Kącik WKKW

Znalazłaś nocleg?  👀
cieciorka   kocioł bałkański
24 lipca 2009 10:06
bez problemu i przy pierwszym telefonie 🙂
Ktoś to o tym decydowały wyniki z jednych zawodów???

SamSam: tak został ukarany wg mnie nie słusznie i nie może to wynikać z błędnej interpretacji przepisów lecz z ich nie znajomości lub z innych bardziej ludzkich powodów.


cóż...ciężko zarzucić nieznajomość przepisów,bo gdyby tak faktycznie było,błąd powinien być anulowany...z drugiej strony jur,sam najlepiej powinieneś wiedzieć jak to jest,gdy zawodnik się myli lub w inny sposób łamie przepisy,a sędzia przymyka na to oko...a ludzie są pamiętliwi 😎


Ktoś - kadra,nawet ta juniorska,to zawsze w mniejszym lub większym stopniu "widzimisię" człowieka...i tak długo jak powoływanie do kadry będzie uznaniowe a nie ściśle określone w jakimś akcie,tak długo będą zastrzeżenia do niej.
cóż...ciężko zarzucić nieznajomość przepisów,bo gdyby tak faktycznie było,błąd powinien być anulowany...z drugiej strony jur,sam najlepiej powinieneś wiedzieć jak to jest,gdy zawodnik się myli lub w inny sposób łamie przepisy,a sędzia przymyka na to oko...a ludzie są pamiętliwi cool
Kto ma anulować błąd skoro nikt się nie przyznaje do błędu i uważa że postąpił słusznie?
Co do drugiej części twojej wypowiedzi to kompletnie nie wiem o czym piszesz
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
24 lipca 2009 10:59
JUR - a złozyliscie protest?
Nie wiem jak to będzie dalej załatwiane(nie  ja się tym zajmuje). Uważam że Jasiu został skrzywdzony, ale nie jest też tak że się wszyscy pochlastamy 😉 sezon w pełni i nie ma się co do tyłu za bardzo oglądać.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 lipca 2009 11:16
Sędziowie na przeszkodach to dla mnie jakiś dramat totalny. Większość nie wie nawet czym jest WKKW, a o zaglądnięciu kiedykolwiek w przepisy... ale ja sie nie odzywam, ja tu tylko zdjecia robię.
abre   tulibudibu
24 lipca 2009 13:30
Dołożyłam "kilka" zdjęć, adres ten co poprzednio (w moim profilu).
Co do drugiej części twojej wypowiedzi to kompletnie nie wiem o czym piszesz
nie wiem jaką sytuację konkretnie ma na myśli SamSam, ale nie trudno o przykład egzemplifikujący prawdziwość Jego stwierdzenia...każdy kto widział przejazd ,w P klasie w tym roku w Podgaju, zawodnika startujacego w barwach Dobrzyniewa, wie o czym piszę.
co do sędziowania w CIC w Baborówku w tym roku...zaczynam się zastanawiać, skąd się bierze powód, że Jacek Kowerski jest jeszcze zapraszany do pełnienia funkcji sędziowskiej...różnice z innymi sędziami zawsze ogromne ( 10% to norma) i zawsze w różne strony, a korelacja pomiędzy zdobytym wynikiem, a geograficznymi współrzędnymi klubu w barwach którego startuje dany zawodnik, są więcej niż zależne statystycznie.
ps. na dobrą sprawę, poważnie się zastanawiam, jak i w jakim towarzystwie,skutecznie uniemożliwić tej osobie sędziowanie na zawodach.
[quote author=_kate link=topic=815.msg302990#msg302990 date=1248350838]
to zdjęcie chyba dałaś, żeby ludziom się jeść odechciało
http://picasaweb.google.pl/joanna.bartkowska/Baborowko_festiwal#5360256608355132690
[/quote]

Sorry, to galeria kumpeli, która się uczy fotografii i pierwszy raz w życiu cykała konie (nie mając pojęcia na czym polegają te zawody) i chyba ja po prostu owa "sceneria" zaintrygowała.
serio, nie wiedziałam, że to też wrzuci do galerii😉

swoją droga pokazuje to tylko, że publiczność też obowiązują pewne zasady odnośnie ubioru bo każdy może zostac "uchwycony"...😉
asds   Life goes on...
24 lipca 2009 18:06
Raportuje ze też bede z kilkoma innymi re-voltowiczkami na zawodach w Strzegomiu 😀!!!! 😀iabeł:
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
24 lipca 2009 21:37
Asds bilety nadal można kupić? Chciałabym głównie na cross 😉
edycja zupełnie nie przemyślanego wpisu, powstałego na skutek pomyłki i złudzenia optycznego.
w takim razie to kwestia gustu, bo osobiście wole jak nic nie wylata  😉 z stroju.  😀
ta pani przeparadowala przed moimi oczami na zywo i odczucia mialam raczej takie jak kate_  🙄  blee
asds   Life goes on...
24 lipca 2009 22:27
Asds bilety nadal można kupić? Chciałabym głównie na cross 😉



Forumowa Zduska zamówiła nam karnety 3 dniowe bodajze chyba na ticket pro
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
24 lipca 2009 23:04
Strucelka podaje link http://www.ticketpro.pl/jnp/sport/142473-Final-Pucharu-swiata-we-Wszechstronnym-Konkursie-Konia-Wierzchowego-Strzegom-2009.html
a bilety wysyłają pocztą lub kurierem ( zależy co tam sobie zaznaczysz )  😉
Ada   harder. better. faster. stronger.
25 lipca 2009 08:13
cieciorka, a gdzie nocujesz ?
A tu właściwy temat --> http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,5638.0.html
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
25 lipca 2009 11:15
z tego co zrozumialam to pierwszego dnia jest wstep wolny?
asds   Life goes on...
25 lipca 2009 11:49
LAjdis które będą w strzegomiu to jaki znak rozpoznawczy dla re-voltowiczek robimy? 🙂

Cieciorka w końcu sie w realu spotkamy! 🙂
W następny weekend regionalki w Rakowcu  😅 LL, L i P. Kto chętny ?
jedziemy, ale jeszcze nie jest pewne, w jakim składzie.
koala   ...bo życie przecież po to jest żeby pożyć... ;]
26 lipca 2009 22:37
a pewnie, że jedziemy  😀
o kurka, do koniowozu sie nie zmieścimy  🏇
koala   ...bo życie przecież po to jest żeby pożyć... ;]
27 lipca 2009 08:58
spokojnie spokojnie  😎

jakoś damy radę  🤣
Ja też jadę  🙂. Rzeczywiście może być ciasno u nas w koniowozie  😉
Nie żyje jeden z koni które najbardziej kochałam i którym najwięcej zawdzięczam. Donna Sara padła dziś na kolkę.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
27 lipca 2009 11:14
...strasznie przkro...brak słów....
O matko, coo??  🙁 🙁 Jeszcze tak niedawno ją głaskałam i słuchałam opowieści Jurka o tym koniu. Straszna strata [']
Okropne to....Ile koni tracimy w ten właśnie sposób.... 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się