Produkty Villahorse

Co sądzicie o produktach www.villahorse.pl? Kto posiada? Jakie opinie?
Czy ktoś z Was ma ochraniacze z tej marki?
Ja mam derki tej firmu i jestem z nich mega zadowolona
a ja nie moge pochwalic derki tej firmy- kupilam polaową niby 135 cm... na mojej klaczy wisi do ''kolan'', jakas taka nieforemna jest ta derka. Nieproporcjonalna, tu za długa a tu za krótka.

Ale mam tylko jedną rzecz tej firmy, nie mnie oceniac produkty.. moze ta jedna jakas wadliwa była...

No po prostu za duza.  Nie była droga kosztowała ok 80 zł .
JAKIE NAPIERŚNIKI POLECACIE? SŁYSZAŁAM ŻE VILLA HORSE JEST SUPER? TERAZ PODOBNO JUŻ MAJĄ WŁASNĄ STRONKĘ I MOŻNA POOGLĄDAĆ, ALE CO PRAKTYKA TO PRAKTYKA, NAPISZCIE CO WIECIE.

Bardzo proszę o pisanie bez capslocka  /o
Ja od pół roku handluję sprzętem tej firmy i mogę z czystym sumieniem polecić. Fajna jakość, ładne modele za rozsądne pieniądze. Napiersnik bardzo ładnie się prezentuje i mimo, że jest delikatny wygląda solidnie.
Ja mam dwie derki padokowo- stajenne i są po prostu suuuper! Nie przesuwają się, wytrzymują tarzanie i szalone zabawy... i koniki pod nimi jakie czyściutkie  😜
ja miałam derkę , taka jak W&W była naprawdę boska!
ostatnio widziałam ogłowia, Bronta możesz napisać coś o ich skórze oraz cenach? 🙂
asds   Life goes on...
19 grudnia 2008 18:14
Mi sie ich kantar podoba przeszywany skórznay ,a le niestety  ich full do naj najwiekszych nie należy.

