Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Mam dylemat.. czy takie szpilki na studniówkę to przegięcie?
Dlaczego? 😉
Widział ktoś buty takiego typu : klik1 klik2 klik3 w rozmiarze 39?
Nie mogę nigdzie znaleźć, 40 za duże sie okazały a lasocki męskie ma od 40 🙁
Bo wysokie  😉
slw95   żyj i pozwól trwać
06 grudnia 2012 17:55
Kampari, czemu przegięcie? Normalne buty, z tego co widać na zdjęciu nie świecą się zbyt mocno, wyglądają ładne. Widziałam buty, które serio były przegięciem i nie przypominały ani trochę tych (:
Ok, przekonałyście mnie  😁
Mam trochę wątpliwości co do moich umiejętności w zakresie chodzenia w szpilkach, na zdjęciu raczej nie widać, ale mają 14 cm. Czuję, że polegnę na środku parkietu 😀
slw95   żyj i pozwól trwać
06 grudnia 2012 18:07
Kampari, spoko, nie przejmuj się ja tak samo miałam jak poszłam pierwszy raz na półmetek 😀 Podklej sobie pod podeszwę plasterki opatrunkowe (takie zwykłe), żeby się nie ślizgały; jeśli ci spadają, załóż sobie wycięte stopki-skarpetki (ja tak robię i jest git, tylko muszą być mocno wycięte, żeby nie wystawały i najlepiej pod rajstopy, żeby się nie obsuwały) i kup żelki pod palce (obowiązkowo! przy wysokich szpilkach) i dasz radę 🙂 Powodzenia!
alabamka, ja widziałam i generalnie nie polecałabym butów z tego sklepu...pracowałam tam i wiem jak to wszystko działa od środka, a mianowicie, prócz lasockiego wszystkie buty to masowa chińszczyzna, zresztą sam lasocki to świńska skóra mielona, czyli najgorsza z możliwych, a cenią się ogromnie i wciskają kit ludzią, prawdopodobnie za ok miesiąc do 2 buty się rozwalą,bo żadne nie są szyte nawet te lasockie, a z reklamacją bywa tak że 99 % są nie przyjete, z prostego powodu, tak trzeba żeby zarobić, but ewidentnie musi się rozpaść tak że na prawdę kitu wcisnąć nie potrafią, a tak to nie ma szans, po drugie każda reklamacja jest rozpatrzona na zapleczu przez zwykłego sprzedawce który najlepiej wymyśla kity z powodem dlaczego reklamacja nieprzyjęta.

lepsza informacja buty z jeniffer która w ccc kosztowała 139 zł w zwykłym miejskim sklepiku z tym że w innym pudełku z inna nazwą znalazłam identyczne buty za 99 zł 🙂

co lepsze dostaliśmy dostawę z innego sklepu bo się wymieniają jak coś nie schodzi i przyszły buty spleśniałe, zresztą nie raz się takie zdarzały z tym że te już zachodziły na zielono, i kazano nam je wyczyścić i z powrotem na półkę, po czym po miesiącu pani nam je przyniosła i znów spleśniały w tych pudełkach i znowu do czyszczenia i na salę sprzedażową...

tak że generalnie ani sklepu ani butów nie polecam... chyba że ktoś chce sobie na półkę wystawić:PP bo tak to jednorazówki.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 grudnia 2012 19:24
skraweknieba a ja mam sporo butów z ccc i na żadne jakoś nie pleśnieją  🤔 Trudno oczekiwać żeby buty za 100zł były szyte na miarę więc nie wiem skąd ta 'masowa chińszczyzna'- przecież teraz wszystko robią w Chinach  😉 Wiadomo, że jak ktoś chce mieć np super skórzane kozaki na lata to kupi w firmie specjalizującej się w takich butach, ale moim zdaniem butom z ccc nie można wiele zarzucić. Jedyne które mi się zepsuły zostały przyjęte do reklamacji i bardzo szybko rozpatrzone a pieniądze oddane 😉
Z lasockiego mam jedne- czarne zamszowe szpilki, nie lubię chodzić na obcasach a w tych przy 10cm nie czuję zmęczenia/bólu nóg nawet po całym dniu! 🙂
skraweknieba Nigdy nawet nie myśle o kupnie butów z ccc bo waśnie tak jak mówisz moje wszystkie kończyły, wytrzymywały max 3 miesiące. Szukam po prostu butów takiego typu, podobny model czy też fason, nie chodzi mi o firmę.
trzynastka   In love with the ordinary
07 grudnia 2012 19:31
Raczej nie będę miała na prezenty no ale...  😍

smarcik otóż to, z tym że jeżeli można kupić ten sam i to dokładnie ten sam but 40 zł taniej to raczej chyba wolałabym te 40 zł wydać jednak np na konia:P

widać jesteś o tyle szczęśliwą posiadaczką że nie trafiły Ci się felery, a jak już to widocznie w jednym z nie licznych sklepów udało Ci się dostać taką reklamację, bo im więcej butów do reklamacji nie przyjmą to kierownik ma lepszą premię, a na tą premię pracują sprzedawcy bo to oni rozpatrują reklamację. Spleśniałe buty owszem nie wszystkie, ale się zdażyły, najgorzej wspominam te zielone tzn były czarne pokryte zielona pleśnią. Z lasockiego zdażyły się nawet buty z gwoździami na wierzchu i były wystawiane na sprzedaż, widać akurat taki feler trafił do nas. Może gdzie indziej by tego nie wystawili. W kazdym razie prawda jest taka że CCC się zepsuło i buty z tamtąd nie są wytrzymałe tak jak kiedyś. I wydaje mi się że za tą cenę są sklepy gdzie można kupić lepsze buty.




