firmowy nuba, mega plus, zamówiłam wczoraj, dziś już miałam paczkę.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
22 stycznia 2021 21:02
Ja również zamieszczam plus dla TACKSHOP 😍
Zawsze służą pomocą, ściągną co trzeba nawet z czeluści piekieł 😁
Gigantyczny plus dla HORSEANDPONY. Na ten moment mój ulubiony sklep 🙂
Doszła do mnie paczka z Premier Equine Była po 12 dniach od zamówienia. Cło za Was ogarnia DHL, UC nie wysyła Wam listu jak zazwyczaj, na który trzeba odpowiedzieć. Opisujecie to wszystko w mailu do DHL i oni to przepychają.
Nie dostałam żadnego cła, mimo wielkiej naklejki "Made in China" na czapraku. Zapłaciłam VAT 23% od kwoty razem z kosztami wysyłki.
A wysyłka na PE z 4,99 funta kiedyś wzrosła do 10 funtów 1 stycznia, a po dwóch tygodniach jakoś na... 19,57 funta. Więc z VAT-em to już wysyłka za 120 złotych, Także ja po ponad 3 latach z tym sklepem niestety pasuję. Na pożegnanie dostałam, jak zwykle, topową obsługę klienta przy zmianie zamówienia, z jednym tylko bardzo dziwnym poślizgiem, którego nie rozumiem, ale go ominęłam. 😀
A wysyłka na PE z 4,99 funta kiedyś wzrosła do 10 funtów 1 stycznia, a po dwóch tygodniach jakoś na... 19,57 funta. Więc z VAT-em to już wysyłka za 120 złotych


Kurczę dzięki za info!
Bardzo smutne wieści... często u nich kupowałam na promkach różne pierdoły, teraz będzie to już zupełnie nieopłacalne.
Ciekawe czy dużo wysyłali do Polski, bo na pewno więcej osób odpuści teraz Premier Equine. Wielka szkoda 🙁
Kurczę dzięki za info!
Bardzo smutne wieści... często u nich kupowałam na promkach różne pierdoły, teraz będzie to już zupełnie nieopłacalne.
Ciekawe czy dużo wysyłali do Polski, bo na pewno więcej osób odpuści teraz Premier Equine. Wielka szkoda 🙁

No ja właśnie też często łapałam jakieś drobiazgi. Ostatnio nawet moje zamówienia przestały przekraczać 50 funtów, żeby użyć kodu, jak się coś fajnego trafiło. I zawsze było w 3-4 dni u mnie. A teraz taka kicha. -_-
Czy tylko ja mam od wczoraj problem ze stroną Equishopu?
Dodaję coś do koszyka, dodaje się, po czym klikam cokolwiek innego żeby kontynuować zakupy i znowu jest koszyk pusty. Mam coś nie tak z przeglądarką, czy oni ze stroną ?
Czy tylko ja mam od wczoraj problem ze stroną Equishopu?
Dodaję coś do koszyka, dodaje się, po czym klikam cokolwiek innego żeby kontynuować zakupy i znowu jest koszyk pusty. Mam coś nie tak z przeglądarką, czy oni ze stroną ?

Ja tak ostatnio miałam ze stroną pegaza. Pomogło wyczyszczenie pamięci podręcznej i przelogowanie.
martrix, dzięki !!! Zadziałało.
Czy mogę prosić o kontakt kogoś kto prowadzi lub prowadził sklep  ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się