Ooo...to ja lece obejrzec napiersnik ! 🙂

No i po szukaniu nigdzie napiersnika ni znalazłam..bu!
Ja macałam w sklepie skórzany kantar z diamencikami i byłam bardzo zaskoczona dobrą jakością 🙂
Ale strona to stara Volta sprzed kilku lat 😀iabeł:
skóra całkiem fajna. Może nie z najwyższej półki, ale jakościowo wygląda całkiem dobrze. Stosunkowo miękka, ładnie powykańczana. Ceny ogłowi kształtuja się w okolicach 190 - 250 zł.
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
21 grudnia 2008 09:06
bronta, a jak z wykonczeniem tych skórzanych ochraniaczy? i jak z jakością gum w zapięciach?
Osobiście nie używałam ale wszystko wygląda ok. Gumy mocne i wyglądają na trwałe. Aczkolwiek produkty tej firmy dopiero co wchodzą na polski rynek i pewnie dopiero po jakimś czasie będziemy w stanie powiedzieć jak spisują się podczas dłuższego użytkowania. Ogólnie pierwsze wrażenie wszytko robi bardzo pozytywne. Kantary, popręgi, ogłowia, napierśniki naprawdę ładnie wykonane i pozabezpieczane. Wszystko to wygląda funkcjonalnie i wygodnie. Tam gdzie skóra ma dotykać skóry konia wszystko ładnie i miękko podszyte. Szczególnym popytem cieszą się u mnie napierśniki ( bo ładne i tanie ) oraz ogłowie z diamencikami i naczółkiem V :-)
asds   Life goes on...
21 grudnia 2008 13:27
Bronta gdzie u cibei na stronie sa te ich napiersniki bo oprócz Jacsona to Villa horse nie moglam znaleśc 🙁
Mogę z całą odpowiedzialnością napisać ze derki Villa horse ( te 150gr) są nie przemakalne.
Dziś mój kobył położył się w błotku i totalnie wyświniła derkę.
Derkę  potraktowałam szlaufem i nie przemokła 😀.
asds... z  moją stroną sklepu internetowego to jest tak... że troszkę brakuje mi czasu na aktualizację  😡 Sklep to moja czysto hobbistyczna działalość i to dlatego... Muszę zrobić zdjęcia tych produktów i dodoać na stronkę. faktycznie strona firmy villahorse chodzi paskudnie ...
asds   Life goes on...
22 grudnia 2008 12:46
bronta a w jakiej cenie chodza napierśniki z wytokami?
130 zł
Ja mam derkę polarową, jest bardzo ładna ale faktycznie troche przyduża, na moim folblucie 135 cm nieco wisi 😉. Ale generalnie jestem zadowolona.
Czy pojawiły się może jakieś nowe spostrzeżenia odnośnie wyrobów skórzanych tej firmy? Właśnie się zastanawiam nad ich ogłowiem...
opolanka   psychologiem przez przeszkody
09 marca 2009 17:37
zawsze możesz zapytać tutaj 😉 --> [url=http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,39.msg196723.html#new]OGŁOWIA[/url]
Wiem, wiem 🙂 Wlazłam do tego tematu, bo jeszcze ochraniacze i napierśnik mi się podobały. W końcu sama pojechałam do jednego sklepu i melduję co następuje:
ochraniacze skórzane z wypinanym futrem bardzo mnie urzekły. Są naprawdę piękne, starannie zrobione i wyglądają jak z najwyższej półki.
napierśnik - w miarę fajny, pasujący do ogłowi z białymi przeszyciami. Jak za tę cenę do przełknięcia
ogłowie - brak meksykańców niestety  😕 Skóra najgorsza z wszystkich, jakie oglądałam, cieńsze paski robiły wrażenie niestarannie przyciętych. Ale tragedii też nie było, widziałam dzisiaj 100 razy gorsze ogłowie w tej cenie.
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
09 marca 2009 21:15
Hm, czyżbyś byłaś u mnie ""na wsi" i się nie odezwałaś?
Jak z "namacalną" jakością tego futra w ochraniaczach?
Wyglądało jak wełna, coś jak mattes.
Andre   I am who I am
11 kwietnia 2010 12:00
Nie znalazłam takiego tematu w wyszukiwarce a chciałabym się dowiedzieć czegoś o tej firmie 😉
Posiada ktoś z Was produkty tej firmy? Jakiej w ogóle te rzeczy są produkcji?
Znalazłam stronę http://www.villahorse.pl/ ale szczerze powiedziawszy to jest ładnie zrobiona graficznie ale jakoś ciężko mi się po niej poruszać 😁
Jak jest z jakością? Rzeczy mają dość tanie, choć przecież nie zawsze tanie oznacza, że jest złej jakości 😉
Zainteresowały mnie te ochraniacze Memory Foam http://allegro.pl/item993214519_ochraniacze_villa_horse_komplet_4szt_4_kolory.html
Ma je ktoś może? Te magnesy to pic na wodę czy rzeczywiście to może działać? Veredusy magnetyki kosztowały ok 500zł a te takie tanie?
Firma produkuje też popręgi skórzane z fartuchem w bardzo zachęcającej cenie. Posiada ktoś? Ta skóra to skóra czy "skóra"?
Podzielcie się wrażeniami na temat produktów tej firmy 🙂
Ja z tej firmy mam tylko kask. Cioram go notorycznie i nie oszczedzam, i jest w super stanie, poza łamanym przeze mnie daszkiem 🙂
Mają obrzydliwe szaroczerwone polarowe derki.
rewir, czemu obrzydliwe ?
To moja opinia, oparta na moim poczuciu estetyki. Bardzo mi się nie podobają po prostu.
aha, to trzeba bylo tak odrazu. bo gust każdy ma inny ; )
ja sie nawet nie zastanawiałam czy mi sie podoba
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się