Z okazji dnia darmowej dostawy 3 grudnia i promocji, popełniłam buty na które czaiłam się już w tamtym roku...

Dziewczyny, śniegi przyszły a ja dalej bez UGG, skoro mam wkładkę 25 cm to brać 38 czy 39? Przeważnie noszę 39.
nine, bardzo ładne! Skąd?
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
07 grudnia 2012 20:29
Frania, z deezee.pl Obcas 11cm w tum 2cm platformy.

Dzisiaj do mnie dotarły, są cudowne  😍 Trochę tylko głębokie w palcach, ale włożę silikonową podkładkę i będzie git. No i co najważniejsze - idealnie pasują na moje nietypowe stopy  😅

nine, cudne 😜 Co to, skąd to?
Dziołchy, wojas. Jest w nazwie linku do obrazka :P
Florcik, ugg bierze sie rozmiar mniejsze, bo jak sie futro ubije to beda za duze, wiec zapomnij o 39, bierz mniejsze.
sanna, moje stopy są Ci baardzo wdzięczne, na szczęście nie będą już marzły 😅
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 grudnia 2012 08:20
Dziewczyny czy buty Ecco są warte swojej ceny? 😉 Chodzi mi o jakość i komfort noszenia (bo z wyglądu w większości to dla mnie koszmarki niestety). Konkretnie mam na myśli takie buty na co dzień, zwykłe na płaskiej podeszwie, nie obcasy, baletki itp  😉 Dostałam od taty przykaz zakupu 'porządnych' butów z racji problemów zdrowotnych no i szukam firmy która mi takowe zaoferuje  😉
mam kilka par ecco i połowa mojej rodziny też nosi buty tej firmy
oprócz tego ze design tak jak mówisz koszmarkowaty czasem da się wybrać coś w miare fajnego

a jeśli chodzi o komfort noszenia to nie ma sobie rownych- miękkie, wygodne, nie odparzają, w miare ciepłe, trwałe- mam mnóstwo butów więc nie eksploatuję jednych na okrągło ale mój tata juz 5-ty rok zdziera zimowe i nie chce innych bo je uwielbia, a wyglądają przyzwoicie jak na swój wiek i używanie przez 5 mcy w roku non stop

ja  mam  sandały, balerinki, pólbuty i kozaki - dla mnie najwygodniejsze buty na świecie - jednak jest to opinia czysto subiektywna

co dobre dla mnie nie koniecznie dla innych - ale ja POLECAM
Gdzie najlepiej kupować buty ugg? Koleżanka ma ugg i wydają się być dużo porządniejsze niż emu. Mają fajne sztywne i nieubijające się futerko ale te na allegro wyglądają jak by miały sztuczne futro.
Florcik, bedziesz kochala te buty  😎
Smarcik ecco sa mega wygodne i trwale, z pewnoscia sa warte swojej ceny, ale czesto mozna trafic fajne przeceny.
trzynastka   In love with the ordinary
08 grudnia 2012 17:20
[quote author=budyń link=topic=8215.msg1608186#msg1608186 date=1354915179]
Dziołchy, wojas. Jest w nazwie linku do obrazka :P
[/quote]

Dokładnie 🙂
Wojasowe.
Bardzo duze przeceny do70% butow UGG na www.fashiondays.pl
crazy, kupowałaś tam? Buty są oryginalne?
Butow nie kupowalam, ale mnostwo innych rzeczy tak, nigdy nie zdarzyla mi sie podrobka
Jak przyjdzie mi potwierdzenie z rejestracji to poprzeglądam, dzięki za link  :kwiatek:
Ciekawe rzeczy tam sa, czesto cos kupuje, niektore zamowienia trwaja, ale warto🙂
robakt   Liczy się jutro.
09 grudnia 2012 14:57
[[a]]http://www.stradivarius.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/stradivariuspl/pl/50109552/342004/1826016/Klasyczne%2Bpantofle%2Bna%2Bobcasie%2Bi%2Bplatformie[[a]]
wzbogaciłam się o takie, z myślą o studniówce i maturach 🙂
jest wiele żelowych wkładek do butów, jakie polecacie?
wiecie w jakim sklepie arkadia/złote tarasy znajdę podobne buty? https://schaffashoes.pl/kozaki-BRONX_KOZAKI_43723_D_01_BLACK-Bronx,27601
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się